Škôlka v Starom Meste v Bratislave. Poraďte

lenocka23
4. mar 2008

Ahojte maminy..
len by som sa Vas chcela opytat, ci ma niektora z Vas skusenost s nejakou skolkou v Starom meste.. (Radlinskeho, Tabakova....)
Nasu (Dobsinskeho) maju totiz rusit, resp, mala by postupne zaniknut, (nebudu brat nove deti..) len sa obavam, ze to co nam rodicom slubuju nie je realne.. Tak zistujem, do ktorej by sme nasho syna mohli pripadne prehlasit.. dakuje za akekolvek info...

zuzitka
4. mar 2008

lenocka23 .... mne este dali prihlasku na Dobsinskeho a ked som tam kvoli niecomu volala, pani riaditelka mi smutna hovorila o tom zruseni.... ☹ to je ale skoda.

mam 2rocneho syna a tiez hladam skolku, na Gorazdovej 6 mi ho nevzali - plny stav - ale riaditelka mi odporucila Tabakovu 😵 ale este som tam nebola....

a Rdlinskeho tiez maju rusit ☹ ... to mi povedala riaditelka na Gorazdovej

zuzitka
4. mar 2008

ale skus dat tuto otazku do temy skolkari a skolaci ..... mozno tam ti viacej pomozu 😉
mne sa zda ze je skolka aj na Spitalskej ulici 🙂

lenocka23
autor
7. mar 2008

ahoj zuzitka, no skolka na spitke vraj niekde je, ale kde, to netusim... a nam zas na stretnuti s rodicmi starosta Stareho mesta odporucil aj skolku na Radlinskeho.. tak neviem, mam pocit ze je tam trosku neporiadok....
skusim este na tych skolkarov, ak ma to "pusti".. 🙂
a inak, co sa Tabakovej tyka, nasho tam vlani v sept. nezobrali koli plnemu stavu...