Odporúčania na spoločenské hry

miriamka001
25. jún 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

ahojte baby 🙂 prosim nemate nejake dobre spolocenky hry ktore by ste mi odporucili ? ja hladam na nete ale neviem ktore mozu byt fakt dobre zabavne mozno aj logicke :D odporucite mi nieco ?? Dakujem

tana2278
25. jún 2015

Osadnici z Katanu, Carcassonne, Scrable. Prve dve maju milion rozsireni.

traffic
25. jún 2015

aktivity

jumama
25. jún 2015

Je tu aj skupina spolocenske hry, pohladaj, tam je vela odporucani. Ak hladas pre deti, tak mne sa velmi pacia hry od firmy Djeco na stranke 4toys.sk najdes, dokonca podla veku. Velmi sa mi paci Batanimo, Oudordodo - to sa aj nasa rada hrava velmi, a najnovsie som kupila Diamoniak a Bla-bla-bla... My mame dievcatko, tak preto ten Diamoniak, ostatne su aj pre chlapcov... Je to tak okolo 4-5-6 rokov.

mimla
25. jún 2015

Tiež dávam hlas Carcassone, pozri aj Labyrinth. Pri oboch treba trošku premýšľať.

jaluso
25. jún 2015

aktivity.... sú super ... aj od 4 rokov .... podporujú predstavivosť, myslenie ... 🙂

blumka
25. jún 2015

Pre deti ci dospelych? Pre deti u nas su naj Activity od 4.rokov, Zelvi zavody, Umi prase letat, dobble. Pre dospelych scrabble, top race, svet otazky a odpovede, Slovensko otazy a odpovede 😉

lenkanovakkova
26. jún 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

my hrame monopoly, labirint, ubongo a podobne. a tiez aj Osadnikov z katanu ako spominala tana, mame myslim 2 casti a teraz ideme kupovat dalsiu 🙂 je to dobre odporucam, akurat som pozerala ze na rajhraciek maju v akcii prave tychto osadnikov 😉

dagmar55
17. júl 2015
Používateľ dagmar55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dagmar55.

my sme kupovali detom este na Vianoce tych Osadnikov, je to velmi dobra hra, zatial ale mame len jednu cast,

gabik001
24. aug 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

u nas mame rada napr aj Twister alebo Majster slova alebo aj scrabble 🙂 ale vsetky spolocenske hry su niecim zaujmave 🙂 hlavne ked sa zapoji cela rodina 🙂

miriamka001
autor
13. sep 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

dakujem za rady 🙂 to co nepoznam urcite rada vykusam, teraz som sa rozhodla predsa pre tych osadnikov. kedze to mi vobec nic nehovori. leni objednala som to nakoniec z toho rajuhraciek tam to bolo za najlepsiu cenu momentalne :D takze dakujem, ak mate este nejaky hry tak napiste budem rada

zdenka733
19. okt 2015

ahoj, no nie je to celkom spolocenska hra, ale bavime sa cela rodina, skladame tvorive obrazky, pozri moj bazar 🙂

aasniper
14. jan 2016

Ubongo odporúčam aj ja 🙂 Tam si celkom fajne precvičíš logiku a trpezlivosť, keďže skladáš na čas 🙂 A najlepšie je, že pri tejto hre môžeš byť "logik logikov", ale niekedy to proste nestihneš poskladať na čas :D Či už dospelý alebo decko, každý má rovnakú šancu vyhrať 🙂