• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
aj u nas deti pomahaju obliekať upratovačky teraz chodi k takým postaršim učitelkam ktore maju určite 55r a ked rano maleho privediem tak sedi pri stole a pije kavu ani raz som ju nenašla hrať sa s detmi
28. nov 2007 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko, vsetkym skolkarom emoticon .
28. nov 2007 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vka, nase su sice mlade ( okol 30) ale tiez piju rano kavu a kecaju pri stole. Ale ked idem s malym do skolky neskor ( okol 8.00) tak uz zacinaju cvicit, ucka uz ma pre ne program. Rano maju deti volnejsi program, zacinaju az po ranajkach.
28. nov 2007 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no može byť že sa rozhýbu po 8h ked chodil minulý rok tak mal taku zlatu ktora ho na ruky vzala pusu dala a ked ju malý videl niekde v meste tak zdravil už zdaleka a ja teraz mal ju rad
28. nov 2007 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snad sa rozhybu emoticon emoticon emoticon vidim, ze ti moc tie ucitelky nesedia emoticon
28. nov 2007 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nesedia ako ja som nekonfliktný tip ale zažila som lepšie učitelky napr dcera mala super a aj malý mal minulý rok dobre nevravim že su zle a le v mojich očiach sa nevenuju dostatočne deťom ako keby tam len doživali inač malý sa nesťažuje takže ked je on spokojný tak čo ked pridem po maleho kolo 15 45h tak počuvaju ludovky emoticon emoticon emoticon
28. nov 2007 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ludovky??? to ho davas do domova dochodcov? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. nov 2007 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AAAAAAAAhojte emoticon , vidim ze mate vaznu debatu emoticon , no aspon vidim co nas caka, ked prideme na slovensko. Ze by u nas boli ucitelky ine ako tu? emoticon
28. nov 2007 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ququpin,ahoj, nase ucky su v pohode, to len niektore tie starsie rocniky maju blbe navyky z cias socializmu emoticon
28. nov 2007 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ludovky inač mi k ludovkam mame kladný vzťah ja som spievala aj tancovala v subore par rokov aj mužik dcerka tancuje v subore 3r aj malý rad tancuje ked pozera dvd z vystupeni dcerky ale ide o to že prečo ludovky??????????????ved idu vianoce tak pustim vianočne alebo dake detske no nie asi učka chce aby bolo veselo ale pre koho???????? emoticon emoticon emoticon emoticon
28. nov 2007 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vka, tak zabal malemu nejaky RAP alebo TECHNO emoticon emoticon emoticon emoticon , nech maju aj deti veselo. Ja tiez nic proti ludovkam, ale je fakt dost detskych albumov s detskymi pesnickami emoticon
28. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vieš si to prestaviť učitelka s učesom zo 60tych rokov a techno emoticon emoticon
28. nov 2007 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
umm tak to neni bohvieco emoticon , ale ja som nasla super stranku pre deti, tesim sa jak mala. Nase vecernicky, musim vam to povedat inac by som asi praskla emoticon , poslem vam stranku emoticon
28. nov 2007 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ququpin ak sa smiem opýtať ako sa vam tam žije prečo sa chcete vratiť sem
28. nov 2007 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hned to bude, moment http://filmyzdarma.info/category/pohadky/, toto je ta stranka
28. nov 2007 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz nemozem, za chvilku sa ozvem
28. nov 2007 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. nov 2007 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prepac, take ste boli zakecane, ze som zacala podavat veceru, s tym, ze sa k vam pridam neskor. Takze, chceli by sme ist na buduci rok domov na slovensko, tak na 2 - 3 roky. Deti dobre naucit hovorit slovensky, aj manzela samozrejme. Vies, maly chodi do skolky, kde su sami japonci, vie jest palickami, spievat japonske pesnicky, ale po slovensky moc nevie, mozno aj vie, ale nehovori. Mala je este malicka este nerozprava, ale ked zacne nech hned hovori aj slovensky. Takto 2 - 3 roky na slovensku sa urcite naucia.
28. nov 2007 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a finančne sa u vas da kedže su tu u nas činske veci take lacne tak tam to musi byť ešte lacnejšie či sa mýlim vy večeriate vaw to je posun my zachvilu obedujeme
28. nov 2007 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej ququpin, tak sa mozme potom stretnut a nas Martin vasho Rikiho hned vsetko nauci, na zaciatok aspon nadavat emoticon emoticon emoticon ale len tak slusne neboj emoticon emoticon emoticon Kde vlastne na slevensku byvas? Budete u rodicov?

este jeden link na stranku s rozpravkami:

http://sk.svajdlenka.com/index.php
28. nov 2007 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon ze, my tu mame 18: 30 a je streda, tak jak aj u vas a podla vasho casu by som bola este v praci emoticon , tak to teda nie nie emoticon
28. nov 2007 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

s prezliekaním v škôlke nemám problém.filipko ide ráno v zateplených nohaviciach,v šatni ho prezlečiem do teplákov a ked idú vonku tak sa prezlečie ked bol menší tak ho prezliekli.s prezliekaním pomáhajú upratovačky samozrejme.

ked v škôlke kaká tak ma riťulu pekne utretú a viem že ked sa niektore dieťatko pokaká (aj nám sa stávalo) tak učiteľka zavolá upratovačku a tá dieťa normálne osprchuje.

ráno nás učiteľky vítajú vo dverách dieťa hned pomojkajú,dajú pusu,je to veľmi milé.naše deti majú tie isté učiteľky celá 4 roky čo sú v škôlke.a ked idem po neho poobede (chodím teraz až okolo 16.30,lebo doma sa potom nudí-dlhé večery) tak hrajú rôzné spoločenské hry.

som spokojná.

ramzesa ak vieš kedy približne chodia v škôlke vonku tak sa prejdi okolo samozrejme tak aby ťa peťko nezbadal a ked uvidíš že není prezlečený tak sa porozprávaj s učiteľkou,šak to není normálne poslať deti vonku v teplákoch.
28. nov 2007 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam,z emi ten prispevok odoslalo emoticon
28. nov 2007 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, to je teda bomba, Ty si poklad emoticon , to budu detska pozerat emoticon , pochadzam od Trnavy, a inak na Myjave by si ma nasla, a preco nie? My by sme sa potesili, a maly by mal kamosa emoticon , a ty si odkial?
28. nov 2007 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
filipko je v škôlke 3 rok s tými istými mučiteľkami s ktorými som spokojná a aj tak sa ešte občas prejdem okolo škôlky na takú tichú kontrolu.človek nikdy nevie.
28. nov 2007 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mučiteľkami = učiteľkami
28. nov 2007 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ququpin, z Vrutok ( pri Martine). To by sme mali trosku daleko na navstevu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. nov 2007 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, ten preklep bol bohovsky emoticon emoticon emoticon emoticon este teraz sa rehocem emoticon
28. nov 2007 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dala polievku variť a ani nestiham čitať andrea tak ty si špehunka emoticon no aj mne by sa patrilo zajsť na obhliadku emoticon
28. nov 2007 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To nevadi mame na to este rok, snad sa do vtedy prestahujete emoticon emoticon , a ked nie prideme na nieco ine emoticon
28. nov 2007 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš