Škôlky v Trnave. Kam zapísať dieťa?

barbiek
25. feb 2008

ahojte mamicky, ja mam 2rocneho syna a za mesiac tu v trnave budu zapisy deticiek do skolky, lenze ja tu v trnave byvam len 4roky takze vobec netusim ake su tu skolky a uz vobec nepoznam ich povest, je najlepsie ked mi poradi niaka mamicka co ma s tym skusenost, ktora je podla nej vyhovujuca a kde sa nachadza, takze budem vam vdacna za vase rady a nazory ohladom skolky,dakujem 😀

anesim
25. feb 2008

Tie zápisy začínajú už na budúci týždeň, treba ísť čo najskôr, aby mali dostatok miesta, lebo v niektorých škôlkach je plno. Záleží, v ktorej časti Trnavy bývate, aby ste malého nevozili z jedného konca Trnavy na druhý. 😲

barbiek
autor
26. feb 2008

tobynevadilo mam auto, neviete mi poradit niaku dobru skolku 😉

kukona1
26. feb 2008

ja by som tiež rada vedela o nejakej dobrej školke na Prednádraží.Neviete ktorá je dobrá? myslím hlavne učitelky...

anesim
26. feb 2008

čo viem, tak veľký záujem je o škôlku na Hollého vedľa gymnázia a o škôlku na Hodžovej. Malá chodí na Spartakovsú, učiteľky má veľmi dobré, nesťažuje si. 😎

barbiek
autor
27. feb 2008

tam na tej spartakovskej je tusim sukromna ze 😕

anesim
27. feb 2008

Meduška je súkromná, tá je dolu pod kopcom, na tej strane ako je Billla, malá čo chodí na Spartakovskú, tak tá je pri škole a tá súkromná nie je 🙂 .

delina
25. jan 2011

a co Forel? nemate tam niektora dieta v skolke? uz som pocula vselico...

sladkasue
19. jún 2012

pomaly zacinam rozmyslat nad skolkou... na jar nas caka zapis🙂 poradite niekto???

sladkasue
30. sep 2012

trnavcanky??? mate vyhliadnute skolky na marcovy zapis?

mimi21mimi
30. sep 2012

To zaujima aj mna 🙂 ohlasy na skolku V jame najma.

unique
9. jan 2013

to zaujima aj mna🙂 mate niektora dietatko v skolke V jame? ake su tam ucitelky a tak celkovo ako ste spokojne?

sladkasue
11. jan 2013

nejake referencie na Hodžovu???

kika87
29. jan 2013

ahojte má alebo dáva niekto dieťatko do niektorej z týchto škôlok ?
- Okružná 19, 91701 Trnava
Telefón: 33/3236779
E-mail: msokruzna@ms.trnava.sk
Riaditeľ/ka: Filoména Dritomská ...

- Okružná 27, 91701 Trnava
Telefón: 33/3236785
E-mail: msokruzna27@ms.trnava.sk
Riaditeľ/ka: Mgr. Iveta Benedikovičová

- Murgašova 7, 91701 Trnava
Telefón: 33/5502374
E-mail: msmurgasova@ms.trnava.sk
Riaditeľ/ka: Eva Šugrová ...

- Materská škola Murgašova 13
riaditeľka: Soňa Čapeľová
telefón: 033/ 32 36 787, 790
prevádzková doba: 6:15 - 16:15 Školská jedáleň
vedúca: Magdaléna Bednarčíková
telefón: 033/ 32 36 788, 789...

- Materská škola Narcisová 2
riaditeľka: Bc. Viera Drgoňová
telefón: 033/ 32 36 805, 808
prevádzková doba: 6:30 - 16:30 Školská jedáleň
vedúca: Mária Jánoschková
telefón: 033/ 32 36 806, 807...

- Teodora Tekela 1, 91701 Trnava
Telefón: 033/32 36 771
E-mail: mstekela@ms.trnava.sk
Riaditeľ/ka: Mgr. Jana Lugárová

- V jame 1, 91701 Trnava
Telefón: 33/5504074
Riaditeľ/ka: Viera Martinkovičová ...

- Materská škola V jame 27
riaditeľka: Mgr. Zuzana Štefunková
telefón: 033/ 32 36 775, 776, 778
prevádzková doba: 6:30 - 16:30 Školská jedáleň
vedúca: Ivana Vrždáková
telefón: 033/ 32 36 777...

- Ľudová 27, 91701 Trnava
Telefón: 33/5447313
Riaditeľ/ka: Mgr. Margita Dubošová ...

sladkasue
18. feb 2013

maminy... kedy su zapisy??? sak som stale jak na ihlach...

krisztinas84
22. feb 2013

ahojte mamicky 🙂 zapisy su vacsinou 1 marca od 8:00 do 16:00. ja svojho zapisujem do tej V Jame 27 (vyborna lokalita - je to v strede Trnavy), dobra je vraj aj ta na Okruznej. Ziadosti vam daju v den zapisu, ale lekarske potvrdenie vybavte skor. jedina skolka, ktora bude mat zapis neskor, ako ostatne, je pri ZS Vancurova, kam chodi na moj starsi syn - 12-13 marca, ziadost si mozete stiahnut z webovej stranky skoly.

krisztinas84
22. feb 2013

ozaj, ta V Jame ma tento rok malo miest - o polovicu menej, ako minuly rok, tak by som skusila este spartakovsku 5, alebo teda tie ostatne podla adresy bydliska

lacross
22. feb 2013

zdravim mamicku kika87 mam skusenost velmi pozitivnu so skolkou Narcisova. Starsi syn ju navstevoval a teraz pojdeme nazapis s druhym synom.

