Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

suzamen
27. jún 2009

Děkuju už jsem klidnější....

lucaska
29. jún 2009

ahojte, ani neviem kde to mam pisat ak je tu nejaka taka tema tak mi hodte link......ja som to moc nesledovala, ale dnes som bola v skolke , maly bude mat 3 roky v aprili ale do skolky ho zoberu v septembri,ako riesite tie mesiace medzi tym, do prace nemozem nastupit,lebo nema kto byt s malym a ked dam vypoved to budem ako dobrovolne nezamestnana???? ale je este nejaky rodicovsky prispevok ked dieta nejde do skolky??? mam v tom chaozz,...........dakujem

ukana
29. jún 2009

lucaska, od toho aprila nemas ziadny prispevok, len mozes byt nadalej na predlzenej materskej, platia ti aspon odvody, ale ty nedostavas nic, popytaj sa na urade socialnych veci 😉 ..............alebo ist na urad prace ale skor by som to riesila tou predlzenou materskou, a nejakou brigadou 😉

fajndievca
2. júl 2009

Milé žienky a mamičky. Chcem sa spýtať, či náhodou neviete o nejakej škôlke v košickom kraji, kde potrebujú učiteľku? Škôlka, kde som učila sa od septembra ruší a keďže práca s deťmi napĺňa môj život, tak by som túto prácu meniť nechcela.

fajndievca
2. júl 2009

Aj preto, že mám prax s chorými a problémovými deťmi, keďže mám vyštudovanú aj špeciálnu pedagogiku a dokážem byť naozaj veľkým prínosom pre samotné deti a ich rodičov.

andrea.m
5. júl 2009

ahojte. tak mi už máme dovolenku za sebou. už nám ostávajú iba babky 😀

ukana
5. júl 2009

andrea a kde ste boli? pocasie vam vyslo?.............u nas angina alebo co, mato ma hrdlo zapalene 🙄 🙄 ako kazde leto 🙄

andrea.m
5. júl 2009

boli sme v štúrove...počasie nám vyšlo...akurát zajtra idem s deckami k doktorke ☹ tamarka ma zelený sopeľ a filipko kašle ako tuberák ale len cez deň v noci nie tak neviem nech ho pozrie preventívne.

ukana
5. júl 2009

my sme tam boli pred rokom, pre decka je to tam super, nas mato hlavne v tych vlnach vyvadzal a na toboganoch 😉

andrea.m
5. júl 2009

Filipko na tobogany nechcel ísť ale tie vlny boli super. aj detský bazén sa im páčil tak sa chodili hlavne šmýkať. prvé 2 dni sme boli v bazene delfín tam bola super teplá voda,manžel chodil do plaveckeho si zaplávať a ja na vírivku 🙂 bože jak bolo fajne.akurát hviezdu sme nevyskúšali 😉

andrea.m
5. júl 2009

ináč som si dnes prečítala bubaczikovú tému návrat zo školy v prírode-modriny...no poviem ti mam normálne strach ako to Filipko v škole zvládne ☹

ukana
5. júl 2009

aj ja sa bojim, ale este si idem uzit prazdniny v klude.....................my sme boli cely cas len pri tom detskom a pri vlnovom, do tych teplych sme nechodili, mne tam bolo z toho tepla zle, vonku bolo 35C a este tepla voda 😝 😀

idem, za hodinu je kino, tak nech stihame, bude urcite vela ludi...........Doba ladova 3 😎

andrea.m
5. júl 2009

užite si to

ukana
5. júl 2009

sme si to uzili, teda aj ja som sa bavila, len ta cena 🙄 🙄 🙄

andrea.m
5. júl 2009

drahé čo? dnes na všetkom zarabaju a na deťoch im to ide najviac 😉

ozaj kde budeš mať Maťka cez prázdniny?

andrea.m
5. júl 2009

dala som fotky

bibinka
5. júl 2009

andrea- no krááásne fotky, normálne som sa nažhavila na Štúrovo... hádam to na rok vyjde 😉 Tami je tam ako modelka a Fifko taký podarený, no ale aj tebe to pristalo 😉

ukana- fakt ryžujú na všetkom. No a kto kontroloval, či deti pijú svoje nápoje? to je trápne.....to chodili pomedzi sedadlá alebo kontrolovali tašky? 😲

renca3
6. júl 2009

andrea...pekne fotecky. deti tam mali raj. 😎

aj my sme boli na dobe ladovej 3. fakt zazitok aj pre dospelych. 😉

deti spia este po vikende. idem ich zobudit, skolka caka. dnes sa maju kupat v bazeniku, berieme aj plavky.

