Škôlky v Poprade. Ktorá je najlepšia?

zuzana777
29. dec 2008

Ahojte mamicky. mohli by ste mi napisat vase skusenosti so skolkami v nasom meste. Velmi mi pomozete pri vybere tej najlepsej pre moju dceru. Dakujem. 🙂

vinka
29. dec 2008

No ja som mala syna na Okružnej a viac by som ho tam nedala. 😠 Chodil aj na Tajovského a bolo tam super.Lenže mi z mesta sme to mali velmi daleko.A dcéru raz chcem dat do tašky škôlky kedže syn chodí do školy taš. 🙂 A ešte nechcel chodit ani za výkrikom hned za polifunkčným domom je škôlka.Tam bol cez prázdniny vtedy sa škôlky zlučujú a sú náhradné škôlky.Ale plakal mi nechcel tam chodit.A ostatné už nepoznám. 😉 Ale na Tajovského sa vždy ráno tešil.Ak tam robia tie isté učitelky ich to fakt bavilo. 😉

tatolu
2. jan 2009

Moje krsňatá chodia k nemocnici - myslím, že je to Okružná. Chlapec tam chodil veľmi rád - učili sa nemecky a mal tam kamarátov. Teraz je už prvák.
Dievčaťu sa tam moc nepáčilo, ale ja mám dojem že preto, že jej tam nikto nehovoril aká je pekná...

dancat
2. jan 2009

ahojte aj mne pomôže táto téma,od septemra by som chcela dat malého do škôlky (ak zvladneme dovtedy nočník 🙂 a neviem kde....tam kde pracujem tak sa máme sťahovať na západ do tých kasárni tak som rozmyšľala nad nejakou škôlkou na západe....neviete my poradit,som rozmyšlala nad podtatranskou či ako sa vola? nemáte s nou nejaké skúsenosti?

vinka
2. jan 2009

K tej okružnej.Môj syn ked tam chodil tak sme ho chceli dat na anglinu a učitelka nás odhovárala,že načo ved sa to platí a čo z toho bude mat.A to preto lebo Damián jediný z triedy chodil na anglinu a museli ho odnášat.

vinka
2. jan 2009

A ináč dancat ked chceš od septembra dat malého do škôlky tak prihlas ho už teraz.Ja som vo februári(naivná)hladala Damiánovi škôlku od marca a všade ma vysmiali,že tak od septembra môžem.A na Francisciho vo februari už mala 13 žiadostí o škôlku.Oni majú limit kolko detí môžu.A potom ti ho nevezmú nikde.Takže neváhaj a vyberaj.Ked žiadost tam bude a Malý nenastúpi nič sa nedeje.Ale do leta tie plienky zvládnete neboj. 😉

zuzana777
autor
3. jan 2009

Pocula som, ze v skolke na Dotojevskeho su ucitelky rozhadane a prenasaju to na deti. 🙂 Je tazke vybrat dobru 🙂

vinka
4. jan 2009

Ktorá to je.Tá za Víkrikom za polifunkčným domom?Ono je to tažké si vybrat.Vidíš mi sme z Okružnou neboli spokojný.Syn vôbec ten sa modlil,že odchádza a Tatolu písala,že krsna bolo spokojné.To je o názore.Ja malú chcem dat do Tašky.Ked pôjde do škôlky.Už aj preto lebo syn chodí tam do školy a môže ju niekedy aj vyzdvyhnút alebo odniest.Nech to mám v jednej budove. 😉

zuzana777
autor
6. jan 2009

Ano, ta za vykrikom, vola sa tiez u Slonika. 😒

vinka
6. jan 2009

No tak tam môj syn chodil cez prázdniny.Vtedy sa škôlky kôly dovolenkám zlučujú.Ale vôbec tam nechcel chodit.Ale to je tažko.On ma vyberaný vkus.A ked si zvikol na jedno tak odmietal druhé.Už je tažko si vybrat aj podla toho čo škôlky ponúkajú.Lebo už skoro všade je to isté.Jazyky,výtvarka,plavecký je na každej.No vyber pre vás tu najlepšiu.Ale tá na Tajovského bola fakt asi naj pre nás.

