Škôlka v Martine. Ktorá je dobrá?

denka1
1. feb 2008

Ahojte moze mi niekto z Martina poradit dobru skolku?Moze byt aj sukromna,pretoze som pocula,ze v sukromnych skolkach ma jedna ucitelka maly pocet deti(max 5).Chcem dat syna od maja do skolky a nemam ziadne informacie ,nakolko som v zahranici.Dufam,ze sa tu niekto najde.Dakujem 🙂

martinkastanko
6. nov 2013

my

blovitc120
7. nov 2013

@martinkastanko no tak ja uz neviem, co viac poradit... Ja by som nosila vlastne jedlo, viem ze je kvalitnejsie a vyzivnejsie, bez polotovarov. Skus pozriet zakon alebo vyhlasku, ako je to so stravovanim alergikov, kedze vyhlaska diktuje zlozenie jedalnicka a nepovoluje napr vegetarianske stravovanie, mala by riesit aj to, co s malymi alergikmi. U nas si nosia vlastnu tusim. Ja by som si ako som spominala naopak rada nosila vlastnu a nemozem

vava2
1. jan 2014

prosím Vás viete mi poradiť ktorá základná škola v Martine je dobrá? nezaujíma ma lokalita, skôr prístup učiteľov...takú tému som tu nenašla. Prípadne ak niekto vie ktorá škola naopak nie je dobrá resp. je nedoporučuje, Ďakujem

buba183
10. jan 2014

@denka1 ahoj denka no ja tiež zhanam.sukromnaškolka je na vychodnej je to priamo v škole a šete jedna je na družstevnej ulici to je na severe čo viem.dufam že som ti aspon trošku poradila 🙂

bulharovska
13. jan 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda byste kamarádce nevyplnili dotazník. Je anonymní, kratičký, zabere to pár minutek. Moc tím pomůžete. Prosím, fakt to nezabere moc času. Předem děkuji
Dotazník najdete na tomto odkaze:
http://www.survio.com/survey/d/J1Z6G7K7O0X4C8H6M

cencula
17. jan 2014

vava2 ja mám syna v evanjelickej a som velmi spokojná

ivitom
11. jan 2015

Ahojte maminky, chcem vás poprosiť, ak máte niektorá skúsenosti o názor na škôlku J.Šimka na Jahodníkoch..ďakujem

jaja1239
14. jan 2015

🙂 moj syn chodi na Kapitana Nalepku nemenila by som uzasna mavaju kopec aktiviit , cviiceniie, sauna , anglictina tainecna ,vytvarna vylety a ine

snehovavlockapp
17. feb 2015

baby, tá sukromná na severe sa volá jablčko ? chodí tam niektorej dietatko ?

dakujeeem

mira_mff
26. feb 2015

dcera chodila do jablcka (to je sukromna skolka na severe pri kocke, tiez ju volaju Zvolenska, oficialne sa vola 1. SMS). Nemozem povedat, ze by bolo o dieta zle postarane, to nie. Ani neplakavala a vzali mi ju ako 2 rocnu. Ale ked to porovnam so skolkou Kapitana nalepku alebo evanjelickou, tak za tie peniaze co pytaju by som cakala viac. Riaditelka malo pristupna novym veciam, interaktivne tabule nemali, resp jednu snad aj mali zavretu niekde v kumbale, takze deti s nou nerobili, v porovnani s tymi dvoma spomenutymi skolkami strasne malo aktivit. Ale dieta nechodilo ani hladne, ani pocikane, ani mokre, vzdy prezliekli. Mali sme stastie na dobre pani ucitelky, ale su tam aj take co stale kricia. No a tym, ze je to sukromna, neriesili to, ze prislo dieta do skolky chore a vzali ho. Takze zalezi co hladas.

snehovavlockapp
26. feb 2015

@mira_mff dakujem pekne za info. Ved toto, že vela záleži od učiteliek, lebo chodíme okolo každy den a na jednej strane počujem len kričať na deti a ucitelky sa tam rehocu medzi sebou a na opačnej strane je "uplne" iný prístup učiteliek voči detičkam . Ked je dieta bez čiapky, ci sa váľa po zemi, uplne v paži .. ale to vravim teraz vseobecne, kedze uz druhykrat si obkukávam hlavne učitelky 🙂))
dat dieta na starost cudzej žene a aby robila skoro celý deň mojmu dieťatu "autoritu" - myslím, že je to velmi naročne :o(

sorciera24
26. feb 2015

@snehovavlockapp ja mam podobnu skusensot, moj tam chodil rok a teraz uz chodi treti rok vedla na Druzstevnu....co sa tyka vyucby, jedla, hier, aktivit, spokojnost....ale ovela viac chorych deti!.....tu an Druzstevnej som chore deti v triede nevidela, akr ano ano, na druhy den tam nebol....a celkovo je taka rodinnejsia a velmi skusene ucitelky...ono ta Zvolenska bola aj vtedy este fajn, ale vraj vela dobrych uciek odtial odislo..... a tiez obcas pocujem krik...ekd chodim okolo....co predtym nie:/...cize, ekd to porovnam za tie prachy....tak ta vedla mestska je lepsia!

snehovavlockapp
26. feb 2015

@sorciera24 dakujem pekne za koment. Registrovala som Vaše vyjadrenie k školke už minule, že máte skúsenosť aj s tou školkou a aj s mestkou ... Ono nejde o peniaze ale o moje dieťa, že jo ... Môj bude mať tri roky až v januári, tak mestská asi nehrozi a na Zvolenskej v ničom problém , samozrejme, nevidia :o)

miss_shy
26. feb 2015

No my chodime na zvolensku a som maximalne spokojna. Interaktivne tabule maju dve, milion aktivit, perfektne sa detom venuju... dokonca som bola svedkom ked neprebrali usoplene a chore dieta tento tyzden. A kuchyna najsamlepsia 😀 😀 😀 cize je to vec nazoru...

ivitom
20. aug 2015

Prosím vás maminy, neviete mi povedať niečo o škôlke Letricháčikovo? aká je, aké sú tam učiteľky, či sa deťom venujú, a či majú veľa aktivít? nechcem mať dieťa len niekde odložené, určite chápete, ďakujem vám za každý názor!

nikita1706
12. apr 2016

@revayova viem ze je tente prispevok starsi ale chcem sa opytat ci nevies aka je cena skolky na Jesenskeho,chcem tam dat syna

julinkazel
14. jún 2016

@bejka13 prosim vas akonsa vola skolka na mudronke ktoru spominatw? Dakujem

bambo308
17. júl 2016

Zienky, narýchlo sa sťahujeme do martina, neviete či mi ešte príjmu niekam 4 ročnú dcérku teraz?

sorciera24
17. júl 2016

@bambo308 volne meista amli na konci juna v skolke v Zaturci a v skolkach na Severe na ul NAlepkova a na ul. Druzstevna.......takze treba skusit a povedat, ze sa stahujete...

lucka411
25. jan 2017

Neviete mi povedať, aká je cena v jasliach cukrikovo, ďakujem za info

zvedavamt
15. feb 2017

Obnovujem diskusiu,lebo zacina byt aktualna,nielen pre mna.
Mam dceru na zs Dubceka. Pred nou su dve skolky. Zvazujem dat maleho (3,5) ale ktora by bola lepsia?

sorciera24
15. feb 2017

@zvedavamt jedna je sukromna Zvolenska, jedna je mestska druzstevna.....mam skusensoti s oboma.......kvalitou vyucby, aktivitami, stravou, vybavenim su na tom rovnako...rozdiel je v cene a dost vysoky a este v pocte deti.....v sukromke myslim najviac 18, v mestskej 23....takze ak chces mensi kolektiv, tak sukromna, paradoxne vsak bol syn v stanej menej chory aj celkovo menej chorych deti nez v sukromnej (ale to zavisi asi od zlozenia deti a rodicov).....

zvedavamt
15. feb 2017

@sorciera24
Dakujem. Aky presne rozdiel v cene? Nemam tusaka ako to teraz je,dcera chodila u nas za 10€ pred 7r.
Zvazujem ho dat tam,bo ona chodi na Dubcekovu zs. U nas by bol problem s kadecim,hlavne so stravou. Hladam aj skolku,kde by sa dalo dohodnut. Maly ma vegetariansku stravu doma,aj nemliecnu. Od Dr nic nemame potvrdene. A netusim ako by to bolo so spanim,bo on uz nespava cez den.

sorciera24
16. feb 2017

@zvedavamt no sukromna 50E, statna 14E, no v statnej viem, ze potvrdenie od lekara chcu, anpr. ak nemoze mlieko, chcu od lekara,a le potom nerobia problem, ci bezlepkovo, v sukromnej neviem..... a spanie.....niektore deti nespavaju, viem, ze bud chvilu oddychuju a v tichosti sa hraju....neviem.....no v statnej este moze byt problem s prijatim, lebo vela deti, uprednsotnuju deti z obvodu.....(ak nie ste... v sukromnej by nemal byt problem s prijatim.....vsak obehni si obidve a najlepsie ti povedia riaditelky, co su ochotne a co nie

ladyar
25. feb 2017

Tak blizia sa zapisy, ak ma niektora z Vas, prosim aktualne referencie a skusenosti na Zvolensku (Jablcko), Lienku na Ladovni a v meste na Mudronovej. Dakujem 😉

subbinka
27. feb 2017

Dobry den chcem sa opytat na skolku v piekope kolko sa plati mesacne dakujem

tinkamt
27. feb 2017

Prosim Vas,dajte datumy zapisov do skolok,ktore viete,diiky

zvedavamt
9. mar 2017

@tinkamt
V Sučanoch az v aprili. Dnes som volala kvoli vege strave. Ina komedia.

zvedavamt
9. mar 2017

@sorciera24
Dobry. Este sa vas opytam,ci od vas ziadali v spominanych skolkach potvrdenie ci je dieťa zaockovane.
D

sorciera24
9. mar 2017

@zvedavamt vtedy nie, ale dnes to musi byt na kazdej prihlaske, cize pediatri to automaticky pisu, lebo zo zakona.....ale skolky to neriesia, resp. neprijimaju podla toho, len to musia amt zaregistrovane...to je vsetko