Škôlky v Trnave. Kam zapísať dieťa?

barbiek
25. feb 2008

ahojte mamicky, ja mam 2rocneho syna a za mesiac tu v trnave budu zapisy deticiek do skolky, lenze ja tu v trnave byvam len 4roky takze vobec netusim ake su tu skolky a uz vobec nepoznam ich povest, je najlepsie ked mi poradi niaka mamicka co ma s tym skusenost, ktora je podla nej vyhovujuca a kde sa nachadza, takze budem vam vdacna za vase rady a nazory ohladom skolky,dakujem 😀

timea7
26. máj 2015

@00matula asi ťa zaskočím, ale dcérku ti vziať nemusia, pokiaľ budú škôlky beznádejne natrieskané, tak ti ju asi nevezmú, jedine v súkromnej škôlke.

00matula
27. máj 2015

@timea7 fuha, tak to si ma teda fakt zaskocila 😒 ..lebo ked boli zapisy, tak vsade bolo, ze uprednostnenuju predskolakov a deti s odlozenou skolskou dochadzkou... vdaka za info.. 😉

hexapla
27. máj 2015

@00matula a bola si teda zapisat? ved rozhodnutia ti uz asi prisli

timea7
27. máj 2015

@00matula samozrejme, že uprednostňujú predškolákov, tých, ktorí tam mali žiadosť. Ak má riaditeľka kapacitu 25 miest pre predškolákov, tak ich už má zrejme 25 prijatých, ak má k nim ešte 40 miest pre mladšie deti, tak ich už má tiež obsadené a nevyhodí prijaté štvorročné dieťa preto, že prišiel jeden predškolák. Ale za pokus to stojí, stáva sa, že sa niekto odsťahuje, alebo mamina ostane tehotná, na rizikovom a nechá si dieťa doma. Ty si bola v ťažkej pozícii, keď bol zápis, nebola si obyvateľkou mesta, teda tvoju žiadosť nemuseli akceptovať. Teraz obyvateľkou budeš, ale zase škôlky môžu byť beznádejne plné.

00matula
27. máj 2015

@hexapla no ja mam maleho uz prijateho , ale tu v HC.. ale chceme kupit byt, a chceli by sme v TT kupit, tak reku ako by to tam bolo so skolkou...ak by som mala istotu, ze mi tam obe deti budu moct nastupit, tak by som aj isla do toho..ak nie, tak asi zostaneme v HC..

00matula
27. máj 2015

@timea7 presne tak...No lepsie bude, ak si tam zavolam, a popytam sa .. 😉 Vdaka 😉

hexapla
27. máj 2015

@00matula podla mna chces naskočiť do rozbehnutého vlaku, toto si mala riešiť oveľa skôr príp. to rieš o rok v časovom predstihu. alebo skús súkromné škôlky

00matula
27. máj 2015

@hexapla no to ani nie ja, to skor mm...a neda si vysvetlit, ze je to zlozita situacia a s detmi to nebude tak lahke ako si to on predstavuje..Ale ked mu to poviem, tak si tuka po cele, ze mi sibe..jemu to bude muset vysvetlit kolega, aby si uvedomil, ze to nebude len tak.. 😀 😀 preto sa tu informujem, ze ci som ja divna alebo on.. 😀 😀 😀

timea7
27. máj 2015

@00matula veď ho pošli obehnúť všetky škôlky v TT, už pri tretej bude v obraze 😎 Veľa šťastia.

hexapla
27. máj 2015

@timea7
@00matula
nič proti mužovi, ale ked začne teraz obiehať štátne škôlky v TT tak podľa mňa si budú po hlave ťukať riaditeľky, že či zaspal dobu ☹

babulka1978
27. máj 2015

Tak my sme si tu robotu dali, a mm obehol vsetky statne v TT.....v sukromnych 400 € na mesiac je pre nas nerealne.....a bez sance...a to sme obiehali este v termine, ked sa predkladali prihlasky....nasu zobrali do Boleraza......je to trosku od ruky, ale co uz......

timea7
27. máj 2015

@hexapla veď práve preto som písala, už už pri tretej bude v obraze. Keď si ťuká na čelo, nech to zariadi.

pampeliskaaaa
2. feb 2016

@babulka1978 ahojky prosim ta odkial si, ze Vas zobrali do skolky Boleraz?Dakujem za odpoved a kedy ste nastupovali, september?

