Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

melory
18. máj 2007

to mas ako s pocasim alebo ako s nami 😉

andrea.m
18. máj 2007

mel hugo je zlatučky.podľa čoho si vyberala deťom mená?sú krásne 😉

melory
18. máj 2007

tak dako intuitivne aj huga aj stelu.
hugo to bola sranda ze hugo boss a stela sa mi predstavila jedna nadherna diecvina talianka a mna prve napadlo, ze sa tak bude volat nas dcera a to som ani tehu nebola ale meno mi v srdci ostalo

andrea.m
18. máj 2007

a čo dorotka za toho sna? 😉

melory
18. máj 2007

dame ju tak pokrstit v kostole, kedze dorota je svate meno a stela nie
ale stela znamena hviezda, cize je kozmicka 🙂

melory
21. máj 2007

ahojte, tak dnes mali deti v skolke souuu, prislo hasicske auto, huuuukalo, striekalo vodu, no deti nedychali.

lasenka
25. máj 2007

ahojte 😉
tak moj maly sa chysta zo skolky na vylet, je to buduci tyzden na MDD, do mesta, ktore je od nas vzdialene az 100 kg... su strasne horucavy, a ja neviem, ci ho mam pustit... ☹

lasenka
25. máj 2007

*100 km 😀

andrea.m
25. máj 2007

lasenka pokiaľ dobre znáša cestovanie a je to iba na 1 deň ja by som bola skôr za ako proti

lasenka
25. máj 2007

andrejka
ale tie horucavy 😒

andrea.m
25. máj 2007

no ved 😉
a prečo idú tak daleko s takými malými deťmi?

bzuco
25. máj 2007

lasenka ahoj 😉
ale horúčavy majú ustúpiť, na pondelok už hlásia len nejakých 20 stupňov
ja idem s deckami na výlet vo štvrtok a dúfam, že bude dobré počasie, také akurát

lasenka
25. máj 2007

jeeeeej bzuco, ahojky 😉
tak ho pustim, ked to ma ustupit, uz si chysta aj ruksacik 😉 trosku mi aj vadi to, ze idu plnyyy autobus, a su len 4 ucitelky... take malicke deticky ☹

bzuco
25. máj 2007

nebooooj, ony to zvládnu
decká v škôlke zvyknú poslúchať na slovo, aspoň tá moja, hoci doma.... 😅
niekedy ako keby som hrach o stenu hádzala

andrea.m
25. máj 2007

ty lasenka ked tak rozmyšľam tak filipko ešte na takom výlete bez rodičov nebol ja by som ho asi išla špehovať 😀

lasenka
25. máj 2007

aj moj je na tom tak isto... doma je niekedy hroznyyy, v skolke je iny...
idu na letisko, bude tam Den otvorenych dveri, bude tam aj velky hluk... ale bude s detickami, nie? boooze, uz to zacina, budem sa tak o neho bat aj nadalej???

andrea.m
25. máj 2007

veru budeš.
až teraz viem pochopiť moju maminu ked stála celú noc pri okne kým sme neprišli domov zo zábavy,aj ja tak budem stáť a v KE dupľom.

lasenka
25. máj 2007

andrea
tiez sa o mna nasi bali a stali pri okne nie raz, nie dva-krat...
zblaznim sa z toho strachu o neho... kamoska mi hovorila, ze to preto, lebo je este jedinacik

melory
28. máj 2007

ahojte moj muz ide detom urobit na MDD v skolke program, ze vytiahneme hvezdarsky dalekohlad a budu pozerat na slnko 😉

ukana
30. máj 2007

aj my budem mat MDD v skolke. Diskoteka, kreslenie na chodnik, svedske stoly 😀 , sutaze. Musim napiect nejaky kolac 😖 , to zas bude katastrofa 😖 . Asi nieco kupim, alebo poprosim starku 😅
Aj vasi mali nosia na narodeniny do skolky cukriky? My sme dnes niesli 😅

andrea.m
30. máj 2007

nosia.mne sa to páči,učiteľky im vždy spravia malu párty,blahoželá celá trieda a maju dskotéku,proste ked ma niekto sviatok tak maju v škôlke trošku iný deň.

renca3
30. máj 2007

U nas sa nosi na narodky upeceny kolac, torta. Riesili sme to kupou, lebo
nerucim za svoje dielo. 😅

melory
30. máj 2007

ozaj mala by som nieco pripravit na MDD? kolac? alebo co!

barja
31. máj 2007

no tak to naša pani riaditelka si vymyslela, že na MDD majú nabehnúť rodičia do školky a malovať stoličky 😀 😝

barja
31. máj 2007

Ale aby som bola spravodlivá tak za to malovanie potom vyfasujeme misku gulášu 😀

melory
31. máj 2007

takze stolicky?/?to znie ako zly vtip 😉

barja
31. máj 2007

A to sme už cca pred rokom malovali okolo celej školky plot 😝

melory
31. máj 2007

pezinok!

barja
31. máj 2007

😀 😀 😀

melory
1. jún 2007

boli sme teda na MDD s tym hvezdarskym dalekohladom, ze deti si pozru slniecko, ale hned prvy chlapec rozbil sklicko ☹ smola ja smola.