Škôlky v Banskej Bystrici. Vaše skúsenosti s nimi

alysea
18. mar 2007

Ahojte mamicky. Blizi sa obdobie zapisov do materskych skolok a my sa nevieme rozhodnut, ktora skolka bude pre nasho Petka najvhodnejsia. Chcem Vas preto velmi pekne poprosit o vase skusenosti so skolkami s ucitelkami, ako sa venuju detickam, ake cinnosti vase deticky v tej ktorej skolke robia. My sme s Foncordy, takze skolok je tu neurekom, ale pocuvame same negativne skusenosti. Vopred vam dakujem za vase prispevky. pa

mamka0
30. okt 2015

Je to cele nejake divne, neviem si to vysvetlit, ci o to niekto poziadal za mna zamerne. Minuly mesiac som sem napisala prispevok, ze ja na taketo fora velmi nechodim, ale chcela som sa podelit s mamickami o moje skusenosti so skolkami. Napisala som, ze moje diata chodilo do statnej ms, kde bolo deti vela, drobec bol stale chory, nerad chodil, do skolky, rano si vzdy vymyslal rozne dovody, preco neist do skolky... a tak sme skusili sukromnu skolku Stvorlistok, kde nas zobrali aj pocas skolskeho roka, p. riaditelka nam vsetko trpezlivo vysvetlila, pisem, ze davno som sa nestretla s takym ludskym pristupom. Neplati sa tam vela, je to asi najlacnejsia sukromna skolka a jasle v meste, su tam kvalifikovane ucitelky /vsetky maju vysokoskolske vzdelanie/ a asistentky, ktore pracuju s detmi n iekolko rokov. Moje dieta sa tam kazde rano tesi, dokonca aj v sobotu prinesie veci, ze mami ideme do skolky. Tie dievcata robia s detmi uzasne veci, pecu, zavaraju, chodia na vystavy.. Takze ak neviete, kde Vasho drobca dat:
Vrelo a uprimne doporucujem.
Musela som to napisat znovu, kedze ma niekto len tak z nicoho nic "zmazal"

alchemilkazltozelena
30. okt 2015

@mamka0 a kde to je, kolko sa plati? maju nejaky web?

mamka0
1. nov 2015

Je to na Kapitulskej ulici

ucinka333
6. nov 2015

Ahojte, viete mi dať recenzie na škôlku na Šalgotarjánskej ulici? Ďakujem.

denisasd
9. nov 2015

Ahojte. Nas maly chodi od 11 mesiacov do jasliciek v len.parku (detske centrum u macka macika). Zo zaciatku chodil len doobeda. Teraz bude mat 16 mesiacov a uz chodi na cely den. Sme velmi spokojni. Jedna sa o spickove zariadenie. Pani riaditelka detmi vyslovene zije, zaujima sa o deticky aj o to ci su rodicia spokojni. Ked vidim ako maly reaguje na vychovavatelky tak mi viac netreba. Kiez by vsetky deti mohli byt v takychto super zariadeniach.
Kazdy tyzden maju iny program, ktory byva vzdy uverejneny na facebookovej stranke (je spristupnena len clenom - rodicom).
Krasne ciste prostredie, stabilny personal.
Odporucam.
Jedina nevyhoda je, ze podla mna maju plno. Ale niet sa co cudovat.

renatuska
8. jan 2016

@linda.syk ahoj prosim ta mas nejake info o zapise alebo celkovo o skolke?

linda.syk
8. jan 2016

@renatuska ahoj. dcerka chodi od septembra a som spokojna. venuju sa im maximalne

renatuska
8. jan 2016

@linda.syk a kolko mala dcera ked tam zacala chodit? Je tazke sa tam dostat? Maly by mal v septembri 2 roky aj 8 mesiacov tak som rozmyslala zeby som ho dala do skolmy uz v septembri. Len neviem ci beru aj take mensie deti co nemaju este 3 roky. Maly je januarovi tak nam to nevychadza.

linda.syk
8. jan 2016

@renatuska mala je narodena 20.12 takze len teraz mala 3roky. otvarali triedu kde je viac deti mladsich ako 3roky.je to velka skolka myslim ze vezmu vsetkych. byvas niekde okolo?

