Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

lasenka
4. júl 2007

haojte mamicky prazdninujucich skolkarov 😉
dnes nam prsi, tak pozerame Bambulku... co robite vy?

ramzesa
4. júl 2007

mamule skolkarov, co najviac treba do skolky? Ake oblecko? Asi kolko kusov z coho miniete za tyzden?Nech pomaly Drobcovi chystam garderobu. 😀 Konecne mi skoncila skola,tak sa mozem zapodievat takymi mamickovskymi starostami 🙂.

melory
5. júl 2007

do skolky musis deti obliect ako von, a do triedy pracovne oblecenie. ale kolko coho neviem, lebo ja napriklad davam kzdy den ciste teplaky a tricko, kedze sa dost usmudli.

mame dva mesiace prazdnin a uz teraz na zaciatku zistujem ake caro ma skolka, uz teraz sa tesim, ze od septembra tam bude chodit. fakt je to fuska s dvoma detmi.

lasenka
5. júl 2007

cawes melory 😉
nieco mi o tej skolke hovor, a to mam doma len jedno 😉

ramzesa
6. júl 2007

Tak ja som s dvoma bola doma rok 🙂 a prezili sme to 😀 . Este sa sice uvidi, ci bez nasledkov 😀 , ale prezili 😉 . Ale uz sa tesim,ked si aspon na chvilku oddychnem, ked Bambula bude doobeda spinkat, dufam,ze za dva nezabudne, co to je 😕 . Aj vybavovacky budu hned jednoduchsie, ked pojdem s jednym, ako s dvoma. Ale je to taky divny pocit, ze ho nebudem mat doma ☹ .

melory
7. júl 2007

ahojte aby nam temu nezamkli, chodia vase deti do skolky? ako vnimaju inu skolku a ine ucitelky?

melory
15. aug 2007

ahojte uz ste zacali kupovat detom oblecenie do skolky? ja musim pozriet dobre pyzama, teplaky, tricka, papuce....nakoniec to bude aj dva litre.

bzuco
15. aug 2007

melory ahoj
ja som už začala - akútne jej bolo treba topánky a botasky, kúpila som jej aj 3 nohavíc, lebo ju nejako vytiahlo a všetky jej boli krátke 😒
dnes som jej kúpila papuče, ale pôjdem ich vrátiť, lebo vraj ju v jednej niečo omína 🙄
a ešte som jej kúpila 2 bundy - prechodné, 1 podšitú a jednu len takú šuštiakovú
tričiek má dosť a nájde sa aj pár dobrých pyžamiek, takže to zatiaľ má

melory
15. aug 2007

mne sa zda ze hugovi tiez ani jedny teplaky dobre nebudu, lebo vyrastol aj 10 cm

bzuco
15. aug 2007

no moja je náročná 🙄 ona tepláky do škôlky nebude, nosieva len nohavice (v lete šaty a sukne), takže ja sa zameriavam hlavne na rifle (aj po sekáčoch, lebo by sme skrachovali 😒 )
ale myslím,že základ má, ak niečo pochýba, dokúpim, nie je problém

bzuco
15. aug 2007

a rozmýšľala som aj nad tým, že ako prezuvky by som jej dala sandálky, čo sme kupovali na leto, lebo ešte sú jej dobré, tak aspoň by sa ušetrilo

bzuco
15. aug 2007

niekde som čítala, že deti najviac vyrastú cez prázdniny a fakt je to pravda
botasky, čo som jej kupovala koncom mája jej už nie sú dobré, mala ich asi 5x

melory
15. aug 2007

nasa ucitelka mi raz povedala, {lebo som ho tiez paradila} ze mu mam doniest pracovne oblecenie... 😅 tak ma teplaky, ale frajerske, obyc.by si nedal, musia tam byt pirati alebo drak

katka23
15. aug 2007

ahojte.aj my sa pripravujeme do skolky.som zvedava ako to zvladneme.dufam ze nebude vela placu.tesia sa vase deticky?moj matko sa tesi ale ked mu poviem ze tam nebudem aj ja tak trochu zneistie.este nevie co ho tam caka

melory
15. aug 2007

jej toho placu sa bojim, teraz sa tesi, ale este v skolke nespal a od septembra zacne.

katka23
15. aug 2007

uz chodil do skolky?

bzuco
15. aug 2007

nebojte, oni si zvyknú
naša už je stará harcovníčka 😀 , už pôjde do predškolskej, teda začne 3-tí rok v škôlke

melory
15. aug 2007

chodil pol roka, cize od januara, ale len do 12hod

bzuco
15. aug 2007

melory-aj my musíme mať výšivky, korálky, flitríky a neviem čo
ale ked kúpim rifle v sekáči za 70,- nie je mi to ľúto, ked ich zamaže vodovkami alebo podobným bordelom

melory
15. aug 2007

u nas su sekace drahe, ja skor kupujem v hrabakoch. volam to tak, nie je to cinsky tovar, ale je to tak vylozene, ze sa v tom hrabes. mas tam nove tricko za 70,- teplaky za 110,- a podobne

katka23
15. aug 2007

no ja so aj zvedava ako zapadne medzi detmi lebo teraz ma obdobie ze vsetko je jeho,nikomu nic neda a nepusti takze same nie.ani papat sa mu moc nechce a este ked ide spat pije mliecko z flase.hugo ako??

melory
15. aug 2007

keby len ked ide spat, normalne vsetko pije len a len z flase....a v skolke z pohara

bzuco
15. aug 2007

melory, viem čo...aj ja tam chodím nakupovať, do škôlky sú to dobré veci za málo peňazí

melory
15. aug 2007

hej, tak to ano, mne sa niektore pacia, su tam aj kraviny ale aj take, ze si iny myslia, ze znackove, ja si vzdy hodim do kosika nohavicky, na zenske dni 😅

andrea.m
15. aug 2007

ahojte 🙂 ja som kupovala do škôlky nové papuče,doteraz mal filipko stále na prezuvky sandále a nakúpila som aj jedny sólo tepláky jednu teplákovu súpravu(tepláky,mikina,vesta)a jednú šuštiakovu súpravu,tričiek má dosť z pyžamiek nevyrástol 😀 a zbytok dokúpim.u nás to istia sekáče a košický blšák 😉

bzuco
15. aug 2007

ja nechápem mamy, čo deťom oblečú do škôlky tričko za 400 a rifle za 700,-
ked na to majú..., ale nech sa potom nerozčuľujú, čo to dieťa zasa robilo, ked vyzerá ako prasiatko

katka23
15. aug 2007

teda vy uz mate tak nakupene.my mame len vankusik a jedno pyzamko.uz by som mala zhanat papucky a ostatne oblecko

katka23
15. aug 2007

to sa urcite neoplati davat do skolky drahe veci

bzuco
15. aug 2007

katka, to len preto, lebo som mala šťastie a vymákla som veci v super zľavách 😉
no nekúp to, ked sú topánky zlacnené skoro o 400,- 🙂 a vetrovka o 250,-

melory
15. aug 2007

to poznam :"a nekup to" 😅