• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škôlka v Martine. Ktorá je dobrá?

17. júla 2016 
No mne nezobrali malú do škôlky na Ladovni a ani v Jahodnikoch. tak to vyhrala Jesienka.... Mate niektorá skúsenosti?
3. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Chcela by som sa spytat, aku statnu skolku v MT na Severe by ste odporucali. Zvazujem druzstevnu alebo hurbanku. V Hurbanke by potom pokracovala aj na zakladke. Ako ste s nimi spokojne? Nebyvam tu dlho, tak netusim. A maju tam vela deti? Vezmu mi je aj ked tu nemame trvaly pobyt? Velmi dakujem za kazdu reakciu.
29. jan 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janetinka Hurbanku neviem, ale s Druzstevnou su kamosky spokojne, dokonca 2 tam preradili deti zo susednej sukromnej Zvolenskej
30. jan 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .Chcela by som sa opýtať akú súkromnú škôlku v martine mi viete odporučiť.Malého mi nezobrali do štátnej a Tak nám nastal problém.Poraďte prosim a napíšte aké máte skúsenosti.Ďakujem
29. apr 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumpidoo Jesienka na Jesenskeho ulici, Lienka na Ladovni, Datelinka na Podhaji, na Severe na Zvolenskej, Mudronova (ta je tusim cirkevna), vo Vrutkach Cukrikovo. Viac mi nenapada
2. máj 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som pocula, ze aj sukromne su plne ... :frowning2: Okrem Cukrikova teda, plus tam je vraj nevyhoda, ze su tam spolu malicke aj vacsie deti. Cize rocne s 3-rocnymi a pod. Ale nenaplnena skolka je v Priekope, tam aj v septembci byvaju volne miesta. Je to statna skolka, ale viac neviem, myslim, ze sidli niekde v priestoroch skoly Dolinskeho.
2. máj 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrinka8 to je otrasna skolka, ta Dolinskeho. My sme tam mali kruzok a hroza
2. máj 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Jesienka nebyva plna, zeby aj ta?
2. máj 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem pekné za info ,už len sa správne rozhodnúť a aby bolo voľné miesto.
3. máj 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 - aha, no ja o nej nic neviem, akurat mi vrtalo hlavou, ze preco je jedina nenaplnena (v statistike z Mestskeho uradu este z minuleho roku), ale pripisala som to nevyhodnej polohe (ze je tak odruky). A preco sa Ti nepacila? Kamoska to ma ako krajne riesenie, ze skusi tam, lebo uz robi a malu ma zatial v jasliach, ale ked bude mat 3 roky, uz by ju dala do skolky a zatial ju nezobrali... Tak by som jej povedala, lebo ona tiez pocula, ze nic moc, ale nic blizsie sa nedozvedela...
3. máj 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrinka8 z toho prostredia som mala uplnu depresiu, strasne to na mna posobilo. Okrem roho kamoska tam mala raz v lete dceru asi tyzden-dva (ked to fungovalo ako zberna skolka pocas prazdnin) a povedala presne to iste, divne ucitelky, divne prostredie, triedy, zla energia. Jej mala ostala v skolke ako posledna, kym ju vyzdvihla po praci a kazdy den bola pocikana vonku na preliezkach, proste ju nedali vycikat, boci tam bola sama a bolo dost chladno, dostala zapal mocovych ciest
3. máj 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 - uff, tak to je dost drsne :frowning2: Chudatko male... Dik za info :wink: Poviem kamoske, aj ked neviem, ci nebude musiet tak ci tak zvazovat, ak jej malu ozaj nikam nevezmu, kedze oni obaja pracuju... :frowning2:
3. máj 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrinka8 snad budu mat stastie na ucky
3. máj 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@revayova maly nastupuje od septembra na jesenkeho kolko sa tam platy??vdaka
21. máj 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem najst inu temu z MT, date niekto link na aktivnu MT temu alebo skupinu?
19. aug 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 http://www.modrykonik.sk/skupina/55/ tam myslim, ze vacsina mamin z MT fungujeme;)
19. aug 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sorciera24 vdaka draha, mne to vobec cez vyhladavac ziadnu skupinu nevyhladalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pumpidoo Ahoj, moja mala chodi do sukromnej materskej skolky Datelinka, na Bagarovej ulici v Martine a sme velmi spokojni, isto odporucam!
19. aug 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviete kde v Martine je škôlka, kde navaria aj pre alergické dieťa - malý má alergiu na kravské mlieko. A neviete aká je škôlka v Priekope - na ul. Priehradnej?
28. okt 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkastanko asi nenavaria nikde, ale v jedalnickoch mavaju vyznacene vsetky alergeny, tak jedine si to pozriet a doniest vtedy vlastnu stravu.
31. okt 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 Lenže mlieko je skoro v každom jedle, ktoré varia v našej škôlke a nosiť jedlo každý deň do škôlky neprichádza do úvahy :frowning2:
1. nov 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkastanko vazne som nepocula, ze by niekde v skolkach varili osobitne pre deti s abkm.
Este u nas by sa mozno dalo, ak varia v jedalni 2 jedla, lebo mame jedlo z gymnazia vedla. A co ti teda maly v skolke jedava? Ja by som naopak bola rada, keby som mohla nosit vlastne jedlo do skolky, to ich mi pride hrozne (v porovnani s nasou stravou)
2. nov 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 Aj ja som počula, že existujú škôlky, kde varia osobitne pre deti s alergiou. Malý v škôlke jedáva normálnu stravu, takže aj mliečnu. Variť každý deň nemám čas, chodím do roboty na smeny a ešte teraz keď som tehu mám problém ísť do chladničky nie to ešte variť, to teraz zvláda mm.
3. nov 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkastanko no veru v MT som o takej skolke nepocula. A inak bacha. Ak ma alergiu a je mliecne, mozu sa mu vytvorit skrizene alergie na kadeco
4. nov 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 13.11. ideme na gastro a tam zistím čo a ako. Zatiaľ to máme potvrdené len od pediatričky, ktorá nám k tomu nič nepovedala.
5. nov 2013 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkastanko no drzim palce. Akurat citam nas skolsky poriadok, ze v pripade alergie doniest potvrdenie veducej SJ a dohodnut upravu jedalnicka. No..., neviem, aka by teda bola realita
5. nov 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 ja som s potvrdením za vedúcou bola a z jej strany nebola žiadna ochota to riešiť, že oni na to nemajú čas :frowning2: Ale uvidím čo na gastre a potom za ňou pošlem muža, jeho snáď tak neodbije.
6. nov 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkastanko ahoj Marti, no co to ctu? ze cekas druhe? no gratulace velika!!!!!!
6. nov 2013 o 22:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turcanko Ahooooj, no kde sme sato mi nenašli :grinning: A ďakujem
6. nov 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok