Štátne škôlky Bratislava 2. Podeľte sa o starosti

sisa29
4. mar 2008

ahoj maminy.zakladam tuto novu temu kde sa budem spolu s inymi mamickami dufam podielat o starosti mamicky novopecenej skolkarky.vcera sme boli odniest prihlasku do skolky na Krikovej ulici.ninka sa velmi do skolky tesi ale vcera ako sme vkrocili dovnutra tak zamrzla a nevidala ani hlasok.mali by sme nastupit 2 septembra.je tu este taka niaka mamicka?

grmitko
4. mar 2008

sisa ja som bola tiez odniest prihlasky do skolky, nie na Krikovu, tam to ale poznam, tam je celkom dobra skolka 🙂

grmitko
4. mar 2008

nasi ale nenastupuju v septembri ale od januara by som chcela 🙂 v septembri mi ich este nezoberu, su este moc mali 😉

sisa29
autor
5. mar 2008

ahoj jej ty mas dvojicky?my uz od septembra 29.9 ma ninka 3 roky takze akurat.a vy kam budete chodit?

sisa29
autor
6. mar 2008

no ked mam pravdu povedat cakala som ze bude viac maminiek pisat 😀 😀 😀 vsak vrakuna je plna nastavajucich skolkarov.no ale asi nemate cas tak keby nieco tak sa ozvite ja som tu

anitka
6. mar 2008

Ahoj moj maly chodi tiez na krikovu uz 2 rok nastupil ked mal 2,5.
Velmi tazko si zvykal, teraz je to uz lepsie aj ked sa tam netesi, ale aspon neplace,
ako prvy rok a ja s nim.
Bol moc na mna viazany a este stale aj je. Este stale tam chodi len doobeda cize tam nespava.
Ked bude mat toje dietatko mile pani ucitelky co je najdolezitejsie,tak to bude mat ulahcene.
Pani riaditelka je tam v phode- napomocna.
Casto mavaju divadielka alebo oni idu do divadla chodia tam aj poniky a deti sa mozu povozit, karneval... a rozne ine akcie
Je tazke urcit ktora skolka je dobra zavisi to od narocnosti dietata a maminky a od pristupu ucitelky.
Drzim palce.
pa

sisa29
autor
7. mar 2008

jej ahoj anitka.dakujem pekne za prispevok a povzbudive slova.ja sa toho tak strasne bojim nie kvoli ninke ona tam chce strasne ale kvoli mne.ja som s toho uplne zufala.ja si uvedomujem ze je to to najlepsie prenu ale aj tak som ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

anitka
8. mar 2008

uvidis ked bude cupkat domov s prvou novou basnickou aka bude stastna - ty hrda a v ociach slzy stastia
a ked bude problem radim ti byt uprimna k ucitelke nie byt ticho ale pekne diplomaticky to vyriesit
drzim palce 🙂

sisa29
autor
8. mar 2008

dakujem za radi.som rada ze si sa zapojila.

lalasa
10. mar 2008

Sisa aj my uz mame podanu prihlasku na Dudvazsku. Moja bambula by mala nastupit v decembri, vtedy bude mat 3 rocky, ale mne je uz teraz za nou smutno ked si predstavim ze tam bude cely den ☹ Z riaditelky som mala uzasny pocit, ked videla ako sa mala hrabala dovnutra ju zobrala za ruku a pekne krasne jej poukazovala celu skolku a mala mi odtial nechcela odist 😨 Snad jej ten elan vydrzi 🙂

sisa29
autor
11. mar 2008

ahoj lalasa.na dudvazsku chodili moje sestri teraz nedavno je tam super skolka a super personal.uvidime ako to bude vsak je to pre ne najlepsie aj ked my budeme trpiet ☹ ☹ ☹

lalasa
11. mar 2008

Sisa som rada, ze si mi moj prvy dojem zo skolky potvrdila. Budem dufat, ze tam malu zoberu 😉 Ja sa len desim tych prvych dni ked ju tam privediem a ona zacne plakat. Jak sa poznam, budem revat viac ako ona, ale az vtedy ked ma nebude vidiet ☹ ☹ ☹ Ale mozno ma prekvapi a ani sa za mnou neobzrie 😀

sisa29
autor
11. mar 2008

tak ja mam taky isty problem ja budem plakat uz den predtym do vankusa.ja som ju kojila do dvoch rokov mame silne puto medzi sebou vzivote nebola bezomna mam ju stale pri sebe ja neviem co bude.tiez sa toho velmi bojim.manzel bude somnou prve dni aby som sa nezblaznila

sisa29
autor
13. mar 2008

a nikto nikde ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😒 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠

lalasa
14. mar 2008

Sisa neboj, ja sem obcas nakuknem ked mi mala dovoli. Kam chodievate na prechadzky? Mozno by sme sa niekedy pridali 😎 Nevies kedy by mali zacat posielat vyjadrenia zo skolky, ci prijali alebo nie?

sisa29
autor
14. mar 2008

ahoj lalasa.zevraj na zaciatku aprila.a von chodim sem na terasu vo vrakuni alebo do vrakunskeho lesika.doobeda chodime okolo pol jedenastej tak na hodinku a poobede okolo 16

sisa29
autor
22. mar 2008

AHOJ BABY.


chcem vAM POPRIAT KRASNE SVIATKY VELA SIBACOV A VELA VODY A SAMOZREJME RODINNEJ POHODY

sisa29
autor
27. mar 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde ste.nikto nikde

caruzo19
10. sep 2008

ahojte zienky,viete mi poradit dobru skolku na medzijarkoch,pripadne vo vrakuni?radili mi estonsku a jednu vo vrakuni,myslim ze tu za pesou zonou,neviem co je to za ulicu.dakujem

jasada
25. sep 2008

ahojte, pre caruzo 19, moj starsi chodi do skolky na Kameliovu, je to sice za Pentagonom ☹ , ale skolka je vyborna 🙂 a ja maximalne spokojna 🙂 🙂 . Maju aj vlastnu internetovu stranku: www.mskameliova.sk. Tento rok sa tam udajne hlasilo dost vela deti, takze niektore ani nezobrali.

sylviabab
16. feb 2009

Ahojte baby. Aj my uvazujeme o skolke na Krikovej ul., ale az od buduceho roku. Ake mate skusenosti s tou skolkou? Ake su tam podmienky?

danu
16. feb 2009

najhlavnejsie podmienky su trvale bydlisko, a dieta bez plienky

sisa29
autor
17. feb 2009

no trvale bydlisko asi nie.my mame ine trvale akurat prechodne mame na rajeckej

danu
17. feb 2009

sisa ver tomu ze hej obehala som vsetky skolky na DH, Podunajske Biskupice a beru deti HLAVNE z trvalym bydliskom 😉 alebo aspon prechodnym, tieto deticky maju vacsinou prednost 😉

sisa29
autor
17. feb 2009

no nas zobrali na prechodne

sisa29
autor
17. feb 2009

ale mne vravela riaditelka ze je to tak ze kdo skor pride.my sme dali prihlasku hned na druhy den jak ich rozdavali

danu
17. feb 2009

sisa aj to je pravda kto donesie prve prihlasky

sylviabab
20. feb 2009

Vdaka baby za infosky. Dnes som bola na Krikovej a Siravskej a bolo mi povedane, ze deticky beru najskor od 2.5 roka, musia byt bez plienok a musia sa ako tak samostatne vediet napapat. Co klasicke jasle pre najmensie deti? Vrakuna, DH, Podunajske pripadne Ruzinov? Mame tu v okoli jaslicky?

danu
20. feb 2009

statne jasle su len tu
http://www.bratislava.sk/vismo/o_utvar.asp?id_o...

jedine sukromne od 10000,- Sk vyssie

ladybird1l
4. mar 2009

ahojte mamicky, neviete mi prosim este poradit skolky v podunajskych biskupiciach? bola som na hnileckej, estonskej a podzahradnej ul. Nenapada vas prosim este nejaka? dakujem

sylviabab
3. feb 2010

Ahojte. Mate niektorá mamička skúsenosti so školkou na Estónskej? Vďaka za info!