Škôlky Vrakuňa/Podunajské Biskupice. Vaše názory

alexandra
12. jan 2009

Ahoj maminy, pomaly je čas poobzerať sa po vhodnej školke.. Viete mi zo skúsenosti poradiť, ktorá je dobrá, prípadne kam by ste svoje dieťa nedali a prečo..? Budem Vám vďačná za každý názor.. 🙂

danu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinguin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarusia
21. sep 2009

ahojte ja som bola na dni otvorenych dveri bolo to super zorganizovane nasej malej sa to tam velmi pacilo a nastupujeme tam uz od pondelka. Priestory su velke, utulne. Pristup uciteliek a majitelky bol profesionalny vedeli o com hovoria a bolo vidiet ze sa tomu rozumeju. Deti ktore tam uz chodia boli spokojne a usmiate. odporucam vam tam ist je to tam pekne

karaa
22. sep 2009

ahojte, mozno by niektorym z vas pomohla info, ze v Biskupiciach je nova skolka a to specialne pre deti, ktore vyzaduju viac starostlivosti. Nemam osobne skusenosti, len jej zakladatelka je byvala kolegyna mojej sestry, roky pracuje s detickami, hlavne s takymi, s ktorymi treba napr. specialne cvicit a ma na to aj potrebne vzdelanie. Cena je vraj velmi dobra. Ak by niekto mal zaujem, prikladam aj web stranku. edukaciadoma.weebly

tonicka
22. sep 2009

Ahojte. Tak my sme nastupili do fantasticke... 😎 😵 😵 Je to tam super, malej sa velmi páči a ona ma probém sa zaradit, ale ani mi to tak nevyzera, dokonca tam uz aj spala 🙂 🙂 Takze ja zase vrelo odporučam túto školku 🙂 Keby ste chceli blizie info, rada dam cez IP 🙂

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreaoper
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonicka
30. sep 2009

Kočky, dnes som sa stretla so znamou a hovorila mi ze stretla na pre chadzke deticky s učitelkami z Galilea a ze tie ucitelky strasne vrieskali na tie male deticky, ze normalne nechapala... 😕 🙄

alan16
7. okt 2009

Nasa mala chodi do galilea aje tam strasne spokojna, na ucitelky sa nestazovala zatial.........
Len sa mi tam nepaci dvor, mnohe statne skolky maju krajsie preliezky a domceky, tak isto mnozstvo hraciek v triede, nic moc
Uroven skolky nie je nejaka specialna v triede je tam len 16 detí co je fajn, ale anglictinu mala nejako extra nevie
Je pravda ze tam skolkari funguju v tesnom kontakte so skolakmi, co ale v nasom pripade hodnotim velmi kladne neviem ale ako to znasaju male deticky
Chodime tam preto aby sme mohli pokracovat v skole ( maju plný stav a neberú vela prvákov) Na skolu mam tie najlepsie referencie zatial... ved uvidíme.

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diddi
20. okt 2009

ahojte,mozte mi dat nejake infosky o skolke Pinguin?...ich stranku som si precitala....ale chcela by som nejake infosky od mamiciek co tam maju svoje deticky...vdaka 😉

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macanka18
22. okt 2009

ahoj dievcata,
tak ja tam mam tiez syna a nemozem si tu skolku vynachvalit...ucitelky su skratka vynikajuce...nas maly mal trosku problem s papanim v predchadzajucej skolke....trosku dlhsie mu to trvalo....no a vacsinou chodil domov hladny lebo to nikoho nezaujimalo ci sa najedol alebo nie...v tejto skolke mam istotu, ze sa napapa a nie je hladny...pani ucitelka vzdy dohliadne ci sa napapa pripadne pomoze 🙂..
a tiez sa mi velmi paci aj pristup uciteliek...naozaj sa detom venuju....a ich aj nieco naucia...nie je to len denna herna...ja som velmi spokojna vidim velke pokroky a maly sa velmi tesi kazde rano je obleceny ani neviem ako 🙂)))...inak majitelka je velmi prijemna...tiez sme predtym boli na obhliadke a aj na dni otvorenych dveri...je to taka mlada baba...ale velmi fajn...
co sa tyka mna mozem len vrelo odporucit....a este k tej pripomienke od silvinky....nase dieta este tento rok nebolo chore...co je neuveritelne lebo vzdy si nieco zo skolky doniesol....

lula5
25. okt 2009

Ahojte,
mojej kamosky mala tiez chodi do Fantasticke, velmi si pochvaluje, ucitelky, pristup, zariadenie... Velmi zvazujem, len keby som vsetky aktivity (navyse aj napomocne babky) nemala opacnym smerom...

tonicka
25. okt 2009

lula, to sa nevyhnes 😀 my sice byvame v biskupiciach, ale plavanie a ostatne veci mame zase v meste. Ale skolka je fakt super. A hlavne ku kazdemu dietatku pristupujú ako potrebuje 😉

kikulienkaa
6. dec 2009

Ahojte babulky ....my sme tiez nastupili na odporucanie z ineho fora do Babyparku Pinguin a vobec nelutujem ,....je to tam super ...krasne zariadene ...ucitelky so vzdelanim velmi prijemne s krasnym vztahom ku detickam ...vela aktivit .....a deti tam vyzerali byt velmi spokojne ....bola som sa tam pozriet poobede ked chodili rodicia a nikto z deti nechcel ist domov ....a tak sme dopadli aj my ...deti sa medzi sebou pretekaju kto pojde domov posledny ....som naozaj velmi spokojna a mozem tuto skolku lena len vychvalit a odporucit ...stranku maju tiez velmi zaujimavu a uz tam maju vela fotiek z roznych aktivit

eli28
19. dec 2009

Ahojte babeny,
teraz sa vo Vrakuni otvara od januara nova skolka. Moja mala tam nastupuje od februara. Ked este zhanate nejake informacie o volnej skolke v okoli Vrakune a Biskupic, tak odporucam navstivit Happy Kid , maju super prostredie a tiez ma milo prekvapil personal a mnozstvo sprievodnych aktivit.

julka0407
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crossroads
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamperka
13. jan 2010

Ahojte,
tiez by som chcela povedat par slov k BP Pinguin. Vsetko co tu bolo o tejto skolke napisane je uuuuuuplna pravda. Skvele ucitelky, skvely priestor, skvely pristup, deti skutocne nechcu chodit domov, este ani raz neboli chore, vela aktivit, individualny pristup, rodinna atmosfera. Znie to az neuveritelne ja viem a preto vam odporucam sa tam prist pozriet a vidiet vsetko na vlastne oci.

jona74
14. jan 2010

eli a kde je ta nova skolka nenasla som ju na nete.nas tomas by uz mal nastupit ale stale mame plienky na spanie a na noc a cez den mame nehody takze sa nam to od januara nepodarilo.len zo zvedavosti by som si mrkla aj tuto skolku nepocula som o nej a to sme z podunajskych biskupic.mozes mi napisat IP.dik 😉

meganik
30. jan 2010

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci mate niektora nejake infosky, skusenosti alebo prip.sprostredkovane nazory na MS Krikova (Vrakuna) 😕
Neviem sa nikde k nejakym infoskam, referenciam ani dobrym, ani zlym dopracovat. Budem vam povdacna za kazde info 🙂

tonicka
5. feb 2010

meganik, skusim sa ti spytat kamosky, myslim, ze ona tam ma malu 😉

tonicka
5. feb 2010

No, uz som sa spýtala, takze kamoškinej malej sa tam velmi páči(ale jej by sa vraj vsade), učitelky su prijemne a riaditelka mlada a tiez mila . Ak chces nejake podrobnosti, napis mi prosim do IP 🙂

meganik
5. feb 2010

tonicka dakujem za info, poslala som ti ip 😉

danu
8. feb 2010

ahoj Meg, ja som davala minuly rok prihlasku aj na Krikovu skolka pekna ucitelky vyzerali byt super, aspon co som pocula aj od mamiciek inych deti ale znamosti funguju. Ked som tam odnasala prihlasku hned rano v den kedy sa ma odovzdat tak tam stalo nekonecne vela mamiciek, kedze sa minuly rok vyjadrili, ze je rozhodujuce aj to kedy sa odovzda prihlaska 😖 drzim palce 🙂

meganik
8. feb 2010

jeej Dani dik za info, no znamosti funguju vsade 😖 😝 Na krikovej mi povedali, ze je rozhodujuce kedy prihlasku prinesiem, ze si tam zapisuju cas a podla toho rozhoduju. A musela si tam priniest aj rodny list 😕 staci fotokopia alebo treba original, treba ukazat aj obcanak?

danu
8. feb 2010

meg ani rodny list ani OP som nemusela priniest a ani ukazat

meganik
8. feb 2010

ok lebo uz zacinam mat chaos v tych infoskach..uz nech je to za nami, ale teda uspesne 😉

cuchre
17. jan 2011

ahojte, ako je to s nosenim prihlasky? to sa mam postavit pred branu skoro rano, o 6.30 alebo ste nosili len priebezne cez den an kameliovu? dik za radu🙂