Škôlky v Stupave. Je aj súkromná? Poraďte

zoe25
15. aug 2009

Prosím vie mi niekto poradiť, na akej úrovni sú štátne školky v Stupave a či je tam aj súkromná.
Dakujem. 🙂

janulka04
17. aug 2009

Ahoj Zoe....Ja som mala male v skolke v Maste, takze ti mozem opisat iba tu...ked male pred dvoma rokmi nastupili do skolky, vsetko mi vyhovovalo, no trosku som mala problem so zariadenim, no tento rok kupovali novy nabytok, aspon nejaky, co viem, komplet satne su nove...pani ucitelky su velmi zlate, dokonca som zazila situaciu, kedy "malacka" nechcela ist do "velkacskej triedy", lebo zboznovala pani ucitlku....co sa uciteliek tyce, nemala som nikdy ziaden problem, takisto strava malym vyhovovala a to mi jedna mala nechcela doma jedavat...bohuzial som musela odcestovat pracovne do zahranicia pred pol rokom, takze teraz male chodia do skolky tu a to sa porovnat neda, ale so skolkou v Maste sme boli velmi spokojne po vsetkych strankach....inac, co ja viem z pocuvania, tak "vraj najlepsia" je na Marcheggskej, ale nemozem to potvrdit ani vyvratit ;) pekny den a vela stastia pri vybere skolky

lucqa
27. okt 2010

ahoj Zoe, asi trosku neskoro, ale aj tak... my sme v skolke na Marcheggskej a zatial je vsetko super, ucitelky su mile, k detom sa spravaju velmi pekne, strava je tiez dobra, maly tam zakazdym vsetko spapa. Triedy su velmi pekne, vyzera tam vsetko nove, skrinky su urcite nove, je tam cistucko.
Zatial sme tam 2 mesiace, ale nemozem sa stazovat, fakt na nic 🙂

sukromna skolka tu jedna je, ale na akej urovni ti napisat neviem.

j.a.n.e.7
2. mar 2011

caute, nemáte náhodou link na tú súkromnú škôlku v Stupave? Alebo iný kontakt? Neviem ju vôbec vygooglit.... ďakujem

salomuska
2. mar 2011

@j.a.n.e.7 ahoj, pokial viem, momentalne ziadna sukromna skolka v Stupave nie je. Od marca mala byt otvorena skolka Jadierko na Marcheggskej od OZ Jablonka, skus sa ich popytat, ci je to aktualne.

evina313
3. mar 2011

v Stupave nie je ziadna, malo by byt otvorene Jadierko, skus si tam zavolat ci uz funguju.ale mali fungovat uz vo februari, tak neviem. najblizsie sukromne su v Zahorskej Bystrici, Lamač, Dubravka...a este vo Vysokej,ale to je uz asi dost od veci

syslica
3. mar 2011

Ahoj,
mnoho mám, ktoré poznám, vozieva svoje deti zo Stupavy do (štátnej) škôlky v Marianke, ale neviem, či už nemajú plný stav. V Záhorskej Bystrici je súkromná Happy Days, scientologická ... bližšie info nájdeš určite na webe.

A trošku mimo témy škôlky, ak môžem: 12.3. od 9-12. v malej sále kultúrneho domu v Stupave bude burza detských vecí a pod. .... ak by ste nenakúpili, podobná bude aj v MC Bublinka v Devínskej 16.4. od 9.30 - 12.00.

j.a.n.e.7
3. mar 2011

Dakujem za tipy, ja som zase zistila, že tam tá škôlka je, asi si to pôjdem osobne overiť 🙂 Ale o Jadierku som nevedela.

mirabelk
21. mar 2011

j.a.n.e.7 poprosim ta o podrobnejsie info na mail ohladne tej skolky cos i vyzistila. diki moc, alebo ak vie aj niekto na: mirabell@szm.sk dakujem

stielova
26. jún 2011

ahoj je nieco nove ohladom skolok v stupave? nie je problem s umiestnenim? chceme sa sem prestahovat ale neviem ako to bude so skolkou az nas maly bude velky🙂 dakujem za info
a este mam otazocku aka je v stupave komunita mamiciek?

syslica
26. jún 2011

@stielova Ahoj, nie som zo Stupavy, ale z okolia, no dosť často sa tam vyskytujem 😉 Komunita mamičiek je dobrá, pozri na webe aj tunajšie MC Fifidlo.... so škôlkami a umiestňovaním detí je to o dosť horšie, hlavne čo sa týkalo detí z populačne silných ročníkov 2005-2008. Ale pokým pôjde Adrianko do škôlky, hádam sa situácia zmení.

evulikm
3. okt 2011

@stielova teraz v októbri začína MC Fifidlo svoj program, doteraz sme pracovali na stavbe nového ihriska, na ktorom sú preliezka so šmykľavkou, 2-sedadlová hojdačka a 2 pružinové hojdačky. ihrisko je zatiaľ otvorené pondelok, utorok, streda, piatok od 9.00 do 11.00, ale nebránime sa rozšíreniu otváracích hodín, ak sa nájdu aj maminy-dobrovoľníčky, ktoré by chodili otvárať a dávať trochu pozor 😉
budúci rok by sme rady (ak sa podaria zohnať euráče) dali postaviť lavičky a poprípade ešte detský kolotoč 😉