Škôlky a jasle v Považskej Bystrici

jankapb
1. okt 2012

Ahojte, chcela by som poznať názory mamičiek na škôlky a jasličky v PB. Momentálne ma zaujíma škôlka na Lánskej (vedľa kúpaliska) a jasle a škôlka na Rozkvete. V priebehu pár dní sa potrebujem rozhodnúť. Prosím poraďte.

smilinggirl
1. okt 2012

@jankapb ahoj, naša malá chodí do tej škôlky a som maximálne spokojná... učiteľky sú veľmi priateľské ako k detičkám, tak i k maminám... nemám zatiaľ žiaden problém a dokonca, to že musí byť dieťa bez dudy alebo bez plienok, tak to nemusí byť výhrada, nerobia detičkám žiaden stres, keď si to dieťa tú dudu na spinkanie pýta, tak mu ju dajú... no nás sa to našťastie už netýka... ale ja len vrelo odporúčam!!! 😉 🙂 🙂

jankapb
autor
1. okt 2012

@smilinggirl Ahoj, ďakujem.Píšeš o škôlke na Lánskej alebo na Rozkvete?

smilinggirl
1. okt 2012

@jankapb škôlka na Lánskej vedľa kúpaliska, prepáč, som to nejak zabudla upresniť... 😉

simca8358
25. jan 2013

@jankapb ahoj, chcem sa , že ako si sa nakoniec rozhodla? Ja sa potrebujem momentálne rozhodnúť medzi jaslami na Lánskej a na Rozkvet.

jankapb
autor
25. jan 2013

Ahoj. Tak jasle sú vraj lepšie na Rozkvete (bola som tam 4krát a mala som z nich aj ja dobrý dojem). No a škôlka zas na Lánskej ale pri kúpalisku(tá je bez jaslí). My chodíme do škôlky pri kúpalisku.

smilinggirl
28. jan 2013

@jankapb a ako sa vola tvoja mala? lebo ak si na Lanskej, tak je s mojou malou v triede... 🙂

jankapb
autor
28. jan 2013

@smilinggirl kuk IP

dismay
18. feb 2013

Ahojte, chcem sa spýtať kde v Považskej sú jasličky, aké máte skúsenosti, ktoré sú podľa Vás najlepšie, aké sú požiadavky na dieťa, aké sú poplatky 🙂 Ďakujem za info :D :D :D

smilinggirl
20. feb 2013

@dismay viem, ze su hore na Rozkvete, no blizsie info by ti dala @kosta123 😉

kosta123
20. feb 2013

@dismay - moja malá chodí na rozkvet som maximálno-maximálne spokojná,,,3 tetušky sú milé super!! Malá tam chodí strašne rada,chodila by najradšej aj cez víkend.
Jasle stoja 120€ poplatok + strava do 30€ sa zmestí. Berú od roka.Oblečenie tam majú svoje. Majú svoj dvor s hračkami,sú oddelený od škôlkarov. každé 3 mesiace dostávame na napálenie CD s fotkami ,čo denne robia.
Viacej spokojnešia už nemôžem ani byť. 😉

dismay
21. feb 2013

@kosta123 ďakujem veľmi pekne za info 🙂

sk12
14. feb 2014

@kosta123 prosim ta kolko tam mozu mat max.deti? Nevies, ci maju plno?

kosta123
15. feb 2014

@sk12 - cca 15 ? asi neviem presne.Stavy su takmer vždy plné,,ked nejaké dieťa odíde,informujú dalšie v poradí.

1mata
17. apr 2014

Ahojte o ktorej hodine otvaraju jaslicky?dakujem🙂

kkiiaarraa
13. jún 2014

@kosta123 ahoj....chcem sa opytat ci je tam v tych jaslach natresk alebo nie...ci je jedoducho problem sa tam dostat.....a ci tam beru len od septembra alebo ked dieta dovrsi jeden rok....tak v hociktorom mesiaci.... dakujem....

kosta123
26. jún 2014

@kkiiaarraa - ahoj moja mala mala 4 mes,ked som dala ziadost a chcela som ju dat od 2 rokov,,,nakoniec som si to rozmyslela ze pojde od roka,,a nebola sanca sa tam dostat.,beru september al.január.
Ale musíš mať prácu,nemôžeš byť doma,nahlasuje sa zamestnávateľ.

kosta123
26. jún 2014

@1mata - od 6.00

1mata
27. jún 2014

@kosta123 dakujem za odpoved,aspon niekto zareagoval ;)

lenka1103
19. jan 2015

maminky a mozem byt aj na zivnost ked chcem dat dieta do jasli? alebo musi byt TPP? vobec sa v tychto veciach nevyznam