• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škôlky v Pezinku. Referencie?

26. apríla 2016 
ahojte maminky. my mame sice iba rocik, ale predbezne by som sa chcela spytat, ake mate skusenosti, resp. referencie so skolkami v PK, kedy je treba zapisat (alebo predbezne prihlasit, neviem ci su nejake poradovniky) deticky do skolky, kedze, ako som citala v regionalnych novinach, statnych skolok mame nedostatok.
23. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lara, ja sice nie somz PK, ale chodim tam casto. Pokial ja viem, skolok je tam malo a su preplnene. Preto treba dieta zapisat cim skor. Uprednostnovani su obyvatelia PK a deti pracujucich rodicov. Pokial viem, zapis bude niekedy v marci, mali by to pisat v Pezincanovi. Je najlepsie ist hned v prvy den zapisu, aby ste sa urcite dostali. Drzim paste.
23. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, myslim, ze rada ist na zapis v prvy den, aby ste sa dostali, nepomoze. Moj Tomi ma teraz dva stvrt a idem ho prihlasit od septembra. Hlasime sa na Zahradnu - vezmu vsak len 6 deti, dobre citas - sest. Ja som bola v skolke po prvykrat takto pred rokom a dozvedela som sa od pani riaditelky, ze zapisuje do zoznamu deti na tri roky vopred. Takze ich asi treba zapisat hned ako sa narodia. :confounded: Ale ani to asi nema zmysel, lebo na zapisovanie je urcene poradie kriterii, co musia splnat rodicia a co dieta, aby bolo prijate, takze si myslim, ze byt zapisany v poradovniku, je vlastne blbost.
Treba ist do skolky a zobrat si prihlasku, tu treba ist povrdit u dr. ale to asi az vtedy, ked dietatko naozaj v ten nasleudjuci rok ide do skolky.
Uz si si vybrala nejaku skolku?
Velmi ma zaujima nazor inych mam, ze co asi tak moze skolka dat trojrocnemu dietatu dobreho. Ze sa nauci zle slova a bit sa, to mi je jasne :grinning: Ale ma to aj nejaky pozitivny nasledok - chodit do skolky? Nie je totiz nevyhnutne aby moj drobec tam siel, ale predsa....
24. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamine, moja Veronika zacala chodit do skolky v septembri, mala 3 roky a 4 mesiace. do skolky sa pytala uz od 2,5 roka. Ma rada deti, tak preto chcela ist. Ja som bola rada, lebo som mala synceka, ktory mal 3 mesiace a chcela som si oddychnut. Ale to som nevedela, co ma caka. Veronka je stale chora / predtym chora minimalne / , nema iba sopliky, ale stale jej zatecu hlieny na priesusky a kasle tak strasne, ze sa mi chce plakat. Pri kazdej chorobe v noci nespime. A co je najhorsie, nakazi aj maleho. Misko ma 8 mesiacov a berie uz tretie antibiotika. Uz som skolku zrusila, ze pojde mozno na jar alebo v septembri. Je to hrozne, argument, ze deti v skoke musia byt chore, u mna neobstoji. Chodila som s nou do materskeho centra dost casto a tam sa nikdy nenakazila. Lebo tam boli zdrave deti. Niektori rodicia vsak do skolky vodia chore deti, aby nahodou nezameskali v praci.
Tak si to zvaz, ale osobne na skolku nemam pozitivne hodnotenie. A je to tak vsade.
A este zacala byt skupa, predtym v pohode poziciavala hracky, teraz nechce.... :unamused:
24. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak by som dietatko nemusela dat do skolky, tak ho nedam ani ja. :frowning2: normalne mam z toho traumu. ale budem musiet ist do prace..preto som sa chcela informovat ake skolky su v pezinku a vybrat aspon tu najlepsiu, ak by sa samozrejme dalo. a podla toho, co som citala v pezincanovi, mozno budem rada, ked mi ju zoberu aspon niekde. :unamused: mamine, tiez si myslim, ze skolka toho vela neda, mozno akurat tie choroby.. :confounded: aspon v takom malom veku. hmm..
27. jan 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ziadne skusenosti, resp. referencie so skolkami v PK?.. :unamused:
28. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stale ziadne skusenosti ? Dakujem za tipy
20. feb 2014 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, našla som výbornú škôlku v Pezinku na Cajlanskej, je súkromná ale hádam to nevadí, volá sa Múdre hlavičky, ale sú to aj jasle, takže berú už ja malinké detičky a rodič tam môže prísť za dieťaťom a to sa mi veľmi pozdáva. A majú aj bazén, saunu a angličtinu a keď som pozerala cennik, tak poplatok majú taký ako ostatné a nepripláca sa ani za bazén a ostatné veci a tak...
26. apr 2016 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok