Škôlka Zelená Hviezdička v Ružinove

bibap
10. jan 2012

Dobry den, mate niekto s touto skolkou skusesnosti?
http://www.doc-hviezdicka.sk/?act=onas
dakujem krasne

danapietrzykova
3. sep 2012

Dobry den. Som mamou trojrocnej Anicky a touto cestou by som chcela podakovat celemu skvelemu teamu zo Zelenej Hviezdicky za vsetko, co nam bolo pocas nasej asi polrocnej dochadzky poskytovane.
Tak teda, ako to zacalo... Musim povedat, ze uz pri vybere opatrovatelskeho centra som konala intuitivne. Dohodla si stretnutie, prisla, okukla a odchadzala s tym, ze do ostatnych centier, ktore som mala vytipovane, ist netreba. Nebolo preco. Tato volba sa mi zdala taka AKURAT. Mily domcek, pekne zariadene izby, velky vybeh do zahrady, tiche prostredie... Sama by som tam zostala byvat 🙂
Moja dcera je odmalicka placha, ticha, trochu bojazliva. Do centra sme zacali chodit, ked mala dva a pol roka. Najskor sme dali hodinku, dalsi tyzden dve, potom pol dna a tusim na stvrty, ci piaty den zostala na cely den. Cestou do skolky si pohopkavala a ked sme sa ritualne zastavili pri jednej brane, kde byval vlciak s loptickami, vzdy mu hrdo oznamila, ze „idem do stolky!“ A ked sa mi raz stalo, ze s placom odchadzala domov, pretoze sa jej odtial nechcelo, bola som naozaj stastna. Ved aky lepsi dokaz by som mohla dostat, ze sa moja dcera v skolke dobre citi, ak nie tento?
Dnes rano sme Anicku viezli do novej, uz „velkej“ skolky. Cestou sme jej vysvetlovali, ze tam budu nove deticky, nove tety.. a Anicka na to: „bude tam nova Denka, nova Magda..“
Takze, Denka, Magduska, vidite? Navzdy zostanete pre nu tie PRVE kamosky – opatrovatelky. Radi sme Vas spoznali. Toto podakovanie samozrejme patri aj Ivke a vzdy usmiatemu Romanovi 😅 Prajeme Vam vela, prevela stastnych deticiek a rodicov, ako sme boli my 🙂