Štátne škôlky - Bratislava III. Poradíte mi?

zuzitka
3. jan 2008

ahojte. prosim poradte mi statnu skolku v okoli kramarov, horskeho parku, patronky 😉 mate niekto vlastne skusenosti? sem s nimi 🙂 moj samko bude mat teraz v januari 2 roky a od septembra by som ho chcela dat do skolky. ale myslim ze zapis je v januari. vsak? poznate niekto skolku na gorazdovej 6 a na cadrovej? mam pocit ze vsade su len sukromne skolky 😖 dakujem za rady 😵

adkap
4. jan 2008

Ahoj takto pred rokom som sa tu marne snazila ja vyzvedat nejake skolky v BA 3. Tu je link na stranku noveho mesta su tam nejake info o zapise a celkovy zoznam skol aj s telefonnym cislom. Skolk na ktore sa pytas mi nic nehovoria lebo my sme s casti pri poluse 😉 ale mozno ti to v niecom pomoze 😎
http://www.banm.sk/skoly/index.php

zuzitka
autor
4. jan 2008

adkap, dakujem ti velmi pekne 😉 su tam presne skolky, o ktorych som pocula. velmi si mi pomohla 🙂

adkap
4. jan 2008

nemas zac zuzitka verim ze si dobre vyberies 😉

zuzitka
autor
18. jan 2008

uz som si bola omrknut skolku Na revine..... ale len zvonka 😀 asi to vyzera, ze som si vybrala 😉

adkap
21. jan 2008

no super len netreba presvihnut tie prihlasky a radsej byt medzi prvymi ja som bola ako prva a dalsia vec hned vypisanu a potvrdenu od lekarky zaniesti moja kamoska na nu zabudla a ked sa zobudila a isla ju odovzdat bolo plno 🙄 😀 ale aspon som mala istotu 😎

alex777
3. mar 2008

ahojte. ja som tiez z BAIII, byvame kusok od mladej gardy, takze tiez mam stranku banm nastudovanu. ale ovela viac by pomohli skusenosti mamiciek skolkarov. mna najviac zaujala skolka na odborarskej, mame ju najblizsie a paci sa mi ze podla zamerania udajne vedu deti aj k zdravej vyzive. ale ci to tak aj v skutocnosti je...? ak niekto mate skusenosti so skolkami na letnej, teplickej alebo odborarskej... prosiiiim, dajte info.

zuky
20. máj 2008

...tak alex zistila si ešte niečo o škôlkach v Ba3? kedy chceš dať malú do škôlky už v septembri ? ja asi v januári...

zuzitka
autor
4. jan 2009

ahojky 😉

poznate niektora skolku Tabakova? /mala by byt niekde pri Sancovej ul./

zuzitka
autor
16. feb 2009

dnes som volala na MS Tabakovu, prihlasky uz maju, ale vyplnene a potvrdene lekarkou beru naspat az v marci a s marcovym datumom 😉

MS Na revine budu prihlasky od 2.marca 😉

tak duuufam, ze nas uz ako 3rocnych zoberu v septembri 2009 🙂

kvietocek
9. mar 2010

Ahojte maminky, chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti so skolkou Na revine? Aka je to skolka? Je tam natresk? Kedy treba prihlasit dietatko? Mala bude mat v septembri 2010 este len dva rocky ale od septembra 2011 by sme ju cheli dat do skolky. Teda chceli, nechceli...treba ist do prace Staci ju mormalne zapisat vo februari/marci 2011? Alebo sa mam ist popytat uz teraz? Aj ked mi to pride troska chore, zapisovat do skolky rok dopredu...