Špeciálna trieda v škôlke Pifflova v Bratislave

babulina
3. feb 2010

ahojte maminy, ake mate skusenosti s tou skolkou resp s touto specialnou triedou pre dieteticke poruchy. Ja som sa dneska dozvedela v normalnej skolke kt mame pod domom ze mi dceru nevezmi pokial je na bezlaktozovej stravy a odkazali ma na tuto skolku resp triedu. Znie mi to strasne cudne ze mam dat dceru do specialnej triedy pokial ma cisto problem iba so stravou. Po telefone sa mi zdali dotycna pani ucitelka z pifflovej velmi mila, ale rada by som mala aj odozvu od rodicov.

babulina
autor
5. feb 2010

nikomu tam nechodi drobec? 😕

jana188
5. feb 2010

zevraj je to super skolka a chodia tam normalne deti, len s upravenou stravou. nam nastastie vysli v ustrety a chodime do normalnej skolky, maly ma intoleranciu laktozy
v kazdom pripade by som sa tam isla pozriet

katy1979
5. feb 2010

babulina sestriny synovia tam chodili ale do normalnej triedy nie pre deti s dietou a podla mna je to dobra skolka

babulina
autor
5. feb 2010

janka, to je super ze vam vysli v ustrety a my mame presne to iste co vy, davas malemu vlastnu stravu alebo varia speci pre neho? este tak zo zvedavosti kam chodi maly do skolky?

jana188
5. feb 2010

nevaria speci, len mu daju namiesto obeda chlebik (polievky vacsinou moze), mliecko-malinovka, maslo-nosime, pomazanky-maslo. chodi na Iljusinovu. zistili sm to az ked ho zobrali do skolky

babulina
autor
6. feb 2010

no tak to je super, lebo to je presne skolka kam chcem dat malu, teda jedna z alternativ, to je super ze uz maju skusenost s takymto drobcom, mne zatial malu odmietli na sevcenkovej, v pondelok som chcel ist za riaditelkou na iljusinke tak uvidime, ale dodala si mi nadej ze by to nejako islo, dakujem dakujem

jana188
8. feb 2010

babulina, ako si dopadla?

babulina
autor
8. feb 2010

riaditelku som tam nenasla, lebo ma choreho otca tak bezala za nim do nemocnice, ale jedna z uciteliek sa mi celkom venovala, tak mi povedala ze maju asi dve deti bezlaktozove ale neni si ista - ale vlastne jeden drobcek je isty ten je tvoj janka 😉 - takze by to nemal byt problem, len maju deti iba od troch rokov, takze ninku by najskor zobrali az v aprili co mi az tak neprekaza, a ze neni problem ani to ze budem na MD a ze by chodila iba na 4hod, ze maju viacero takych deticiek, takze vlastne dobre sme dopadli, ze si mam este zavolat a riaditelka mi povie viac, prihlaska klasika 1 - 31marec odovzdat, tak uz len cakat 🙂

brusko23
19. feb 2010

Aj my uvazujeme nad touto skolkou lebo tam vedla chodime do jasli...neviete ako to tam chodi cez velke letne prazdniny??? dakujem!

babulina
autor
20. feb 2010

brusko a do normalnej triedy alebo tejto speci?

brusko23
20. feb 2010

My do normalnej...
Budem vediet viac o tejto skolke lebo kolegynin brat tam mal syna,tak sa popyta a dam vediet...

babulina
autor
22. feb 2010

boli sme sa dneska pozriet v skolke - bola som velmi milo prekvapena ako dobre a pekne vyzera - plastove okna, vonku krasne nove ihrisko, vnutri vymalovane aj som trosku ponakukovala do ostatnych miestnosti okrem jedalne sa mi zdalo vsetko novucicke peknucke, jedalen mi hodne pripominala moje skolkarske casy ale ved tam travia minimum casu a podstatna je i tak strava

prihlasky od 1 -31marca oficialne sa podavaju, k prihlaske treba pridat potvrdenie od odborneho lekara a nesmie to byt starsie ako mesiac, deti kazdym rokom pribuda aj do tejto speci triedy ale snazia sa umiestnit vsetky, cim starsie dieta prihlasite tym vacsia sanca ale ved to je vsade tak

jahodka11
31. aug 2010

ahojte, ide niekto do tejto skolky vo stvrtok? 🙂

katyka10
19. nov 2010

ahojte mamicky.ja pracujem v mš pifflova kde je diabeticka trieda.ked chcete nieco vediet pytajte sa.

janka2501
25. nov 2010

moja dcerka adrianka chodila do tejto skolky od dvoch rokov.... do dnesneho dna a to ma osem rokov, na tuto skolku spomina ako na jednu velmi dobru, kde suvelmi laskave a mile pani ucitelky...najme pani uctielky beatka a ruzenka...tato skolka je jedna s najlepsich, ake existuju

ciko1
4. feb 2011

@katyka10
ahoj, Ty pracuješ na Pifflovej v MŠ? A prečo prosím Ta hovoríš, že je to diabetická trieda, ked tam majú ich troch diabetikov a viacerých nechcú prijať a dozvedela som sa, že aj tých troch chudákov sa chcú zbaviť pretože nebudú mať pre nich zdravotnú sestru. Hlavná vec, že pani riaditeľka v médiach a naposledy v reflexe vyhlasovala, akú má ona úžasnú diabetickú triedu a teraz sa ich chce zbaviť. A ešte to nie je diabetická trieda, ale trieda kde uprednostnuje deti iba s poruchami výživy. Tak neviem aký máš Ty na to názor?
A pre ostatné mamičky odkaz: od viacerých som počula, že to nie je až také úžasné ako sa na prvý pohľad zdá. Zdanie klame "bohužiaľ"
A ešte ľutujem tie chúdatká diabetické deti kam teraz pôjdu ? A ich maminy čo dajú výpovede a z čoho budú žiť?

ciko1
4. feb 2011

@babulina

Ahoj, pridala som príspevok pod ciko1 . Ak Ta to ešte zaujíma nakúkni.

babulina
autor
4. feb 2011

@ciko1 vdakabohu nas sa to uz netyka

katyka10
5. feb 2011

@ciko1 ako moja zlata na mne sa nevyvrsuj ano su tam aj diabetici sorry nenapisala som tam aj s poruchami vyziivy.a pani riaditelka za to nemoze.....ked mas otazky chod sa spytat jej ja nie som kompetentna sa k tomuto vyjadrovat.....

jahodka11
27. aug 2011

ahojte, viete niekto, kedy sa nastupuje na Pifflovu? este pred prazdninami mi pani ucitelka povedala, ze 2.9., len ci sa nieco nezmenilo....dakujem 🙂

jammka
30. aug 2011

@jahodka11 mozem sa Ta spytat, ci Pifflova este funguje? neprestahovali sa na Fedinovu? lebo na stranke "klucik" je to tak uvedene, tak si nie som ista...

jahodka11
30. aug 2011

@jammka a na akej stranke to je napisane? lebo my tam chodime a nikto nam nic nepovedal, cize urcite ideme na pifflovu 🙂

jammka
30. aug 2011

@jahodka11 na www.klucik.sk je ako kontaktna adresa je uvedena Fedinova č. 7, preto som z toho zmätena, ale ak to funguje, tak je to skvele🙂 a ste tam spokojní?

yaninna
31. aug 2011

ahojte. @jahodka11 podarilo sa ti zistit kedy je zaciatok sk. roka na pifflovej? aj my tam nastupujeme, na skolke nemaju nic vypisane, akurat mi jedna mamina vravela ze sa zacina uz 2.9.

jahodka11
2. sep 2011

@yaninna jaaaj, prepac, ja som vobec nebola na nete...nestihala som...ano, uz dnes🙂 a nasa trieda funguje, vsetko je tak ako ma byt 🙂

yaninna
3. sep 2011

@jahodka11 aj my sme boli v piatok v skolke. v ktorej ste triede? my sme zabky 🙂

jahodka11
4. sep 2011

@yaninna my sme mysky 🙂 to je ta specialna trieda s potravinovymi alergiami 🙂

yaninna
4. sep 2011

@jahodka11 viem. zelam vam aby ste do skolky chodili bez slziciek a aby sa vam tam pacilo.

bibap
8. sep 2011

@yaninna
@jahodka11 ahojte, chodite do jasli Klucik na Pifflovej? Funguje to tam?
Neviete od kolkych rokov sa tam da dat dietatko?
dakujem

jahodka11
8. sep 2011

@bibap nie, my chodime do skolky....neviem, kde su tam jaslicky....asi ta sklamem... 😒 ale mozno ti niekto poradi 🙂