• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
ja som volala do skolky, ze dnes nic nejedol, ze mal dva zachvaty placu...
6. sep 2007 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea...hrozne. Mali sme aj my bitkarske rozbroje, ale v takejto miere to az nebolo. Lutujem aj tych rodicov, asi sa musia obratit na detskeho psychologa. Ak to nemali urobit uz davno.
6. sep 2007 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rodičia o tom vedia,učiteľka ich informovala.vraj už boli aj u psychológa a ten povedal že matúš potrebuje indivindi prístup.a vraj je s nimi dosť ťažka komunikácia.dnes mali po neho prísť okolo 9tej a potom vypli mobily.to tirž o niečom svedčí.nehovoriac o tom že matúš používa vety ktoré 4 ročne dieťa nemá z vlastnej hlavy,na krku ma modrinu od 5 prstov aj na zadku ma vraj modrinu.podľa mňa je to týrane dieťa.
6. sep 2007 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuu, normalne ma zamrazilo. To som pocula iba v spravach. Urcite si s nim nevedia poradit, tak to skusaju po svojom.
6. sep 2007 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tie učiteľky ľutujem.vo filipkovej triede je 25 detí a 1 učiteľka.z toho 24 detí je v strese a chce ísť k nej na ruky aby ho ochránila pred matúšom a pritom ona by sa mala práve tomu matúšovi venovať najviac.sama som zvedava ako sa to nakoniec vyrieši.
6. sep 2007 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ten chlapec je iba zrkadlom spravania rodicov. Ale ucitelka musi mat dost.
6. sep 2007 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes ráno kričal na ondríka a filipka "aj tak ťa zbijem,aj tak dostaneš,to su moje hračky,všetko je moje" podľa mňa to nemá z vlastnej hlavy
6. sep 2007 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No andrea, ani neviem koho mam lutovat viac, ci deti, ci ucitelku, alebo toho chlapca......? emoticon
6. sep 2007 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zgurkaa no všetkých ale matúška asi najviac.oni ho zo škôlky asi vylúčia a učiteľka aj naše deti budú mať kľud ale on bude pravdepodobne trpieť dalej.
6. sep 2007 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
od pondela čitam vaše prispevky o škôlkaroch, naša tiež išla v pondelok prvý krát do škôlky.

Moj názor k matušovy- rodičia určite nie su nadšení z chvania svojho syna, určite mu to neradili., možno je len jedináčik a všetko mu bolo dovolené. dieťa zo škôlky nemôžu vylučiť, len odporučiť psychloga
6. sep 2007 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina ale môžu a budú musieť ináč tam nikto svoje dieťa nedá.keby som to nevidela na vlastné oči tak ani neuverím že 4 ročne dieťa môže byť také agresívne.
6. sep 2007 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a môžu rodičom odporučiť inú škôlku čo už myslím aj spravili
6. sep 2007 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a.m- myslíš že v inej škôlke sa to vyrieši? pochybujem
6. sep 2007 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem že nie.
6. sep 2007 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som písala aj do Deti/02, soňa, v pondelok nadšená v poho. utorok a streda po ceste do mš plač, a dnes v posteli zahlasila aby sme ju zamkli a doma nas počká.
6. sep 2007 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea - uff, mas to tazke, drzim vam palce, aby sa to co najskor vysvetlilo a Filipko zase chodil s radostou do skolky emoticon
6. sep 2007 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dúfam že to dopadne čo najlepšie.hlavne pre matúška.ma to chlapec ťažké.
6. sep 2007 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina to bolo dobre.len kto by jej dal jesť emoticon u nás zaberálo "a kto ti dá papať" a už sa išlo
6. sep 2007 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea - ja ma tiez Matuska, no ten je v skolke ako posväteny emoticon
6. sep 2007 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lasenka to nebude menom
6. sep 2007 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a.m- jej jedlo veľmi nechýba.
6. sep 2007 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrejka - chvalabohu emoticon
6. sep 2007 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha.tak to budete musieť vymyslieť niečo iné emoticon
6. sep 2007 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa pripojit k skolkarom.? mame doma malu skolkarku.. teraz chodi uz druhy rok do skolky ale v septembri boli znovu slzicky...
andrea m. mate to teda tazke v tej skolke... je jasne ze kvoli jednemu nebudu trpiet ostatni.. tiez by som si nedala otlkat svoje dieta... a dietatko vylucit zo skolky mozu...
inak je to urcite aj chyba v rodicoch ved ten chlapec sa tak nesprava zo dna na den.. tie signaly agresivneho spravania.. museli byt vidiet uz davno.. su aj specialne zariadenia kde sa venuju detom s poruchami spravania.. a aj rodicom..
ja som byvala ucitelka a u nas na skole sa talo ze prvak dokopal ucitelku /nizsieho vzrastu/.. normalne mal agresivne amoky kedy sme ho 4 museli drzat bolo to hrozne.. a rodicia stale ze on je doma dobry... nakoniec sa zistilo ze chlapca nezvladaju.. vymkynaju ho z domu nechaju ho na ulici a vecer ho vpustia.. len spat tak sa im skola vyhrozila socialkou a chlapec bol hned preradeny v inej.. vsetci sme sa tesili...
6. sep 2007 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lienočka tak nejak to vyzeralo dnes ráno v škôlke. ked ho učiteľka chcela zobrať do náručia a dohovoriť mu chytil taký amok že som len čakala kedy prefacka aj ju.museli prísť na pomoc upratovačky a tie potom strážili ostatné deti.a teraz-ako ja prídem k tomu že platím škôlku kde bude moje dieťa bité a budú sa mu venovať upratovačky.že ho vylúčia považujem za samozrejmosť.len nechápem tých rodičov prečo sním nič nerobia.
6. sep 2007 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea - je Matusko jedinacik?
6. sep 2007 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem je v škôlke len 4 dni
6. sep 2007 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Andy,precitala som si to.To dieta-ten novy chlapcek je chudatko,aj ked sa sprava,tak ako sa sprava.on v podstate za to nemoze,a to ze ho prelozia do inej skolky,nie je riesenie,pretoze sa bude spravat tak isto.pomoct mu mozu len rodicia,ze ho vezmu k psychologovi,pripadne ku psychiatrovi.Zrejme tam bude problem v nom a nie v rodicoch ako tu niekto napisal.-moze tam byt aj nieco s vychovou,ale nemozte napisat,ze je zrkadlom svojich rodicov.Castokrat prave rodicia-doslova anjely a uzasny ludia maju deti-typu postrach denis.
No a na to,aby vasim detom neublizoval su v skolke ucitelky!!!!!!!!!!!!!,maju ho ustrazit,zaujat ho,zamestnat....
6. sep 2007 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavka máš pravdu ale toto bude asi trošku tvrdší oriešok.mali sme potom take mini rodičko lebo filipko nebol jediny kto odmietol ostať v škôlke.toto je matúškova štvrtá škôlka,z troch už bol vylúčený,asi rok sa o neho starala babka(kde boli rodičia?)to som sa dozvedela v škôlke dnes ráno.mamu som nevidela ale otca ano...hrúza.okrem toho tie vety čo používa musel niekde počuť,mne sa nechce veriť žeby si toto mohlo dieťa vymyslieť.rodičia tvrdia že u psychológa boli a ten len že potrebuje individuálny prístup.tak prečo ho prihlásia do škôlky ktorá ma v každej triede minimálne 20 detí.a na moju otázku čo to má na krku mi povedal že sa buchol do dverí,no neviem mal to na takom mieste že dvere nehrozia a museli by byť paličkované asi.filipko bude zatiaľ do utorka doma a potom uvidím ako to budeme riešiť dalej a čo vymyslíme s manželíkom.
6. sep 2007 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andy,ja ti verim,ze je to tazke mat dieta v skolke,kde je taky nezbednik,no neviem,ja by som osobne svoje dieta doma nenechavala,len preto,ze tam taky chlapcek je,dieta si vypestuje pocit,ze vzdy vsetko za neho vyriesia rodicia a nebude priebojne.napr.ako tvoj Filip,prestane kakat a vie,ze ho "zachranite"myslis,ze je to dobre?Ja viem,ste rodicia,chcete pre dieta to najlepsie,len ja som za 10rokov videla deti aj s tej druhej strany-v kolektive a ver mi,boli to aj "tvrdsie oriesky"ako je ten vas v skolke.
No ale to je vsetko vasa vec,ja len dufam,ze niekto tomu chlapcekovi pomoze.
6. sep 2007 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš