Škôlka Raketka v Bratislave. Poznáte ju?

sonapd
20. apr 2009

Ahojte maminy, nemate skusenosti s touto sukromnou skolkou? Akekolvek info pomoze

devinska11
4. máj 2009

ahoj, moja dcera tam chodila 2 roky...

sonapd
autor
12. máj 2009

jej super, nejaka reakcia.. a aku mas skusenost? co ucitelky, pristup a tak

devinska11
16. máj 2009

Ahoj, pozeram ze si z prievidze, to budes mat daleko 🙂 Skolka bola v poho, len po nejakom case priberali velmi vela malych deti a tym, ze su vsetci v jednej triede sa nam zdalo, ze ti vacsi nenapreduju, kedze sa musia obzvlast venovat drobcekom. Preto sme ju preradili. ( dokonca aj s plienkami prijimalali) Ale kludne sa ma spytaj, popisem Ti vsetko.. Ale ak chces tam dat dieta kvoli tenisu, tak potom sa poobzeraj po nejakom tenisovom klube, lebo tu v Raketke to vyzeralo asi tak- ked vypustis 25 deti na kurt.. Neda sa to skoordinovat..

sonapd
autor
19. máj 2009

ahoj dik za reakciu... mam sice nick z PD... ale posobim v BA. Vies moj maly ma 2,5 roka a nikde do statnej mi ho nevezmu lebo nemame v BA trvaly pobyt.. co narobim, situacia bezradna.. aj ked som uz uvazovala aj o nejakej opatrovatelke.. nepoznam tam tolko ludi a kontakt na doporucenie nemam. Takze asi tak. co hovoris na to ze je to skolka bez dvoru? teda tak sa mi to javi....

devinska11
20. máj 2009

Tak to mas fakt bezradnu situaciu, skolka nema svoj skolsky dvor, chodia oproti na ihrisko - do jamy, tak ak Ti smiem poradit a chcela by si statnu skolku, skus ms zapadna, tam pokial viem sa da za urcitych okolnosti s pani riaditelkou dohodnut, kamoske zobrali minuly rok syna a nemal este 3 roky... V Raketke su doobeda 2 ucitelky a poobede jedna na cca 25 deti, co je dost.. Inak aktivity sa nicim nelisia od ostatnych skoliek, nevaria im tam a stravu prinasaju z nedalekej zakladnej skoly. Spia na matracoch, nemaju postielky. Pocas tych dvoch rokov co sme chodili do Raketky nemali ziadny kurz, ani plavecky, ani korculovanie. Boli raz na vylete, na farme..

sonapd
autor
28. máj 2009

Ahoj dakujem za info... velmi mi to pomohlo. Co si spominala tu skolku ZAPADNA.... to som ani nepocula, treba kontaktovat riaditelku, alebo zastupkynu priamo tej elokovanej triedy...? skusim to ... zacanim citit bezradnost...

julka0407
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atemi
29. mar 2011

Fuuuha 25 deti na jednu ucitelku? To sa mi nechce verit. Nemate nejake aktualne info, ci sa nieco zmenilo? Kolko tam maju teraz deti / uciteliek? Uvazovala som o tejto skolke, ale mam zmiesany pocit z toho, ze nemaju uzavrety dvor. 😒 Poradte, v com je pre skolku ihrisko Nova doba horsie oproti vlastnemu dvoru? Je to podla vas nebezpecnejsie ci len menej pohodlne? Inak Nova doba sa mi ako ihrisko pre decka celkom paci.

atemi
29. mar 2011

nikto neviete nic nove o raketke? ☹ nejake odporucania / neodporucania?

cvikota
25. okt 2011

nikto nic?

mis_ka
7. feb 2013

Chystam sa prihlasit do Raketky mojho synceka o septembra (bude mat 2,5 r.), su tu mamicky s cerstvymi referenciami? hlavne ma zaujima ako sa spravaju pani ucitelky k detom.

mis_ka
25. feb 2013

Stale nikto nic?

belusa
20. nov 2017

@mis_ka ahoj prosím Ta chodili ste do tej raketky? zvažujeme preradiť syna do tejto školky? dakujem

kvetulienka253
26. jan 2018

Dievčatá, mate nejaké aktuálne info?

belusa
29. jan 2018

No ja ozaj neviem či niekto chodí do tej školky vôbec alebo nec hodia na MK

dmimka1234
16. jan 2024

Ahojte, tie co ste zhanali info, chodia tam vase deticky? Alebo mate nejake skusenosti?