Škôlky Vrakuňa/Podunajské Biskupice. Vaše názory

alexandra
12. jan 2009

Ahoj maminy, pomaly je čas poobzerať sa po vhodnej školke.. Viete mi zo skúsenosti poradiť, ktorá je dobrá, prípadne kam by ste svoje dieťa nedali a prečo..? Budem Vám vďačná za každý názor.. 🙂

ivka_marek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
10. feb 2012

@ivka_marek predaj patrí na bazár, nie na fórum

ivka_marek
10. feb 2012

@beruska.zuzanka ahoj, ja viem, uz som to tam dala. Prepac ak ta to vyrusuje, no nikto sa nehlasi..

beruska.zuzanka
10. feb 2012

@ivka_marek ani nie, že vyrušuje, ale sú isté pravidlá a tie treba dodržiavať, si predstav, že každá z nás, ktorá predávame na bazáre budeme po fóre upozorňovať na svoj tovar... nič iné by sme tu nečítali.
Každá chceme predať, ale ako som napísala, na to je priestor v bazáre, fórum slúži na iné veci a vrámci zachovania fair play je fajn tieto veci dodržiavať...

ivka_marek
10. feb 2012

@beruska.zuzanka je to v pravidlach? necitala som, teraz som poriadne po mesiaci na konikovi, trochu nestiham...dakujem za upozornenie

matusiatko
9. jan 2013

Ahoj, nemáte niekto info ako je to tento rok s prihláškami na Kaméliovú (Hnileckú) alebo Kríkovú? Koľko detičiek berú a pod? Na stránkach som zatiaľ nič aktuálne nenašla :(, ďakujem 🙂

martinka150
21. jan 2013

ahojte, neviete či je vo vrakuni školka kde neberu podľa trvalého bydliska? My budeme bývať v Rovinke, ale tam je ževraj veľký problém dostať dieťa do školky, preto sa chcem informovať o vrakunskej školke. Díky 😉

lenka0710
11. mar 2013

Ahojteeee. Tiez by ma veľmi zaujímal názor na škôlku Krikova. Kedže nerobili den otvorených Dveri - nie je tu nejaka mamička ktorá tam ma dieťatko a vie povedat ako je spokojná? Ďakujem za info vopred.

lenka0710
11. mar 2013

martinka150- myslím ze len v súkromnej nebudes mat problém ale štátne väčšinou ma prvú podmienku bydlisko :-/ ale skus pripadne osobne navštíviť riaditeľku skolky o ktorú máš záujem. Niekedy ten osobny kontakt spraví veľa.

lenka0710
12. mar 2013

@matusiatko beru len cca 40deti a hlási sa cez 120😢

sevi
27. mar 2013

mi chodíme na Linzbothovu. A som spokojná. Učiteľky veľmi milé, ľudské.

kvietok23
27. mar 2013

ahojte a chodi niektore dietatko na estonsku 3? 🙂

kristinka.s
16. jan 2014

ahoj, moja chodi na estonsku 3, pani ucitelky su mile, vela sa detom venuju. Moja tam chodi velmi rada. Akurat co mi troska vadi, je organizovanie besiedok. Nemaju vhodny velky priestor, vzdy sme natalceny dole na chodbicke ako sardinky 😒 Ale inak vsetko ok. Maju pre deti rozne kruzky, moja chodi na tanecnu aj keramicky, kazdy mesiac kopec aktivit, kopec divadelnych predstaveni, na jar, jesen, poniky...A podla dcery im dobre varia 😀

ajkasamko
17. jan 2014

Skolky su fajn Kameliova, Krikova vo Vrakuni, ale hrozna skolka je na Podzahradnej, tam by som už neopdoručala....a sukromna skolka v Pod. Biskupiciach je super TESAVI teraz po novom, tu odporučam.....

bublinka5
17. jan 2014

Mozem sa opytat,preco skolka na Podzahradnej je hrozna? Nepoznam ziadny nazor,tak by som bola rada,ak mate skusenost, ze preco?Uvazovala som dat aj tam prihlasku.Dakujem

petka1983
19. jan 2014

Ja by som chcela malu isť prihlasiť na Kameliovu, maju aj triedu pre 2,5 ročne deti tak neviem či sa tam hlasi veľa detičiek ako tu písala nejaka mamina,tak neviem či nas vobec zoberu. Teraz 11.2 maju deň otvorených dverí tak sa tam chcem isť pozrieť .

