Škôlka Teplička nad Váhom - Žilina. Aká je?

violetka1
28. jan 2009

Chcem sa spýtať, či mi niekto nevie poradiť, aká je škôlka v TnV okres ZA, nie som tamojšia, budem sa tam sťahovať a dieťa prishlásimv marci t.r. pravdepod. tam, kvôli dochádzaniu.
Nikoho tam nepoznám, kto by mi poradil...aké sú priestory, záhrada, prístup riaditeľky, učiteliek, atď.
Ďakujem za každú odpoveď.

other_side
28. jan 2009

ahoj violetka, moja sestra byva v teplicke, a asi rok tam chodili aj jej deti a nepamätam sa zeby sa stazovala, ale urcite ti to zistim a napisem, ale najskor zajtra 😉 ale urcite je tam aj zahrada. a kde sa tam budete stahovat? moja sestra byva na zeleznicnej ulici, teraz je tam dost vela mladych rodin pristahovanych po celej teplicke 🙂

violetka1
autor
28. jan 2009

júúj, to ani neviem, kde je🙂) to je niekde pred pumpou tie bytíkové domceky?
a dakujem ze vyzistis, dost mi to helfne.
Manzel je teplican, ale vyse 20rokov tam nebyva a ja nie som vobec odtial..Nemam si kde zistit nejake info mamiciek, ktore tam maju deti (mali).
Zahradu som videla tusim pri tej skolke, ked sme sli autom okolo.

sassi
28. jan 2009

tam robí moja švagrinká 😉 vyzistíme 😉

violetka1
autor
28. jan 2009

no super!! Budem véééľmi rada!
viem akurat, ze prihlasku v marci mam podat..ale ako to vlastne je, ked dcera bude mat 3roky v polke novembra 2009, ze ci az vtedy moze nastupit- po dovrseni 3roku, prip. ako je to tam s umiestnovanim deticiek, ci nie je problem..tu u nas v Senci sa napr. az dva roky dopredu podava prihlaska..a to aj len tak tak ked maju este volne..

other_side
28. jan 2009

violetka, ta zeleznicna je hned za motorestom, alebo z druhej strany ak pojdete po novej dialnici a odbocite do teplicky tak je to hned tam na zaciatku.. ale asi nevies 🙂 a zahrada je sucastou skolky tak to si uz videla )) a s miestami veru neviem ako to tam je, ako som uz pisala v teplej je teraz dost mladych rodin, ale tak hadam budete mat stastie 🙂

sassi
29. jan 2009

violetka, prave diskutujeme o tých zakonoch ako to všetko je v teme Do školky v septembri 2009, skus tam prečítať, ako to byva s nastupom počas roka 😉
neviem, ako maju s miestom, ale Teplička je dosť velka dedina, takže asi aj školka bude plna ... ale isto neviem
a prihlašky sa davaju od polky februára do polky marca 😉 vždy pre cely nasledujuci školsky rok

violetka1
autor
29. jan 2009

Ok, diky...mrknem.

sassi
29. jan 2009

ahoj
volal švagrinke manžel a vraj su dobra školka 😀 , no to ti asi lepšie poveddia maminky čo tam maju deti 😉

no a prihlášky sa beru od 1.marca, rozgodnutie dostaneš v máji
min. rok nevzali uplne všetky deti, mali moc plno, a tento rok všetko zaleží na tom, kolko bude detí
prednosť maju deti zamestnaných mamičiek
beru deti po dovršení 3. roku veku, skor iba ak matka pracuje, teda tebe by vzali aj v tom novembri 😉

sassi
29. jan 2009

a ešte som zabudla, beru len deti s trvalým pobytom v Tepličke!

violetka1
autor
29. jan 2009

aha! tak aspon nieco blizsie- si strasne zlata! Malu mame nahlasenu tam, takze v tom problem nevidim..mne konci materska 1.9. a mala je narodena v novembri..takze mi ju asi vezmu az potom, no neva..aj tak nemam ziadnu pracu zatial v ZA.
Moc si ma nepotesila s tym, ze vsetky deti sa nepomestili min. rok..ale treba ratat so vsetkym asi.

other_side
29. jan 2009

violetka, sestra vravi ze bola spokojna s ucitelkami aj so vsetkym co sa tykalo jej deti pokial tam chodili do skolky, takisto aj susedy boli spokojne so skolkou a ich detickami takze bude to zrejme ok 😉

violetka1
autor
29. jan 2009

Dakujem vam obom este raz!
🙂 🙂 🙂

sassi
29. jan 2009

vraj im odišlo 35 detí min. rok
a čo nepobrala Tepličky, tak dali rodičia aj do Gbelian, tam vzali viac detí
takže keby náhodou, tak skus MŠ Gbeľany, Nededza, Belá ...

violetka1
autor
29. jan 2009

Belá je už dobre od ruky asi....to skor by som skusila nejaku v ZA- Hliny.
Vsade je plno ale. Akurat som citala zasadnutie mestsej rady na stranke ZA, ohladne skolok.

sassi
29. jan 2009

v MŠ na ul. jarná (Hliny VII) je aj bazén a deti ho využívaju počas dna 😉

no ale ja myslím, že ti ju vezmu, ked im odchádza tolko detí
nevedela mi povedať aky bude zaujem, ešte nevedia,
potom sa ti spýtam, ked budu mať prihlášky, ako to vyzerá 😉

violetka1
autor
29. jan 2009

sassi 😀 😀 , mala by som si na teba urobit poznamku v notesiku..ze "tlačenka do MŠ" 😀 😀 😀

sassi
29. jan 2009

😀 😀 😀