renatuska
8. jan 2016

@linda.syk byvam na dedine kde skolku nemame takze bud zv alebo bb. A uhlisko by bolo pre mna fajn. To aj busom v pohode ak nebudem mat doma autom.

renatuska
8. jan 2016

@linda.syk lukasko je 3.1. Tak dufam ze budeme mat sancu. V pondelok tam zavolam a uvidim co mi povedia.

linda.syk
8. jan 2016

@renatuska drzim palce.je tazko sa dovolat lebo riaditelka aj uci..

alchemilkazltozelena
9. jan 2016

@linda.syk
O ktorej skolke si pisete? @renatuska

renatuska
9. jan 2016

@alchemilkazltozelena ms bzuco na starej tehelni

mamka0
9. jan 2016

@alchemilkazltozelena stvorlistok na kapitulskej

gragre
12. jan 2016

@renatuska prepacte,ze vstupujem do debaty,ale to je sukromna? Na uhlisku by mala byt aj statna?nemate info?dakujem

gragre
12. jan 2016

@renatuska sme asi na tom rovnako ohladom vyberu lokality.len ja hladam statnu ,lebo na sukromku asi nebudu prachy.viete mi poradit?dakujem

renatuska
12. jan 2016

@gragre je to statna skolka volala som vcera tak v marci bude zapis mam to sledovat. Ale nevolala som s riaditelkou tak som mala este dnes volat ale zabudla som. Mali sme dnes vela vybavovaciek. Skusim volat este zajtra. Ze zoberu aj mensie deti.

kristinka83
12. jan 2016

Baby, je v BB nejaka skolka kde je mensi pocet deti ako 20 na dve ucitelky ?

alchemilkazltozelena
13. jan 2016

@kristinka83 stale je len 1 vsade,,,,doobedu je jedna ktora ide potom domov a pride druha a deti je niekde aj 24 ☹

kristinka83
13. jan 2016

@alchemilkazltozelena skor som myslela sukromne, statne to je jasne..

mamka0
17. jan 2016

kristinka83 stvorlistok na kapitulskej, tam su dve na desat deti, ked ich je viac,tak su tri

mladkabb
17. jan 2016

@mamka0 Po precitani poslednych stran tohto fora som si Vsimla, ze Vas prispevok bol zmazany z tohto dovodu:

"Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy"."

A na to, ze na taketo fora nechodite a ste rodic v tej skolke, ktoru neustale propagujete, mi neda si nevsimnut, ze to naozaj vyzera, ze v tej skolke pracujete a len sa ju tu snazite propagovat. Takze ten vymazany prispevok bol asi opodstatneny. Ako rodic, som sa snazila najst na tomto fore nazory od inych rodicov, ale teraz mi to pripada, ze sa tu len propaguju majitelia/pracovnici skolok...

kristinka83
17. jan 2016

@mamka0 kolko je tam deti a kolko z nich su predskolaci ? A ste tam teda ucitelka ci tam naozaj mate dietatko ?

mamka0
18. jan 2016

Nie som tam zamestnana, a nie som ani majitel a nepisem zo ziadnej firemnej adresy. To je iba moj rodicovsky nazor. Ano mam tam dieta. Musite sa presvedcit sama. Zajdite tam a popytajte sa. A dalsia vec, niekto ma "dava" zamerne zmazat. Pekny den Vam maminy.

ucinka333
20. jan 2016

Kto ma skusenosti s Mackom Macikom? Dakujem

denisasd
20. jan 2016

Ja mam skusenosti s Mackom Macikom (vid prispevok vyssie).
Mozem len odporucit. Sme velmi spokojni a stastni, ze sme nasli pre nasho drobca taketo skvele zariadenie 🙂

renatuska
21. jan 2016

Baby mate niekto skusenost so skolkou na 29.augusta? Dakujem

bambi99
29. jan 2016

Ahojte 😊 Ake mate skusenosti so skolkou Kreativ detsky svet? Dakujem

mirka07
11. feb 2016

Mamičky chcem sa opýtať ak ste niektorá menili škôlku aký je postup pri vybavovaní, ide byť teraz zápis, tak treba naň ísť a dá sa prestúpiť aj napr. od apríla , čiže počas roka? ďakujem
zvažujem MS Bzučo na Uhlisku . Máte tam niektorá dieťatko, čo pôjde od septembra do predškolskej .