Škôlky v Banskej Bystrici. Vaše skúsenosti s nimi

alysea
18. mar 2007

Ahojte mamicky. Blizi sa obdobie zapisov do materskych skolok a my sa nevieme rozhodnut, ktora skolka bude pre nasho Petka najvhodnejsia. Chcem Vas preto velmi pekne poprosit o vase skusenosti so skolkami s ucitelkami, ako sa venuju detickam, ake cinnosti vase deticky v tej ktorej skolke robia. My sme s Foncordy, takze skolok je tu neurekom, ale pocuvame same negativne skusenosti. Vopred vam dakujem za vase prispevky. pa

evi21
17. mar 2013

@danabanana nam este nic neprislo, prislo Vam oznamenie postou ?

bbtina
17. mar 2013

@evi21 chodilo to postou, vy ste kedy boli na zapise prvý alebo druhý termín?

danabanana
17. mar 2013

@bbtina aj nás zobrali tak sa možno stretneme.Dana 🙂

danabanana
17. mar 2013

@evi21 Ahoj ja som bola so synom na prvom zápise a prišlo to v piatok poštou. 🙂 Dana

bbtina
17. mar 2013

@danabanana urcite 🙂 Vy ste aky rocnik?....teda myslim dietatko

danabanana
17. mar 2013

syn bude mať v júni 3 roky

evi21
18. mar 2013

Zdravim , tak aj moji chlapci boli prijati, ale neviem sa na 100% zbavit pocitu , ze to vsetko bude koser, a poplatky budu aj po case porovnatelne so statnymi skolkami. Zda sa teda, ze prijali asi vsetkych , ked brali aj takych malych krpcov.... 😉

evi21
18. mar 2013

@danabanana
@bbtina
tak ako ideme do toho ? 😀

bbtina
18. mar 2013

@evi21 čo nám iné ostáva 😉 ja som rada že nás vzali, čo sa týka poplatkov určite take ostanú ale určite sa bude na kadečo prispievať tomu sa nevyhneme ale to sa robí všade. My budeme asi najmladší 😉

danabanana
18. mar 2013

Tak ideme,dúfam že ich nebude veľa v triede 🙂

danabanana
18. mar 2013

@bbtina Dievčatá čo viem majú sa otvárať 2-3 triedy .Deti budú rozdelené podla veku 🙂

danabanana
18. mar 2013

@evi21 No neviem či zobrali všetkých lebo prvý deň zápisu bolo 70 detí 😒

evi21
18. mar 2013

@bbtina ja mam tiez mladsieho narodeneho august 2011, ale toho planujem dat az od januara 😅 ako su na tom tvoji chlapci s plienkami?

evi21
18. mar 2013

@danabanana a nahodou ake budu otvaracie hodiny netusite ?

danabanana
18. mar 2013

Viem od 7.00-17.00

danabanana
18. mar 2013

@evi21 Treba rátať poplatky na plávanie 3 eur na vstup,AJ,lyžovanie

evi21
18. mar 2013

@danabanana dik za info 😵

danabanana
18. mar 2013

Nemáš za čo , ja som tam bola ešte pred zápisom a môj rozhovor trval asi 2 hod.

danabanana
18. mar 2013

@evi21 Tak čo ideme na to 🙂

evi21
18. mar 2013

@danabanana esteze si tak spravne zvedava 🙂 no, tak zahulime, uvidime.... 😀

bbtina
18. mar 2013

@evi21 stale máme plienky, dúfam že v lete sa ich zbavíme, ale na toto som sa pytala a povedali že sú s tým poradia, že to nieje problém. Musia počítať aj s týmto keďže berú detičky od 2 rokov. Ja som tiež rozmýšľala že až od januara ale som sa bála že nás nezoberu 😉 a aj v zime im bude lepšie medzi deťmi, doma by sa uz unudili

danabanana
18. mar 2013

Ok 😝

danabanana
18. mar 2013

@bbtina Neboj plienok sa zbavíte....Môj syn ich nenosí cca od 1,5 roka ale za to sa mu hovoriť nechce

bbtina
18. mar 2013

@danabanana jaaaj tak my ani nenakecame toho veľa,nové slovo ich baví 2 dni a potom prestanú hovoriť 😉 No uvidime ako s plienkami lebo chalani si nechcú zadat na nocnik, to je vreskot ked to skúšam, ale vidím že tomu chápu, uz nech je leto

danabanana
18. mar 2013

@bbtina skús rovno na WC,ten môj začal chodiť rovno na WC žiaden nočník

zoeastor
13. apr 2013

@smatulka, prosím vás s ktorými učiteľkami máte skúsenosť. Môjho drobca zobrali do škôlky na Ceste k nemocnici, ale pravdupovediac som nepočítala s tým, že mi ho nevezmu na 29. augusta, kde som ho chcela primárne umiestniť a Cestu k nem. som dala do prihlášky len ako druhú alternatívu. Teraz som sa dopučula od jednej mamičky že jedna konkrétna učiteľka jej syna zamkýnala do nejakej miestnosti a po 2 krutých mesiacoch to tam zabalili. Normálne som nevedela včera z tejto info zaspať. Napíšte mi prosím, s ktorými učiteľkami máte priamu skúsenosť. Ďakujem.

petulig
15. apr 2013

@delonko my sme tiež na novej a sme spokojne. Učiteľky mame fajny teda jedna je svojska ale tu uz neriešim . Idu sa opravovat hojdacky a preliezky . postielky su uz skoro všade nové .

smatulka
16. apr 2013

@zoeastor o takom pripade ako pises som vobec nepocula a nemyslim si, ze je tam taka ucitelka, ktora by toto robila, ja mam osobnu skusenost so vsetkymi ucitelkami v skolke nakolko sa triedy niekedy spajaju, niekedy sa ucitelky vzajomne zastupuju a tiez sa s detmi stretavaju na ihrisku. moj syn sa na ziadnu nikdy nestazoval a ja som so ziadnou nikdy nemala konflikt, ale vela urobi aj triezvy pristup rodicov, ak je rodic, ktory neznesie kritiku na svoje dieta a apriori odmieta, ze by jeho dieta snad mohlo byt niekedy zle, tak potom si so ziadnou ucitelkou nikdy nebude rozumiet, ja si myslim, ze budete spokojni, drzim palce

zoeastor
16. apr 2013

@smatulka Super, ďakujem za informáciu. Medzičasom som sa rozprávala s ďalšími dvomi maminami a tiež sú veľmi spokojné. Takže už to púšťam z hlavy a verím, že to dopadne dobre. Ešte raz vďaka 🙂

takyna
16. apr 2013

Ahojte baby, nemate skusenosti zo skolkou na Lazovnej ulici v meste?