• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
ukana- :fearful: ale ty si mi tam chýbala :grinning:
17. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dankacac tak to je teda blbe s tými škôlkami :unamused: a od 4 rokov škola sa mi tiež vidí pritiahnuté za vlasy
17. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dankacac...to v tych 4-roch rokoch je v skole ako nulty rocnik ako u nas pripravka alebo je to normalne 1. rocnik skoly? nemate teraz nahodou velkonocne prazdniny? lebo tu v BA je Britska skola a oni su na 2 tyzdne zatvoreni.
17. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v anglicku je prva trieda skor, ale je to ako nasa predskolska treda :wink: .....ucia sa len take zaklady....... :slight_smile:
17. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leovi prave vypadol 1. zub. nie je to nejako skoro? :fearful: ved mu len "prednedavnom" vysli. :slight_smile:
17. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca- nie je, moja kamoška má dcéru a od 5 rokov jej rastú už trvalé a zdravé. aj susedkina dcéra je v 5. roku už ako užovka :sweat_smile:
17. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca, od 4 rokov,je to 1.rocnik, ale ako pise ukana, je to skor taka pripravka, teraz sa ucia napr. U ako UMBRELLA a venuju sa tomu pismenku aj tyzden, pisu ho maluju, tvori veci na zacinajuce U, v tej prvej triede sa tomu venuju uz viac...ano, mame este prazdniny, vlestne dnes uz koncia :slight_smile:
17. apr 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca, nas Matko v 5 a pol roku prisiel o prvy zub, uz ma dva spodne trvale a tri nove stolicky .........v maji bude mat 6rokov :sweat_smile: takze ste v norme :wink: .........ale mna to tiez zaskocilo, ked sa mu kyval spodny zub.... :sweat_smile:
19. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá čaute,

dnes majú naši škôlkári divadelné predstavenie v zuš-ke, dúfam, že sa tam Fifkovi bude páčiť. A zajtra ideme jk zubárke na preventívku. Tak som zvedavá či otvorí papuľku :wink: :sweat_smile: aj ked nemá žiaden zubný problém, mám strach, že sa bude hrať s vŕtačkou :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasi maju dnes zatvorenu skolku. ani si nestazovali. :wink: este ze je pekne a mozu u nasich behat po dvore.
21. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a prečo majú zatvorené?
21. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem.
21. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale zajtra sa opytam, u Lea mam aj rodicko.
Teo mal v pondelok. vraj ma rad kolektivne hry, len ma problem si sadnut ked kreslia a robia nejake prace.
radsej by sa hral s hrackami. ale ked zbada, ze je tam sam, prida sa k ostatnym. to je ta davova vychova. deti robia to, co ostatne poslusne.
21. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca, asi maju nejaky ich cirkevny sviatok, lebo my sme dnes mali skolku normalne :wink:
21. apr 2009 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibinka, nevies, vrtaju uz aj mliecne zubky?mojej dcerke vysli prve zubky az po 1.roku, v 2 rokoch sme boli na prehliadke na Slov. a objavila jej zubarka zacinajuci kaz, nic jej nerobila ani nedala, ze ma prist o pol roka zas. tak sme sli na prehliadkutu a v angl. a dal nam zubar taky gel, na potretie zubkov, ale mne sa zda, ze to nestaci, aj ked zubky cistime pravidelne a sladke jeme minumum. nastastie dcerka nema strach, paci sa jej ta velka pohybliva stolicka a zubara mame velmi priatelskeho a tolerantneho k detom
21. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mojej malej vŕtala pre dvomi týždňami mliečnu stoličku, a za dva týždne ideme znovu, ono zrejme táleží od zubára, kamoška mi hovorila, že zubár nechce vŕtať mliečne zby, ale podľa mňa lepšie vyvŕtať ( ak sa dá) ako keby ju to malo začať bolieť a potom vytrhnúť :slight_smile:
21. apr 2009 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam kaz na mliecnom zube vyvrtala a dala len taku vlozku :slight_smile: maly drzal.......... :wink: :wink:
21. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Malej tam dala bielu plombu, ale zubarka bola super. Všetko jej popredu povedala a ukázala čo jej idú robiť, skúsila jej to na ruke - fúkala, odsávačku, dala kameru do pusy a nakoniec jej ešte vyčistila poriadne zuby s kefkou aj niťou, ja som sa bála viac ako malá, ale krásne to vydržala .
21. apr 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dankacac- neviem ako je to s vŕtaním do mliečnych zúbkov. Filipko zatiaľ kazy nemá,ide len na preventívku. Alexík má na jednej stoličke také začierneté, urobilo sa mu to náhle, vôbec neviem z čoho, možno z aktiferinu čo užíval-ten to zvykne robiť. Zajtra dám pozrieť aj jjeho, ale neviem či mi tam otvorí pusu.

