Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Škôlka v Prešove na Hviezdoslavovej ulici

azuritkoovb
14. sep 2012

Maminky poznáte niekto túto škôlku ??? ale tam máte svojho drobca? Joooj dilema brutálna ... Neviem čo robiť ... Alexandra chodí do škôlky na Sekčov no teraz mi volala riaditeľka z mesta z Hviezdoslavovej, že môže nastúpiť k nim, že majú voľné miesto ... neviem čo robiť ... bolo by to super nemuseli by sme sa trepať z mesta na Sekčov furt MHD-čkou, ale bojím sa zas toho či sa tam malej bude páčiť a či zapadne???a ešte k tomu nemáme ani tatika doma a nemám to s kým rozobrať ... stav núdze ☹

zigzag
14. sep 2012

@azuritkoovb ahoj, neviem nepoznam, ale ked nemusite cestovat, tak urcite by som dala tam, chod malou na obhliadku a uvidis,ked sa jej bude pacit, nemas co riesit, nemusite rano skoro vstavat, a malicka zapadne urcite, a ked si zberies presovsku mhdcku a zapchy okol 16tej , tak by to bolo urcite lepsie aj pre malu...

azuritkoovb
autor
14. sep 2012

No ved hlavne o to mi ide 🙂 boli sme už aj pozrieť ... v pondelok môže prisť skúsiť a sa máme rozhodnúť ... joooj dúfam, že sa jej bude páčiť 😎

azuritkoovb
autor
14. sep 2012

@zigzag No ved hlavne o to mi ide boli sme už aj pozrieť ... v pondelok môže prisť skúsiť a sa máme rozhodnúť ... joooj dúfam, že sa jej bude páčiť 😎

zigzag
14. sep 2012

@azuritkoovb drzim palce, urcite ano, pekne sa s nou porozpravaj, vysvetli, a prihovaraj jej,ze ake super pekne,a ked uvidi,ze sa paci tebe, bude sa pacit aj jej, 😉

azuritkoovb
autor
14. sep 2012

@zigzag Ďakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli