Skúsenosti s Bystrou škôlkou v Bratislave.

veha1
29. jan 2020

Dobrý den, chcela by som sa spytat, ci máte niekto skúsenosti s Bystrou Škôlkou, či uz Krasňany alebo Slnečnice. Dakujem

alessia443
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maciatkolulu
11. mar 2020

@veha1 nuž, ani ja by som ju neodporúčila.... Konkrétne slnečnice. Vnútri zima, decká môžu chodiť stále, vrchol, že cez deň v pohode otvorené dvere. Mení sa personál,, proste premrstena cena za menej ako štátne skolky

rabe1
15. júl 2020

@alessia443 mozete byt prosim konkretnejsia co sa vam nepacilo? Aj pacilo? Ja ju zvazujem - hlavne kvoli uvadzanym montessori principom, a bola by som velmi vdacna za obsirnejsiu recenziu 🙂

rabe1
15. júl 2020

@maciatkolulu je tam zima lebo nekurili? Nezmenili to ani ked ste ich poziadali? Neviete preco sa menil personal? Cim je podla vas "menej" ako statna skolka? Ja ju zvazujem - hlavne kvoli uvadzanym montessori principom, a bola by som velmi vdacna za obsirnejsiu recenziu 🙂

maciatkolulu
15. júl 2020

@rabe1 neviem, či nekurilii alebo kurili menej, ale bolo tam zima podľa mňa pre malé deti. Nie, nezmenili. Personál netuším prečo sa menil dokola, veľká fluktuacia personálu. Skôr by som dala do originál montesori

rabe1
16. júl 2020

@maciatkolulu dakujem. Ja tiez do original, ale taka v petrzke neni 🙂

rabe1
16. júl 2020

@rabe1 ☹ malo byt

maciatkolulu
16. júl 2020

@rabe1 a iba tam nie je? Alebo dochádzať? To je asi zložité...

rabe1
20. júl 2020

@maciatkolulu v BA je, ale nechcem robit taxikara cez pol mesta

katkaa_ge
6. apr 2021

Dobrý deň, skúsim oživiť tému. Zaujímali by ma skúsenosti s Bystrou škôlkou v Krasňanoch. Máte tam dieťatko? Ako ste spokojné? Ďakujem 🙂

mimka_23
8. júl 2021

@katkaa_ge Dobrý večer, dali ste dieťatko do bystrej škôlky? Potrebovala by som aktuálne skúsenosti. Ďakujem.

katkaa_ge
8. júl 2021

@mimka_23 nie, nakoniec sme sa rozhodli pre inu.

rabe1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskaa2207
6. jún 2022

@mimka_23 ahojte, my mame dietatko v bystrej skolke v malych krasnanoch a sme velmu spokojni

pantina007
20. mar 2023

@miskaa2207 dobry den, ja sa chystam dat dcerku v septembri. Mohla by som vam napisat a popytat sa? 🙂