Škôlky v Považskej Bystrici. Aké máte názory?

karinki
27. feb 2009

Cez víkend sa sťahujeme do Považskej Bystrice a keďže to tam nepoznám, zaujímali by ma názory a skúsenosti na tamojšie škôlky. Budeme bývať na sídlisku Rozkvet, ale ani netuším čo to znamená, t.j. aké škôlky sú tam a pod. Tiež by ma zaujímalo, či niekto nevie, kde je napr. veľa alebo málo detí, pretože mám dvojičky - dievčatká, ktoré budú mať v marci 3 roky a dve miesta môže byť problém...Za prípadné odpovede vopred ďakujem.

brisilda
5. mar 2009

No tak ano prihlaska sa ma poslat len do jednej no ja som mala podanu tiez do dvoch s tym, ze riaditelka o tom vedela v pohode tak isto ked som menila skolku som riaditelku upozornila na to, ze skolku mame no niesom s nou spokojna atd. Bolo to bezproblemove tak neviem skus ale odporucam ti o tom druhej riaditelke povedat aby si sa vyhla moznym problemom 😉 🙂

hasleerka
5. mar 2009

dadula, kámoške povedala riaditeľka (nie naša) aby si dala radšej prihlášku aj do inej, lebo nie je isté, či jej ju zoberú v tej ich

brisilda
5. mar 2009

Ano ano to je pravda ved koniec koncom ja som to s toho dovodu tiez tak urobila , pretoze som chcela mat istotu, ze mi ho niekde vezmu 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

karinki
autor
11. mar 2009

Baby, velmi pekne ďakujem za rady, Rozkvet si rozmyslím a popýtam sa na volné miesta v strede mesta. Ešte raz díky, tiež som toho názoru, že na správnej škôlke velmi záleží a hlavne na dobrých tetách učiteľkách... Želám veľa zdaru vám aj vašim drobcom 🙂

dadulaa
11. mar 2009

karinki, potom daj vedeť, pre ktorú si sa rozhodla. 🙂

elenittka
23. sep 2016

Vaše názory na veľkú škôlku na Rozkvete prosim