Škôlky Vrakuňa/Podunajské Biskupice. Vaše názory

alexandra
12. jan 2009

Ahoj maminy, pomaly je čas poobzerať sa po vhodnej školke.. Viete mi zo skúsenosti poradiť, ktorá je dobrá, prípadne kam by ste svoje dieťa nedali a prečo..? Budem Vám vďačná za každý názor.. 🙂

tilly
12. jan 2009

linzbotka, ale tam je veeeľký problém dostať sa...

alexandra
autor
12. jan 2009

tilly, maju nejaky web?

tilly
13. jan 2009

to neviem, je to na linzbothovej ul. v biskupiciach, ale tam ti malého nezoberú, keď si na materskej...

caruzo19
13. jan 2009

a ja som niekde pocula,vraj otvaraju 3triedy a je sanca ze vezmu vela deti.no neviem ci to je pravda.baby kedy je vlastne zapis?

alexandra
autor
13. jan 2009

Ale ja uz na materskej nie som 🙂

tilly
15. jan 2009

zápis je v marci, ale informovať sa tam musíš ísť skôr, teda je to lepšie ak sa informuješ skôr, ale väčšinou majú informácie o škôlkach na webe mestskej časti, tak skús vrakuna.sk alebo biskupice.sk

alex, ani na rodičovskej?

sisa29
15. jan 2009

ahojte.moja dcerka chodi od septembra na Krikovu je to vo vrakuni a som velmi spokojna.maju super aktivity perfektne ucitelky a nadherne triedy.mam niake foto v albume tak mozes kuknut ak chces.tam sa dava prihlaska hned 1 marca

alexandra
autor
19. jan 2009

tilly zatial ano 🙂
sisa dakujem, pozeriem 🙂

caruzo19
19. jan 2009

sisa prosim ta a ako to tam riesia ked dieta nechce cez obed spinkat,nevies?tiez poskulujem po tejto skolke,ale sme z biskupic,nie z vrakune,sice byvame cez cestu,tak uvidime.
asi nema zmysel sa tam ist pytat skor?na marec mam termin a asi budem mat ine starosti 😀

sisa29
21. jan 2009

caruzo no spinkanie riesia tak ze deticky ktore naozaj nespinkaju tak aspon lezkaju ale ucitelka vravela ze spia vsetky deticky aj tie co inak nespavali.a prihlasky rozdavaju az 1 marca skor nie.

jasada
21. jan 2009

Dobra skolka je tiez na Kameliovej 🙂 . A prihlasky sa tiez podavaju az v marci.

tilly
22. jan 2009

vždy je dobré ísť sa poinformovať do škôlky skôr, trošku sa pripomenúť 😉

laculik
2. júl 2009

ahojte, neviete niekto o novej sukromnej skolke, ktora sa ma otvarat vo Vrakuni pri lesoparku?

bubatko
5. júl 2009

skolka smajlik je super
smajliksro
ale je to sukromna skolka...

laculik
5. júl 2009

uz som nasla kontakt na tu novu skolku (celkom to vyzera zaujimavo 🙂: fantasticke

tonicka
6. júl 2009

laculik, vyzera to zaujimavo
kočky neviete niekto ako sa vola sukromna skolka v biskupiciach na námestí? vraj je super, len neviem nazov 😅

meganik
6. júl 2009

asi myslis tuto minikin

tonicka
6. júl 2009

a viete niekto o nej nieco?
😅

meganik
7. júl 2009

tonicka viem len sprostredkovane cez kamaratku-teda nie z vlastej skusenosti, kedze ja toto zatial neriesim 🤐 v prvom rade asi tolko ze zevraj je tam poradovnik plny uz na dalsi rok 🤐 kamoske kvoly tomu teraz odmietli zobrat 2,5 rocneho synceka...inak je to velmi mila, pekna, nova skolka, cenovo prijatelna-teda nejako extra nevybocuje z cenovych relacii, podoba sa domacemu prostrediu, je tam na ucitelku mensi pocet deti - co je podla mna super, je tam cudzi jazyk, dohlad psychologa, pedagoga, logopeda, mozes dieta pozerat cely den cez web kameru, je tam pekny, cisty dvor, plno zaujimavosti pre deti a tak pod. 😉

tonicka
8. júl 2009

a o nejakej dalsej sukromnej v okoli?
bola som v tej minikin kuknut a ano, maju poradovnik...

laculik
9. júl 2009

volala som do tej fantasticke vo vrakuni. velmi mila pani, som milo prekvapena. maju este volne miesta, otvaraju od septembra 🙂 .

bubatko
14. júl 2009

tonicka, ta smajliksro ako som pisala vyssie 🙂

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejacka
2. aug 2009

My s muzom sme volali do sasojaso.sk a celkom sa nam to pozdava. Je to sice na Trnavke, ale z dialnice je to kusok a tiez maju kameru a asi to pojdeme vyskusat, len je to nove, celkom. Dokoncuju to, sme zvedavi ako to bude vyzerat. Dolezite je to, ze si mozeme maleho pozriet cez webku kedy chceme.

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinguin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
19. aug 2009

ahojte,
myslim ze tam je krasna skolka galileo... keby este byvam vo vrakuni tak by som nevahala 🙂

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinguin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monni
18. sep 2009

ahojte kocky, boli ste niekto na dni otvorenych dveri?
ako vyzera skolka, pani ucitelky? ak mate niake info, prosim napiste sem. dakujem