už som písala, že Filipko bol so škôlkou na divadelnom predstavení. A ked som pre neho prišla a pýtala som sa (nadšená jak koza), že o čom bolo divadielko, tak mi povedal, že o kábloch :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja to už kašlem, on sa vôbec nepamätal, že bol na nejakom divadle, asi bol úplne mimo, videl tam najskôr dáke mikrofóny a určite sa hrabal k nim.....božinku.... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi, ze o kabloch :grinning: :grinning: KABEL-MAN jeden maly, vsimal si len pre neho zaujimave veci :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...až teraz pred spaním nám oznámil pán veľkomožný, že bol dnes na divadielku a bola rozprávka o kozliatkach :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....no tak sme sa dočkali lucídnej myšlienky
21. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidiiiiiiis.............keby nebolo teba, ja ani neviem o divadielku :rolling_eyes: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana- fakt? Ja som myslela, že idú všetky detičky :confused:

dnes me boli u tej zubárky a Fifko v pohode otvoril pusu, okukal vŕtačky a tak, ale zubárky sa bál, nebola mu moc sympatická :pensive:
22. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :wink:
aj my mame za sebou navstevu zubara, no u nas to dopadlo s placom - ako vzdy :wink: uz v nedelu vecer mu opuchlo licko, no zubok nebolel, tak sme sa vybrali v pondelok ukazat sa p. zubarke... a samozrejme v zube kaz, tak to hned prevrtala... maly kricaaaaaaaal, no bol s nim vo vnutri ocko, ja som sedela vonku na stolicke a slzy tiekli ako dusu - som teraz trosku precitlivela :slight_smile: ... ale som rada, ze to mame za sebou :wink:
vcera sme boli tiez na divadielku...
chcem sa len opytat - chodia vase deturence na plavaren? ak ano, neviem co vsetko si mam prichystat...
23. apr 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leo chodi zo skolky na plavanie. nabalim mu uterak, plavky, slapky a fen. niektore deti maju kupacie ciapky.
23. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi, aj matko bol na koncerte, len to zapieral...... :sweat_smile: nechcel o tom rozpravat :wink:

lasenka, my na plavaren nosime zupan (alebo osusku), slapky, plavky a nejaky sampon :wink: .........fen matkovi netreba :sweat_smile: ........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca, ukana - dakujem baby, takze tie najpotrebnejsie veci okrem fenu :sweat_smile: musim si to zadovazit este teraz, kym som 2v1, aj tak sa uz pohybujem ako hrosica, tak nech to mam pripravene :wink:
24. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana, lasenka...vasi chalani su tak nakratko, ze netreba vyfukat? lebo Leo ma asi dlhsie vlasy a dost huste.
ja tam totiz chodim s nimi, pomaham ucitelke v satni. teda mame len jeden fen, ten co prinesiem ja. najlepsie je, ze tam je dievcatko s hustymi dlhymi vlasmi takmer po pas a keby som nepriniesla ten fen, tak ide s total mokrou hlavou. teraz je to uz v pohode, ale v zime to bolo zaujimave.
24. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca, nas Mato sa dost poti, tak sme ho ostrihali uplne nakratko, vlastne to cele leto tak nosi :wink: , len uterakom ho vysusim :sunglasses:

mamicku toho dievcatka nechapem, ja ked idem na plavaren a neviem ci su tam dobre feny, tak si beriem svoj :pensive:
24. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete co je s andreou.m, uz tu dlho nebola :unamused: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš