Skôlky v Prešove. Ktorá je najlepšia?

lucy8
27. feb 2008

ktora je najlepsia? a zvlast sa zaujimam o sidlisko 3. Je tam niekde daka skolka? 🙂 kujeeem

janazuza
27. feb 2008

ahoj. Ja našeho drobca dávam na Mirka Nešpora, chodí do autorskej triedy( zameriavajúsa na ľudové tradície) a som veľmi spokojná 🙂 😅

lucy8
autor
28. feb 2008

ahoj a mohla by si mi este povedat ake tam maju ine kruzky ? 🙂

kiki5
3. mar 2008

ajoj moj chodi na mukačevsku. je to mala škôlka ale dobra. a kružky? maju tanecnu a angl. jazyk ale mam pocit že tie deti su male na kruzky. aj tanečna je skôr o tom aby sa zabavili a nie niečo naučili. a potom nezaleži na škôlke ale na tom na ake učitelky natrafiš. takze moja rada daj svojho drobca do najbližšej škôlky aku maš.

vikuska
1. apr 2008

ahojte,ma niekdo skusenosti s MS na Sladkovicovej 3 ?Dakujem. 🙂

danu
25. aug 2009

palculienka24 • Dnes o 12:40
Ahojte chcela by som sa poradit, ake su Vase skusenosti zo skolkami v Presove, neviem kde mam malu umiestnit, som zo Sekcova a kedze mam este jedno dieta zvazujem dost vela hladisk, no neviem sa rozhodnut.Dakujem za rady

matova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexaa10
14. feb 2013

Prosim VAs ma niekto dietatko na Mirka Nespora v Presove a vedel by mi povedat ake su poplatky a ako ste spokojny?Dakujem

81beruska81
15. feb 2013

ma niekto skusenosti s MS Budovatelska? Dakujem

fc
22. jan 2015

@matova pozeram, ze tu nikto uz nepise a ja tiez mam hlavu v smutku, lebo nemam potuchy, kde zapisat syna do skolky, teda do ktorej skolky.... mohla by som vediet, kde ste zapisali syna nakoniec Vy a ci ste spokojna s pristupom uciteliek a ci sa syn potom v pohode adaptoval? My sa tiez budeme stahovat do PO,na solivar, no neviem, kde ho zapisat, lebo je trosku citlivejsi a bojim sa, ako bude znasat skolku, preto hladam aj chapave pani ucitelky... dakujem vopred za odpoved

matova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denne73
26. apr 2016

@matova Ahoj prosím ťa a varia tam aj dietu napr,bezlepkovu? vdaka,

matova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denne73
2. máj 2016

No zistila som a veru ano,tak sa tesim.Este by som rada zistit ,kto bude od sept.predskolakov 🙂

matova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahoy123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz