Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Škôlka v Prešove

krausovajana
11. jan 2015

Milí rodičia z Prešova a blízkeho okolia! 🙂

Predkladáme Vám dotazník predbežného záujmu o vzdelávanie Vašich detí v materskej škole, ktorú by sme chceli otvoriť v školskom roku 2015/2016 ako súčasť našej základnej školy.

V rámci plnenia cieľov Školského vzdelávacieho programu budeme klásť dôraz na zaradenie výučby anglického jazyka metódou JOLLY PHONICS. Komunikácia bude zabezpečená anglicky hovoriacou učiteľkou v každej triede. Škola zabezpečí aj individuálnu logopedickú starostlivosť.

V triedach budú deti rovnakého veku! ( nie zmiešané)

JOLLY PHONICS je nová metóda výučby anglického jazyka na našej škole ako jedinej svojho druhu v Prešove.

Naučiť sa čítať a písať plynule v anglickom jazyku je v dnešnej dobe dôležité pre všetky deti. Práve metóda JOLLY PHONICS poskytuje program pre výučbu zručností čítania a písania v anglickom jazyku.

S touto metódou sa deti zoznámia so 42 hlavnými zvukmi písmen anglického jazyka, a každý zvuk sa učia prostredníctvom jednoduchého zábavného príbehu. Deti sa zoznamujú s jedným alebo dvoma písmenami, ktoré tvoria tento zvuk. Každý zvuk sprevádza posunok, ktorý napomáha zábavnému učeniu. Hodiny sú vedené spevom a aktívnou fyzickou účasťou, takže aj jednotlivé inštrukcie pre malých žiačikov majú svoje symboly, znaky, tóny a výšky, ktoré deti vnímajú prirodzenejšie ako bežné slovné sprevádzanie.

Viac tu: http://www.zsmaticeslovenskej.sk/zapis-do-1-roc...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli