Škôlky v Humennom

mashka
22. júl 2012

Dobry den, od septembra by som chcela dat svoju dvojrocnu dcerku do skolky, no neviem sa rozhodnut kam. Prosim Vas o Vase skusenosti a postrehy z Humenských skolok, velmi by mi pomohli v rozhodovani sa. Dakujem.

majakuca
22. júl 2012

Ahoj, náš chodí na trojku na Třebickú, som veľmi spokojná. Pri kauflande je vraj v škôlke aj sauna a učia cudzie jazyky. No neviem, či Ti malú vezmu do škôlky, lebo je veľmi veľa detí a málo miesta v škôlkach. Ja som dávala prihlášku do škôlky rok dopredu pred nástupom, aby mal rezervované miesto. Mojej kamarátke, nezobrali dvoj ročného syna, pretože uprednostňujú vraj staršie deti. Ale môžno sa Ti ešte pošťastí a niekde by ju prijali.

mashka
autor
22. júl 2012

Uf, velmi si ma nepotesila. Nemyslela som si, ze so skolkou tu budu az take problemy a treba to riesit v takom predstihu ☹

zigzag
22. júl 2012

ja svoje dam, az do pripravky, a naco je dietatu sauna?, aby nachytalo neake plesne alebo nieco podobne???

ewwe
12. aug 2012

@mashka neviem ci ti zoberu malu do skolky teraz, prihlasky sa davaju okolo februara, podla toho v aky den maju skolky zapisy, nasa bude mat 3 r a v sept. nastupuje na sidl. 3 na trabicsku, kedze byvame na tomto sidlisku, musis si premysliet aj ako je skolka daleko ci ju budes vozit cez cele mesto do skolky, sice ak budes este rok doma to sa da, ale ak nastupis do prace, ci budes stihat vsetko 🙂