sladkasue
25. júl 2013

@lacross prosim ta a ake su ceny za skolne??? myslim tym akekolvek vydavky na pomocky, hyg. potreby, stravu a pod. nikde som sa to nedocitala a na pohovore pri prevzati rozhodnutia som sa zabudla spytat 🙂 dik

polana
27. okt 2013

Ahojte dievčatá,
má niektorá z Vás dieťa v MŠ Okružná 19,Trnava?Moja dcerka navštevuje túto škôlku,škôlka sa nám páči,lokalita vyhovuje,dcerka má v triede kamarátky a kamarátov ale máme problém s pani učiteľkou.Snažila som sa to riešiť s pani riadiťeľkou,teraz to je zástupkyňa,je veľmi milá ale nepomohla mi.Tá pani učiťeľka, nechcem tu uvádzať jej meno, ak mi niektorá napíšete cez IP tak napíšem. Ja som už z nej zúfalá.Na začiatku šk.roka som sa na ňu ešte aj s jednou mamičkou
ustne sťažovala u pani riadiťeľky tá je na ZŠ Atomová a je to riadiťeľka pre ZŠ aj MŠ,vraj to riešili dohovorom ale teraz zhruba po 2 mesiacoch podobná situácia začína znova.Nerada by som menila škôlku,z dôvodov ktoré som uviedla na začiatku.Ak niektorá z Vás zažila alebo rieši niečo podobné,budem rada ak mi napíšete. 🙂 ďakujem

marika112
12. nov 2013

ahojte. chodi prosim niektorej z vas dietatko do MS na Okruznej 27 v Trnave? ak ano, mozes mi prosim do posty napisat svoje skusenosti. dakujem

vlasko0903
11. feb 2014

ahojte maminky. Poznáte alebo viete niektorá niečo o Materskej škole Narcisová 2 v Trnave, Chceme íst na zápis len vôbec nepoznám nikoho kto ma detičky v tejto škole.
budem vdačná za každé info o tejto školke. 🙂

vanma
6. jan 2015

Ahojky, je tu niekto, kto dava dietatko do skolky od septembra 2015? Kedy budu prebiehat zapisy, kde by som to mohla zistit? Co k zapisu treba, nejake papiere? Dakujem za radu!

slep66
6. jan 2015

len nie Medušku, stade utekajú všetky dobré učiteľky, odišlo ich už 6 😠 😠 😠 😠 Informácie o zápise by mali mať na príslušnej škôlke.

evinka2
23. jan 2015

Ahojte 🙂 no aj my sa chystáme do školky od septembra....zijem v TT len kratko....viete mi poradit nejaku?

vanma
23. jan 2015

Ahojky, ja tu zijem dlho, ale doteraz som sa o skolky nezaujimala, takze tiez neviem vlemi poradit. Navyse kazdy hovori ine, kazdemu ine vyhovuje. Ja chcem ist na zapis co je blizko mojho bydliska, plus ist pozriet aj nejake sukromne, aby som si to mohla porovnat. Zatial ma laka sukr. skolka Naboso, chcem maleho davat postupne, mozno aj mesiac, dva len na pol dna, podla toho, ako to pojde 🙂

monika_35
24. mar 2015

@vanma ajoj...
Pozerám že je tu príspevok od januára a spýtam sa už si bola v tej škôlke naboso?
Ja tiež tam plánujem ... Bola som u mamy v jasliach a teda nič moc

vanma
25. mar 2015

@monika_35 ahojky, ano bola som tam, ale s nikym som sa nestretla. trosku ma sklamali, mala som dohodnute stretnutie dost dlho vopred a nakoniec na mna zabudli. je pravda, ze sa par dni predtym stahovali a asi toho mali moc, ale ak je to sukr. zariadenie, cakala by som trosku doslednosti. Kazdopadne tam chodi uz kamoska so synom len na pol dna a je s nimi spokojna. Ja som bola este v Kuzelnej skolke na Markovicovej. Tam je to velmi pekne a navyse maju mat od noveho skolskeho roka dotaciu z mesta, takze asi to bude najlacnejsie zo sukr. zariadeni, ak im to schvalia.

monika_35
25. mar 2015

@vanma ja idem zajtra do tej naboso uz pri maxe,som zvedavá...na tej markovičovej to mám od ruky,muž stále preč a teraz máme len jedno auto,keby mamina nebolo po operácii srdiečka tak drobca nedám do jaslí,no ale musím...doteraz ho varovala ake teraz už s ňou nemôžem rśtať...do kúzelnej ďkôlky ide aj kamarátkyn syn a som zvedavá ako tam je,všetci to chvália...dostala som tip na jasle ako u mamy,že sú super,u mňa sklamali na celej čiare...čo som v pondelok videla mi stačilo...a pani majiteľka na dohodnuté stretko neprišla a tak mi to na rýchlo poukazovala p.učiteľka,no strach...pár slovami bordel,zima a hnus...potom sa mo ozvali 3 kamošky ktoré tam mali na pár dní detičky a tiež nadávali...nie som náročná ani si nepotrpím na luxus no za moje peniaze čo im budem platiť si to trošku inak predstavujem...možno som nemala šťastie a hádam do tretice mi to vyjde 😉

marcelatt
21. apr 2015

ahojte, máte niektorá svojho drobca v skolke v jame? ake mate skusenosti? dakujem

00matula
26. máj 2015

ahojte baby, chceme sa v lete stahovat do TT ale neviem, ako to bude so skolkou..Dcerku mi vziat musia, kedze ide do predskolskej, ale vezmu mi aj maleho? neviete, nemate skusenost? Tu,v HC mi ho uz od septembra vzali, malo by ist o skolku Okruzna resp. tam niekde blizko. Dakujem