Škôlky v Trnave. Kam zapísať dieťa?

barbiek
25. feb 2008

ahojte mamicky, ja mam 2rocneho syna a za mesiac tu v trnave budu zapisy deticiek do skolky, lenze ja tu v trnave byvam len 4roky takze vobec netusim ake su tu skolky a uz vobec nepoznam ich povest, je najlepsie ked mi poradi niaka mamicka co ma s tym skusenost, ktora je podla nej vyhovujuca a kde sa nachadza, takze budem vam vdacna za vase rady a nazory ohladom skolky,dakujem 😀

erickatt
22. nov 2016

@stani333 na ružinovskej ceste.

stani333
23. jan 2017

Prosim vas maminky, viete mi odporucit dobreho pediatra v trnave?

natalii_izabel
28. jan 2017

Ja som bola celmi spokojna s doktorkou Peskovpu na prednadrazi Cassale ci pristupom ku mne ale i k dcere a radami

erickatt
28. jan 2017

@natalii_izabel peskova alebo kloknerova vedľa. Su obe veľmi mile

natalii_izabel
28. jan 2017

@erickatt ja mam s nimi dobre skusenosti aj ked kloknerova zastupovala Peskovu😉

katpetdo
20. feb 2017

ahojte. zoberu dieta v TT aj ked nie je z mesta? Syn bude v septembri predskolak. AK nie do statnej, mate niekto skusenosti s Kuzelnou skolkou? Su tam aj starsie deti? dakujem

zuzu21161
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimuliatko13
23. sep 2019

Ahojte ja by som sa vás chcela spýtať na skúsenosť Atómovej škôlky malý mi tam chodí nechce mi jesť a ani piť dnes som bola pre syna cca o 14:15 spinkala tam prvý krát celý deň že nič nejedol tak som pýtala chlebík že mu ho po ceste dám a učiteľka mi povedala že dala druhému dieťaťu pýtam sa že prečo veď si platíme stravu a ona iba kyvla s ramenom proste nemôžem si pomôcť ale nesedí mi tá škôlka preto by som sa chcela spýtať mamičiek ktoré tam majú detičky celkový prístup a hlavne aj to že na rodičovskom sa pýtala mamička že kde sú 2% ktoré dávajú vraj sa kúpili počítače a iné kraviny ale zariadenie škôlky je otrasné jedlo tiež ale hlavná vec že sa platí veľa za škôlku stravu a jedlo len cestoviny a pizza a kraviny preto by som vás chcela poprosiť o vás názor dakujem