babulka1978
8. feb 2016

@pampeliskaaaa ahoj, mm ma trvaly pobyt v TT, kvoli skolke si musel dat prechodny do Boleraza, kde ma dom po rodicoch.....no, bolo to komplikovane.....ale my sme taky zvlastny pripad....lebo ja mam trvaly pobyt v BA, aj deti.....takze sme mali s tym trosku behaciek....

natalii_izabel
12. mar 2016

@kukona1 najlepšia je na prednádraži Ludvika van Beethovena poznám tam všetko a aj personál...len som sa presťahovala do zahraničia ak tak by som dieta zapísala tam urcite ešte raz...

maca86
8. máj 2016

@vlasko0903 ahoj prosim ta zistila si neico o tej skolke na narcisovej? resp. chosdite tam? ak ano aka je?

vlasko0903
9. máj 2016

@maca86 ahoj, malý tam chodil 1 rok, potom sme sa prestahovali. Bola to velmi príjemná školka. Bola som spokojná a aj maly. Jediné s čím sme bojovali je, že som pre neho chodila o 16:00 a to bol vždy už posledný. Aj o 15:45 bol skoro posledný. Nemohla som chodit skor. Neviem kedy chodia mamičky pre detičky, ale z tohto som bola na prášky lebo bol maly smutný, ale za to školka nemohla.

babulka1978
9. máj 2016

Babulky....školka A. Kubinu....máte skúsenosti????

stani333
15. nov 2016

ahojte maminy, chcem sa opytat na skolky v trnave, planujeme sa stahovat a od septembra by malinka mala ist do skolky, ale nevieme kam ju dat ake su vase skusenosti, ktora je dobra skolka? za kazdu radu dakujem

monika_35
15. nov 2016

@stani333 ahoj
Do ktorej casti mesta sa sťahujete?
V TT je viac dobrých štátnych Mš
Ale 100 ľudí 100 chuti

marcelatt
16. nov 2016

@stani333 a kde v tt budes byvat ci byvas?

stani333
16. nov 2016

Zatial hladame vhodne miesto, aj kvoli tomu by som chcela vediet kde je fajn skolka a bydlisko by sme nejak prisposobili, ak sa bude dat...

stani333
16. nov 2016

Napr. priatel, co robi pol roka v tt dostal dobre referencie na skolku v jame, ale este by som sa popytala, ake mate skusenosti vy?

pralinka25
16. nov 2016

@stani333 nas chodil do jamy a bol tam spokojny. chodil tam rad. aj my ako rodicia sme boli spokojní s pristupom. ale teraz sa meni riaditelk tak tazko povedat ake budu zmeny aj ine. ale kym to bolo po starom bola to vyborna skolka a planovala som tam dat aj mladsiu.

marcelatt
16. nov 2016

moj maly tiez chodi do skolky v jame, sme spokojny a maly je tiez spokojny a myslim, ze ked sa teraz od januara zmeni riaditelka, tak bude skolka napredovat a bude este lespia ako doteraz, moj dojem a moj nazor

pralinka25
16. nov 2016

mne sa na skolke v jame pacilo velmi ze mali deti tu tie iste ucitelky celu dobu co tam chodili. lebo na niektorych skolkach sa to rok co rok meni. u nas to bola vyhoda lebo maly presne vedel kto ho caka po prazdninach a poznali sa uz velmi dobre. boli pre ne ako druhe mamy a bolo vyhodou ze o tych detoch vsetko vedeli, alergie choroby povahove crty a aj ako na ktore ist nemuseli kazdy rok stracat cas spoznavanim a zvykanim si

stani333
17. nov 2016

dakujem pekne za nazory 🙂

zuzu21161
22. nov 2016

@pralinka25 a kedy býva zápis do tejto škôlky a formulár sa dá vytlačiť alebo zo škôlky zobrať? Ďakujem

natalii_izabel
22. nov 2016

Ak si dobre pamatam v marci byva zapis do MŠ

pralinka25
22. nov 2016

@zuzu21161 ja myslim ze vsetky statne skolky mavaju zapis rovnako v marci niekedy zaciatkom. a papier som si vtedy bola zobrat tam ale mozno su aj na nete