Škôlky v Banskej Bystrici. Vaše skúsenosti s nimi

alysea
18. mar 2007

Ahojte mamicky. Blizi sa obdobie zapisov do materskych skolok a my sa nevieme rozhodnut, ktora skolka bude pre nasho Petka najvhodnejsia. Chcem Vas preto velmi pekne poprosit o vase skusenosti so skolkami s ucitelkami, ako sa venuju detickam, ake cinnosti vase deticky v tej ktorej skolke robia. My sme s Foncordy, takze skolok je tu neurekom, ale pocuvame same negativne skusenosti. Vopred vam dakujem za vase prispevky. pa

mia17
21. apr 2016

@kloranebb my dáme zrejme na Šalgotarjánsku. Riaditeľka veľmi milá, aj učitelia sa mi páčili. Veľa aktivít spojených s prírodou, veľká záhrada na hranie. Nemáme to síce najbližšie z domu, ale veľmi dobre to tam na nás pôsobilo.

sonibb
27. apr 2016

Ahojte..ak sa tu nájde niekto,kto by mi vedel povedať niečo o škôlkach na družby a novej..rozhodujeme sa medzi týmito dvoma..veľmi pekne ďakujem za info..

admin_vierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kohodotoho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jablckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elpe80
5. okt 2016

Dobry den, je tu niekto, kto ma aj pozitivnu skusenost so skolkou na Novej? Syn bude mat tri rocky az vo februari, takze sme museli hladat skolku, kde ho vezmu aj pocas roka (od januara) a logisticky nam najviac vyhovuje ta Nova. Starsi syn chodi na Druzby, kde sme velmi spokojni, ale tam nam mladsieho vezmu az na jesen. Nasla som tu same zle referencie na tu Novu, vystrasilo ma to, preto sa pytam, ci sa nahodou nieco nezmenilo za posledne roky...

ludmilaka
13. okt 2016

Dievčatá, nemáte info kedy reálne začne fungovať MŠ Bakossova?

alchemilkazltozelena
13. okt 2016

@ludmilaka ahojky chces tam dat malu? ☹

ludmilaka
13. okt 2016
alchemilkazltozelena
27. jan 2017

@ludmilaka ma nete je ze 1.9.2016 ju mali otvorit a neotvorili..sluby sa slubuju atd .... SILA

kr1st1n4
26. mar 2017

takže žienky vravíte že Hviezdička na Tatranskej sa celkom dala dokopy? poraďte prosím 🙂

strazovska
28. apr 2017

@jablckova Dosť dlho mi trvalo,kým som sa dopracovala k informácii,kto sa skrýva za touto prezývkou. Ale už to mám v rukách. Mrzí ma,že sa pisateľ tejto ohováračnej správy nedokáže druhej strane pozreť do očí a vypovedať ak má nejaký problém ale asi preto,že potrebuje ohovárať. ALE TREBA SI UVEDOMIŤ,že ohováranie je trestný čin a ja zvažujem podať podnet na políciu. Želám pekný deň a hlavne pokoj v duši. Gajdošíková

sheilla23
9. nov 2017

ahojte nemate niekto skusenost so skolkou v byvalej zs tatranskej ktora spada pod mc hviezdicku?

alchemilkazltozelena
9. nov 2017

@sheilla23 moja mala chodi do hviezdicky ale na severnu

ludmilaka
9. nov 2017

🙂

alchemilkazltozelena
9. nov 2017

@sheilla23 chodila tam malo byt 😍

sunnyflower
9. nov 2017

uf tu sa to zvrtlo ako vidím..vyhrážky a pod..veď táto téma vznikla aby sme si odovzdávali osobné skúsenosti. a ak sa niekomu kritika nepozdáva, tak hádam riešime to argumentami a nie vyhrážkami..veď aj kritika posúva ľudí vpred. ešte viac ako pozitívne hodnotenie.

figlus45
26. júl 2019

Dobrý deň prajem. Chcem sa opýtať na školku Karpatská, v banskej bystrici.
Podľa Vás sa využba zhoduje slánom čo je nastavený ?
Deti z tejto škôlky sú vzdelanejšie ? Naučia ich tam ? Čo strava ?

vilma23
31. júl 2019

@figlus45 mne síce synovia nechodia na Karpatsku, dali sme si prihlášku no nezobrali, brali vtedy staršie deti a taktiež uprednostňovali súrodencov, no či si vzdelanejšie sú tie deti ako z iných škôlok ...je to na rodičoch v prvom rade, možno majú viac aktivít ako v iných škôlkach to je asi všetko ...v škôlke sa učiteľ nestíha každému osobitné venovať a deti odkukavaju jeden od druhého, môj najstarší sun ide do školy rozumové je si myslím veľmi vyspelý ale v niektorých veciach menej šikovný ako jeho o dva roky mladší surodenec...
@figlus45
@figlus45

alchemilkazltozelena
31. júl 2019

@vilma23 presne.... vzdelanejsie v takom veku? Vsak nie su na Harwarde, uz naozaj to niektori prehanaju s tymi poziadvkami 😬