• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
to vazne? moj mi nic nechce povedat co v skolke robili, co cvicili, kde boli, proste nic nepovie, stale zahovara, ale paci sa mu vivien.
12. dec 2007 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my mame v skolke Vivien!! to bola nejaka telenovela s tym menom???
Mato mi sem-tam povie, co robili, ale dlho mu to trvalo, az teraz v druhej triede zacal..Aj mi povie co jedli, ci spapal, teraz KONECNE aj zarecituje doma basnicku :slight_smile: Matkovi sa paci Barborka, oni spolu chodia od zaciatku, naraz nastupili do skolky, aj s jej mamou sa stretavam niekedy. Ale ze to zajde takto daleko, to sme netusili :sweat_smile: To pri prezliekani do pyzamka sa stala ta "udalost" :grinning: . No co, nech sa ucia zamladi :grinning:
12. dec 2007 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojki baby.andrea.m a adkap dakujem za povzbudenie.ja zato nemozem ja som strasna v tomto ja placem aj pri telenovele.viem ze je to prenu to najlepsie.vcera sme sa rozpravali o tom s manzelom a pojdeme asi hned na druhe.mozno to potom nebudem tak prezivat.a mozno sa mi to zapaci ze si konecne mozem na 5 min sadnut a relaxovat.
12. dec 2007 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa u nas boli zaciatky hrozne tiez, ale vidim na nom, ze mu skolka veeeelmi pomohla co sa tyka hlavne reci a chovania
12. dec 2007 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa, neboj, poplac si, ale az ked bude mal v skolke, nie pred nou, aby si ju neznervoznila :wink:
bola som raz na vychadzke s nimi a vsetky dievcata sa zbehli okolo mna a kazda povedala ze "je do huga" :grinning:
mel, playboya mas doma :grinning:
12. dec 2007 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi ano, ale bude po tatinkovi, jemu to totizto vobec nezapina.
12. dec 2007 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co mu nezapina? ze je obletovany zenami? :grinning: neziarlis?
12. dec 2007 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj muz aj keby bol si to vobec nevsimne :slight_smile: ale playboy zas nieje...no hugo zato ma v sebe taky svojsky sarm.
len on nechce v skolke nic robit, ani cvicit, ani malovat, ani recitovat proste nic, ucitelka hovori, ze len lieta po triede. vd nech si ho skrotia, doma tiez je hurikan.
12. dec 2007 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, to sa vola osobny sarm. To ma aj moje dieta, ucky su z neho namakko, i ked on ich poslucha, zato doma si to vynahradi a neposlucha vobec. teraz trochu ano, lebo sa mu vyhrazame, ze jezisko nenosi zlym detom darceky..Neviem, co pouzijeme po Vianociach :grinning:
12. dec 2007 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my zas ani to nepouzivame, ani ze mikulas nechodi, lebo sme sa tak s muzom dohodli.
12. dec 2007 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je super, ze viete dohodnut :wink: my sme zacali a uz nevieme prestat :pensive:
12. dec 2007 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som to nemala rada, ked som to na ulici pocula ako mamka hovorila, prestat byt zly pride cert a podobne, a tak som zasadova v tom ajked najradsej by som ho poplasila, ale nerobime to. zato vraj treba chvalit deti :sweat_smile: :sweat_smile: nooo, to je uz horsie, ale premaham sa a chvalim.
12. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne ta zasadovost trochu chyba :frowning2:
12. dec 2007 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vstupim do dialogu. My maleho drzime tiez v napati, ze Vianoce a darceky.
Nema sa to, ale zabera to. :wink: Neviem, co bude po Vianociach.

Na nasho si ucky stazuju, ze sa prechadza po skolke a ze na dvore beha po lade. Samozrejme som mu doma dohovorila, ze sa to nema. Ale ked ide na WC, mohli by si ho ustriehnut, aby sa vratil spat a na dvore by mohli lad posypat, nie?
12. dec 2007 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca, moja rec, maju si ho ustriehnut, a nie kvakat. Ked mu raz zakazu sa smykat, tak nebude, i ked mi na smykani nepride nic nenormalne :unamused:
12. dec 2007 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam nocnu moru z toho, ze sa sam vybere zo skolky domov... :frowning2:
12. dec 2007 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile:

tak že darčeky ježiško nedonesie ked nebude filipko poslušný už vyletelo aj zo mňa aj ked neplanovane. :unamused:

úteku zo škoôlky sa nebojím na to mi príde filipko dosť uvedomely alebo presnejšie povedane priveľky bojko. :fearful:

čo bolo v škôlke vyzvedám od jeho frajerky on nepovie nič-partizán :zipper_mouth:

a tiež maju chorú učiteľku.stále ked prídem do škôlky či už ráno alebo večer je tam iná ososba.na nervy som z toho už aj ja nieto ešte tie deti.ale filipko sa zatiaľ tvári že je mu to srdečne jedno.tak uvidíme.

a neskutočne sa teším na vianoce,možno viac ako moje deťuchy.
12. dec 2007 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak my sme doma do vianoc sme chorý a do školky pojdeme po novorom roku aj my sa na vianoce moc tešime darčeky zatial kompletne nemam kedy sa vyberieme s mužikom tak to netušim hadam sa počka za vyplatou :unamused: čo si želali vaše deti od ježiška
12. dec 2007 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co si zelal syn na Vianoce? No ako chalan...auto, motorku, robot,lego a pod.
Uz su darceky doma pod strechou. Nie je tam samozrejme vsetko co si zelal, ved o chvilu bude mat aj narodky... :slight_smile:
12. dec 2007 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
filipko dostane-menčestráky,tirčko z dlhým rukávom,mikinu,malý kamion,autobus,autičko dog hudson z rozprávky cars,policajne auto,maskačove šuštiaky,elektronicky vláčik s koľajnicami,človeče nezlob se,boby,kniha

tamarka-tričko s dlhým rukávom,mikinu,rifle,plyšovu kačku zo zvukom,riadiky,mäkku loptičku,bábiku,knihu,takého zvoniaceho sloníka ktorý sa nedá prevrátiť,drevenu postieľku pre bábiky
12. dec 2007 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matko dostane: koberec s cestickami, plysaka, knihu, sadu auticok, lekarsky kufrik, papuce, fixky, pistol(?!?!), male LEGO. Oblecenie on neoceni, to mu davame priebezne, nie pod stromcek, moj muz to neznasa, on cele detsvo dostaval len oblecenie :unamused: Ja mu mozno kupim nejake nohavice a pyzamo, to potrebuje, tak nech tam toho ma viac. :slight_smile: Ja uz sa tak tesim, po dlhej dobe budeme na Vianoce sami, tak si to uzijem :slight_smile:
Aj vy mate v skolke prazdniny? My az do 7.1. :astonished: Musim sa dohodnut so svagrinami :unamused:
13. dec 2007 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mensiemu kupujeme len take drobnosti, lebo ako 2. chalan ma po braskovi plno hraciek. Mimochodom, mate kde tie hracky skladovat? Ja mam pocit, ze o take 2 roky budeme mat doma hrackarstvo. :slight_smile:
Prazdniny nam zacinaju 21.12. do 3.1.
13. dec 2007 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca :grinning: my mame sklad hraciek a to mame len 1dieta. Ale uz sa to snazime obmedzit, pomaly mu vyradujem hracky, s ktorymi sa uz nehra, davam ich kamoske, co ma rocne a dvojrocne dieta. teraz som jej dala take destke drevene puzzle, navlikacie kolieska, hrkalky a pod. Nemam to kam davat. Na jar sa chystam matkovi kupit novy nabytok do izby, teraz tam ma len postel, skrinu a krabice s hrackami, potom mu zas pol hraciek vyradim :sweat_smile: Radsej neratma kolko penazi v tom je, lebo by ma porazilo :rolling_eyes:
13. dec 2007 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neratam :sweat_smile: oprava :dizzy_face:
13. dec 2007 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas podobne ja som povedala že nebudem kupovať vela hračiek lebo nechce sa im upratovať doma mam zatial kupene iba oblečko z hračiek akurat auto pre maleho ale on chce aj zubara a bojovnikov piratov bojovnikov mu kupila babka ja už len tych piratov ma požiadavku musi tam byť lod a staršia dcera je školačka ale babiky by chcela kupim dake knihy keby tak človek pred tými sviatkami vyhral aspon 5000sk na šporke :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. dec 2007 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vka, mi hovor :rolling_eyes: ja robim s knihami a poriadnu kvalitnu knizku pod 300sk nezozenies, a to je len jeden darcek.
13. dec 2007 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no presne neviem ked som skor kupovala knihu pre krsna mala asi 5 stran ta disney a dala som za nu 170sk :unamused: ja som chcela pre dceru niečo s hodinami aby sa naučila čas a pre maleho niečo hasiči bojovnici pirati to unho teraz leti
13. dec 2007 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok