Škôlka v Zuzkinom parku v Košiciach

saratica
8. jún 2012

Ahoj všetci, prosím vás o vaše skúsenosti ak nejaké máte so škôlkou v Zuzkinom parku v Košiciach, ale nie s waldorfskou ale s obyčajnou. Budem veľmi povďačná za každý názor. Myslím si totiž že v tejto škôlke vládne absolútny chaos a s prepáčením bordel.

sweetsuzi
9. jún 2012

@saratica aj mna by zaujimali odpovede na tuto otazku, kedze je moznost ze syna budem musiet dat tam ak mi ho inde nevezmu. Dufam ze sa ozve niekto kto ma skusenosti z prvej ruky 😉

zuzy20
30. apr 2015

@sweetsuzi
@saratica
Ako ste dopadli s toutou skolkou baby?

robaka
13. mar 2017

Ahojte - dali ste ytam niektora dieta nakoniec? Ja idem na zapis tohto roku a neviem nic o tehto skolke, ktora je k nasmu bydlisku najblizsie....Dakujem za akukolvek odpoved.

zuzy20
2. apr 2017

@robaka nasho tam sice zobrali ale nakoniec som ho tam nedala. uz druhy rok chodi na Nesporovu a velka spokojnost 🙂

robaka
3. apr 2017

@zuzy20 - a neviete mi povedat ako sa o tej skolke vyjadruju ludia? Poznam totiz dva protichodne nazory- jedna pani ,ze"tam ho nedavaj-nevenuju sa tam detom" a druha ktora tam aj mala syna -spokojna...tak neviem.

mravvcek
22. aug 2017

Maminy ake mate najnovsie skusenosti s touto skolkou?

robaka
12. nov 2017

Maju tam zastarane priestory a niektore ucitelky tiez a ziadne kruzky....Inak to celkom ujde.