• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skôlky v Prešove. Ktorá je najlepšia?

9. júna 2016 
ktora je najlepsia? a zvlast sa zaujimam o sidlisko 3. Je tam niekde daka skolka? :slight_smile: kujeeem
27. feb 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. Ja našeho drobca dávam na Mirka Nešpora, chodí do autorskej triedy( zameriavajúsa na ľudové tradície) a som veľmi spokojná :slight_smile: :sweat_smile:
27. feb 2008 o 23:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj a mohla by si mi este povedat ake tam maju ine kruzky ? :slight_smile:
28. feb 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj moj chodi na mukačevsku. je to mala škôlka ale dobra. a kružky? maju tanecnu a angl. jazyk ale mam pocit že tie deti su male na kruzky. aj tanečna je skôr o tom aby sa zabavili a nie niečo naučili. a potom nezaleži na škôlke ale na tom na ake učitelky natrafiš. takze moja rada daj svojho drobca do najbližšej škôlky aku maš.
3. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ma niekdo skusenosti s MS na Sladkovicovej 3 ?Dakujem. :slight_smile:
1. apr 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka24 • Dnes o 12:40
Ahojte chcela by som sa poradit, ake su Vase skusenosti zo skolkami v Presove, neviem kde mam malu umiestnit, som zo Sekcova a kedze mam este jedno dieta zvazujem dost vela hladisk, no neviem sa rozhodnut.Dakujem za rady
25. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danu ahoj, a amlinká ešte zatiaľ nechodila do škôlky? my niesme z mesta, sme v okrese, no zvažujeme sa sťahovať na Sekčov :D...takže tiež uvažujem kam by bolo najlepšie...mám totiž synčeka ktorý má vyše 4 r a" stiahla" som ho zo škôlky nakoľko v 3 rokoch nebol schopný sa adaptovať na škôlku (tu u nás).. preto si lámem havu ktorá by bola najvhodnejšia ...
26. jan 2013 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim VAs ma niekto dietatko na Mirka Nespora v Presove a vedel by mi povedat ake su poplatky a ako ste spokojny?Dakujem
14. feb 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma niekto skusenosti s MS Budovatelska? Dakujem
15. feb 2013 o 13:39  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matova pozeram, ze tu nikto uz nepise a ja tiez mam hlavu v smutku, lebo nemam potuchy, kde zapisat syna do skolky, teda do ktorej skolky.... mohla by som vediet, kde ste zapisali syna nakoniec Vy a ci ste spokojna s pristupom uciteliek a ci sa syn potom v pohode adaptoval? My sa tiez budeme stahovat do PO,na solivar, no neviem, kde ho zapisat, lebo je trosku citlivejsi a bojim sa, ako bude znasat skolku, preto hladam aj chapave pani ucitelky... dakujem vopred za odpoved
22. jan 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fc zdravím vás, tak my sme zapísali obe deti nakoniec na MŠ Zemplínska a neľutujem!!! som veľmi spokojná :dizzy_face: a aj perfektne varia :slight_smile: :grinning: .
22. jan 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matova Ahoj prosím ťa a varia tam aj dietu napr,bezlepkovu? vdaka,
26. apr 2016 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 ahoj, tak toto ti neviem povedať :-/, ale asi nie, lebo V jedálnom lístku je vždy uvedený len jeden druh jedla. :frowning2:. Ale skus tam zavolať, možno sa mýlim :wink:
26. apr 2016 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zistila som a veru ano,tak sa tesim.Este by som rada zistit ,kto bude od sept.predskolakov :slight_smile:
2. máj 2016 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denne73 jej no fiha, tak to je super :slight_smile: . Kolko bude predskolakov? A ani neviem, ale skusim sa opytat ucitelky :grinning: . Moja dcera bude urcite medzi predskolakmi :slight_smile:
9. jún 2016 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
10. júl 2016 o 22:10 • ahoy123
Tvoj príspevok