renca3
6. júl 2009

poznam ten pribeh od bubaczik. hrozne. no kedze aj my ideme v podstate do skoly a do noveho kolektivu, bude si aj moj syn musiet vybudovat postavenie v kolektive. nemam az taky strach, lebo on sa nestrati. ale neviem, ake deti nas tam cakaju. 😝

skolacky...potom napiste aj sem do skolkarov, ako sa detom dari v skole.

tomasek06
6. júl 2009

Ahojte holky! Potřebuji radu. Můj malý nastupuje v září do školky a mám z toho strach. Půl roku zpátky už chodil doma sám na záchod a i se sám najedl. Teď zase odmítá cokoliv dělat sám 😠 Je takový plachý a radši si i na písku hraje sám než s dětma. Myslíte si, že ho školka změní? Že to zvládne? Úplně se toho děsím 😢

ukana
6. júl 2009

renca, jasne ze napiseme..........

tomasek, mozno zaciatky budu tazsie, ale musis aj ty prekonat ten strach, nech maly vidi, ze maminka je v pohode, a ukludni sa, .........mozno budes prekvapena,ako rychlo to zvladne, to u ziadneho dietata nevies dopredu, zalezi aj od ucitelky, ako rychlo si najde kamaratov, ale oni ho donutia sa zapajat do hier,a coskoro zisti, ze je to prijemne a zabava 😉 nepoznas v skolke nejake dieta, ktore tam uz chodi a tak by sa stalo jeho kamaratom, sprievodcom po skolke?

andrea, idem kuk foto 🙂

matko je cez prazdniny tak na striedacku, teraz 2 tyzdne s MM, potom 2tyzdne so mnou a august este netusim, asi bude tyzden u nasich, a potom neviem 😅 😅 😅 😅 svokra je v zahranici, tak este svagrina, sestra, a tak podobne, budeme to nejak platat 😅 ja si este jeden tyzden vezmem, no niekde ho len pichneme 😀

tomasek06
6. júl 2009

Ale jo nějaké kamarády tam mít bude. Snad to bude v poho 🙂 Určitě v září napíšu jak jsme dopadli. Jen mám takový nepříjemný pocit. Ale skoro každý den kolem jeho školky chodíme a on mi ukazuje nadšeně že tam bude chodit, ale stejně to bude určo s kraválem. Nebo mě možná mile překvapí.

ukana
6. júl 2009

tomasek, tym kravalom sme si vsetci presli 😝 .......u nas trval dlho, a nas Matko je odvazny az moc...... 😅 dopredu sa nestresuj, pockaj, uvidis 😉 uzi si leto 🙂

andrea.m
6. júl 2009

tomásek zvládnete to neboj...ja mam jeden kravál za sebou v septembri ma čaká další s tami 😀 ...a filipko ide do školy tak to aby som sa nenudila 😉

tomasek06
6. júl 2009

Jo já vím že to zvládne 🙂 Musí 😀 Všichni jsme to zvládli. Jen jsem taková nervozní, jak to rychle uteklo ☹

bibinka
6. júl 2009

tomasek- o pár mesiacov bude tvoj malý zrelší, bude inak reagovať ako momentálne. teraz vypusti škôlku a aj reči o škôlke, daj mu čas, majte krásne prázdniny. škôlku mu "začni dávkovať" pár dní pred nástupom, aby sa s tým trochu stotožnil,, ale nie násilím. Naozaj každé dieťa je iné, matky to častokrát horšie prežívajú ako detičky. Tie sú úžasné a častokrát rodičov milo prekvapia ako pekne sa do kolektívu adaptujú. Takže žiadne strach, Tomi je určite šikovný chlapček 😉

andrea.m
7. júl 2009

no vidím že tu sa prázdninuje vo veľkom 😉

renca3
8. júl 2009

my neprazdninujeme. 2 dni mali deti napusteny nafukovaci bazen v skolke. moje deti miluju vodu. ucitelky ma upozornovali, aby som vysvetlila mensiemu Teovi, ze sa nema ponarat pod vodu. povedala som mu, ale on ma hlavu aj tak stale pod vodou strcenu. verim, ze maju strach, ked tam maju viac deti.
dnes asi kupanie nehrozi. pekne tu prsi a ochladilo sa. to je ale leto. 😒

andrea.m
8. júl 2009

aj tu sa ochladilo a práve začína pršať ale mne to až tak neva. aspoň bude dýchateľný vzduch.