michaelasno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lopezka
24. apr 2014

ahojte,
moja dcerka Timi chodi na Kameliovu a som nadmieru spokojna 😀 ucitelky su kamosky, vychvaluje ich do nebies ..... ked je vikend, uz je jej za nimi smutno 😀
pekne ihrisko na dvore ....super aktivity ..... mali uz na dvore zive koniky, vozili sa na nich .....chodia do divadla ....divadlo chodi aj k nim .....dopravna vychova ...... a to este neni koniec skolskeho roka 😀
tajne dufam, ze ked dorastu 2-ky, ze aj ich mi tam vezmu 😀

mili7
24. apr 2014

Ahojte, nevie mi niekto povedať, kedy prichádzajú rozhodnutia o prijatí-neprijarí so štátnych škôlok v Podunajských Biskupiciach? Prosím niekoho, kto už má skúsenosť. Ďakujem

ivka_marek
22. máj 2014

@lopezka
@petka1983 ahojte,neviete či posielali uz rozhodnutia z Kameliovej??? Je koniec mája a stále nič, volala mi asi riaditelka pred mesiacom ze dcéru zoberu až od januára (je decembrova ) ze skorej ku nezoberú, ze je mala,ale papier mi o tom stále neprisiel...

petka1983
25. máj 2014

Hej mne už prišlo dávno ešte pred mesiacom že nás nezobrali,asi najskor posielaju tým čo nezobrali a až potom tým čo zobrali .

svatava74
25. máj 2014

@ivka_marek hnilôecka, ktora patri pod kameliovu posielala uz v marci info o prijati a 28.4. bol den otvorenych dveri

ivka_marek
25. máj 2014

@svatava74
@petka1983 zajtra tam musim volať...

lopezka
25. máj 2014

@ivka_marek ahoj ....prepac ze reagujem neskoro ....nebola som tu 😒
netusim, ci posielali papiere ................ale nezufaj, nam najskor prislo vyrozumenie, ze mi ju neberu, ze malo miesta a blablabla 😢 bola som hrozne smutna ..........a koncom juna, uz tesne pred prazdninami mi volala sama pani riaditelka, ze ci este mam o skolku stale zaujem, ze sa im uvolnilo miesto 😀 😀 😀
podla niekoho blbost, ale ja som plakala od stastia 😀 ...kvoli dcerke 😅

ivka_marek
25. máj 2014

@lopezka úplne ti rozumiem 😉 ja som dúfala ze ju zoberu od septembra, no som rada ak ju zoberu aspoň od januára 😉 dovtedy bude v sukromnych jasliach, bude to finančné dosť ťažké, ale už potrebuje ísť medzi detičky, tak aspoň takto na pol dňa

lopezka
25. máj 2014

@ivka_marek ved presne preto som bola stastna, ze mi ju zoberu .....uz potrebovala medzi deti ....a este aj to, ze sa mi narodili 2ky, cize na nu som uz mala menej casu .....nechcela som ju o nic ukratit .....tak aj preto .... a teraz som happy, lebo tam chodi rada 😀

ivka_marek
26. máj 2014

@lopezka dnes som tam volala, ze uz posielali oznamenia...pani nevedela nájsť moju prihlášku, riaditelka ma dovolenku, zobrala si na mňa číslo a ze mi zavolajú

ivka_marek
22. okt 2014

Ahojte,nenasli ste niekto plysoveho tucniaka na Pešej zone vo Vrakuni??

sauria
25. mar 2015

Dobry den mate niekto dietatko na ms krikova? Ak ano ake mate skusenosti?

erca76
30. jún 2015

Ahojte viete mi pls dat niekto aktualne referencie na skolku Happy kid, alebo Pinguin baby park v BA Podunajske biskupice Vrakuna. Pripadne odporucit dobru sukromnu skolku pre 2,5rocneho syna v tejto mestskej casti?
Dakujem