Škôlkarska angličtina v Bratislave - Ružinove

libluik
31. mar 2014

Ahojte mamicky, chcela by som prezistit, ako to vyzera s kruzkami anglictiny na skolkach v Ruzinove. Ake mate skusenosti, aky maju lektori pristup, su slovaci, zahranicni, hraju sa a pri hre rozpravaju anglicky, alebo sa len mechanicky ucia slova?. Kedy maju anglictinu - doobedu, poobede? Tesim sa na diskusiu.
Dakujem.

lucyan
9. dec 2016

Ahoj, žial nemám skúsenosť s tvojou požiadavkou ale možno ťa bude zaujímať táto stránka www.anglictina-bez-biflovania.sk/video-anglicti... Je to vlastne online kurz, tento konkrétne pre deti a celkovo je to fajn vec nadoma. Treba vyskúšať zdarma najprv. Ja mám pre dospelých doma tiež od nich a som spokojný 🙂

00patuska00
29. dec 2016

čo sa týka angličtiny v škôlkach to neviem, ale moja trojročná chodí na kurzy Helen Doron a nevieme si to vynachváliť. a nielen my rodičia, ale aj ona sama, na každú hodinu sa neskutočne tešíme. Začali sme od septembra v troch rokoch, ale majú kurzy pre rôzne vekové skupiny, aj angličtinu už pre deti od pol roka, treba vyskúšať, niekedy zvyknú mať aj prvú skúšobnú hodinu zadara. 🙂