Špeciálna trieda v škôlke Pifflova v Bratislave

babulina
3. feb 2010

ahojte maminy, ake mate skusenosti s tou skolkou resp s touto specialnou triedou pre dieteticke poruchy. Ja som sa dneska dozvedela v normalnej skolke kt mame pod domom ze mi dceru nevezmi pokial je na bezlaktozovej stravy a odkazali ma na tuto skolku resp triedu. Znie mi to strasne cudne ze mam dat dceru do specialnej triedy pokial ma cisto problem iba so stravou. Po telefone sa mi zdali dotycna pani ucitelka z pifflovej velmi mila, ale rada by som mala aj odozvu od rodicov.

bibap
8. sep 2011

@jahodka11 a do skolky vas zobrali hned? je to statna ze? ja tam byvam ale este mam malinke na skolku.. tam beru od 2 ci od 3 rokov?

bibap
8. sep 2011

@jahodka11 teda myslela som, ci je tam cakacka alebo ma zoberu hned?

jahodka11
9. sep 2011

@bibap zobrali nas hned, este min rok, je to statna, mala som nastupit do prace a kvoli alergii som ho inam dat nemohla, cize mi ho "museli" zobrat.....nakoniec som ostala doma a maly chodil len na 4 hodiny kvoli chorobam...

jahodka11
31. okt 2011

Najde sa niekto, kto ma dieta v specialnej triede? Ste spokojni?

pusa
2. feb 2012

Má niekto nejaké nové aktuálne informácie o triede pre deti s poruchamy výživy?
Ste spokojný? Privítam akékoľvek informácie

kukucg
2. feb 2012

@yaninna My sme boli zabky minuly rok, teraz sme v lienkach. Inak so skolkou som naozaj velmi spokojna 😉

badzova
8. feb 2012

ahojte mozem poprosit nejake rady maminiek ktorym deti chodia do specialnej triedy? mame intoleranciu laktozy, aj alergiu na mlieko a vajecny bielok 😒 trvale bydlisko mame na riazanskej / nove mesto ale tam deti s dietou neberu...dakujem

filipa77
3. jan 2014

Ahojte, chcem sa spytat na MS Pifflova. Posledny prispevok je tu dany v r. 2012. Vie mi niekto napisat aktualne informacie o tejto skolke? Malej akurat zdiagnostikovali celiakiu, mne pred rokom a mam obavu, ze nasa terajsia pani riaditelka nebude tak ustretova, aby som mohla malej nosit stravu do skolky. Tak budeme musiet asi riesit zmenu skolky. Predpokladam, ze ina skolka pre deticky s celiakiou v Petrzalke nie je...dakujem

janka2501
25. feb 2014

moja dcerka chodila na pifflovu, hoci to bolo v r.2004-2009, doteraz na skolku spomina ako na najlepsiu skolku, posledny predskolksy rok som ju prelozila , lebo sme sa prestahovali, a to bol des, plakala mi ze ona chce ist naspat na piflovu, stale chodi za ucitelkami a to ma 11 rokov...
co sa tyka stravy, bola naozaj specialna pre deticky co mali problem, na to dohliadala teta,co to mala na starosti, a strava vseobecne bola vyborna, aspon podla mojej dcerky.. 🙂

majkapatko
6. mar 2014

@filipa77
Ahoj, moj krpcek chodi do tejto specialnej triedy uz treti rok a je tam super. Detom tqam varia kazdemu podla jeho alergii a panie ucitelky mame aj prisne, aj mile, ale v kazdom pripade spravodlive.

sauria
25. mar 2015

Ahojte maminy😉 chcem sa opytat ake mate aktualne informacie o ms pifflova? Zaujimal by ma realny program, vylety akcie cele dianie v skolke, kurzy? Ako sa venuju detom? Rozvojove aktivity? Ci realizuju nejake vylety porovnavam to s ms Krikova a potrebovala by som sa spravne rozhodnut na zaklade vasich skusenosti.dakujem Gabika

petruskaniznanska
21. nov 2023

Mamičky, kto ma dieťa v MŠ Pifflova v špeciálnej triede pre deti s poruchami výživy ?
Rada by som sa informovala ako to tam funguje a či by bolo možné prestúpiť z inej škôlky aj počas školského roku. Ďakujem za info 🙂