zuzana777
autor
7. jan 2009

Dakujem za info. 🙂

mk7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenocka
7. apr 2013

@mk7, ahoj, uz si asi vybrala, kedze ja april 🙂 . Aku? Ja som dala synceka na Okruznu, a podla toho, co pocujem od okolia o pristupe uciteliek, tak som maximalne spokojna 😵 . Mile, snazive, ochotne a velmi ustretove ucitelky. Syncek isiel po 3 roku, hned na cely den, a aj ked adaptacia bola trosku tazsia, tak to zvladli perfektne, a dnes tam chodi velmi rad, je tam spokojnucky, stastny... 😵 .

mk7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka257
10. apr 2013

Ahojte, tie, co ste si davali ziadosti do skolky, uz vam prislo rozhodnutie? Diky za odpovede!

zuzulli
11. apr 2013

janka257 jeste neprislo,.. 😒

stanka04
31. okt 2013

Ahojte,nema niekto prehlad,ci je v nejakej skolke volne miesto? V statnej myslim 😉 Nastupujem do prace a potrebujem malu niekam dat...

stanka04
27. nov 2013

Na Zaborskeho ma niekto drobca? 🙂

zuzkakosta
14. jan 2014

@mk7 ahoj, mohla by si mi prosím napísať tvoj názor na Kreativ? Bola som sa tam včera pozrieť, zvažujem, že tam dam malú, zarazili ma trošku tie poloprázdne priestory.

inguna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana777
autor
3. mar 2014

Syn chodil na Okruznu, ale uz by som ho tam viac nedavala. Deti pozerali privela Tv, ktora je v kazdej triede. A velmi malo chodili von....raz pre toze fukal vietor, raz bolo velmi zamracene, raz velmi teplo, alebo 2 mesiace nacvicovali program. Boli tyzdne, ked boli vonku iba raz alebo vobec!
Citanie rozpravok pred spanim moj syn v skolke nepoznal, pretoze vraj boli velmi mali. Druhe dieta, by som tam uz nedala.

barca127
24. apr 2014

Ahojmaminy neviem ci vobec ma vyznam pisat ale za pokus nic nedam.Zaujimalo by ma ci tu nie je nejaka mamina ktorej dietatko prijali do MS zapade ale radsej by privitalii moznost navstevovat skolku na juhu konkretne pri vikriku na dostojevskeho??????

tehotnica1669
2. feb 2018

Dovolte mile mamicky, aby som sa podelila o moju skusenost so SMS Stella. Tuto skolku z mojho uhla podhladu vobec neodporucam ak hladate dobru sukromnu skolku. Ak chcete dat dieta do sukromnej skolky ocakavate nieco viac. Tu vam to vsak neposkytnu. Okrem toho ze deti je v triede cca rovnaky pocet ako v statnej. Zauzivany sposob je, ze deti nacvicuju stale iba nejake predstvavenia...ved predsa skolke treba robit reklamu :D ziaden individualny pristup neocakavajte. Plavanie, korculovanie a anglictinu za ktore si mimochodom musite zaplatit Vam ponuka aj statna skolka. Nechapem kto tejto skolke robi takuto reklamu. Po prestupe na inu sukromnu skolku som pocitila ozaj skvelu zmenu. Preto prosim zvazte nie je sukromna skolka ako sukromna... Necakajte nic mimoroadne a kludne v takom pripade prihlaste dieta do statnej skolky. Skoda penazi...

khu
2. máj 2018

@tehotnica1 môžem sa opytat do ktorej sukromnej ste potom dali dieta? Tiez hľadám skor súkromnú. Vďaka za referencie na stellu

skaaareeeda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz