Škôlky BA Legerského a Šuňavcová, skúsenosti?

jk_lm
1. jún 2019

Baby, mate niekto dieta v skolke v BA legerskeho alebo sunavcova? Skusenosti, dojmy, ste spokojne? Rada by som veda co nas caka. Dakujem 🙂

lumma
1. jún 2019

@jk_lm za mňa Legerského určite áno. Spokojnosť po všetkých stránkach.

denisdenis
11. jún 2019

@jk_lm dobrý a už máte rozhodnutie o prijatí? My sme si tam tiež dávali prihlášku a zatiaľ nemáme žiadne info, či nás berú.

jk_lm
autor
11. jún 2019

@denisdenis mam rozhodnutie zo Sunavcovej, uz cca tyzden...ostatne skolky (legerskeho, pionoerska) neviem ci uz posielali

denisdenis
12. jún 2019

@jk_lm ďakujem za info. My stále čakáme 🙂

slecnabe
15. jún 2019

@denisdenis v skolkach uz maju zoznamy. Ja som sa bola opytat osobne. Legerskeho ani Sunavcova ho neberie a Pionierska este neviem :(

denisdenis
15. jún 2019

@slecnabe Tak drzim palce, nech Vas tam zoberu a kolko ma Vas syncek? No som zvedava, ako my dopadneme...Dakujem za info 🙂

slecnabe
15. jún 2019

@denisdenis teraz v maji mal tri. Nedavam tomu velke sance, Pioniersku sme mali na zozname ako poslednu. Tiez drzim palce

denisdenis
15. jún 2019

@slecnabe Ďakujeme no uvidíme, my sme tiež 3 ročný. Veď ak nie na 1x snáď sa uvoľní nejaké miesto, nie všetky prijaté deti nastúpia. Kamarátke nakoniec dodatočne minuly rok prijali 🙂

evelinkak
27. máj 2021

@jk_lm ako ste prosim dopadli , nastupili ste na Šunavcovu ? Viete mi k skolke nieco prosim povedat ?? Dakujem

jk_lm
autor
27. máj 2021

@evelinkak nie, nakoniec sme v inej skolke, takze k Sunavcovej sa neviem vyjadrit vobec 🤷