Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

melory
12. dec 2007

to vazne? moj mi nic nechce povedat co v skolke robili, co cvicili, kde boli, proste nic nepovie, stale zahovara, ale paci sa mu vivien.

ukana
12. dec 2007

aj my mame v skolke Vivien!! to bola nejaka telenovela s tym menom???
Mato mi sem-tam povie, co robili, ale dlho mu to trvalo, az teraz v druhej triede zacal..Aj mi povie co jedli, ci spapal, teraz KONECNE aj zarecituje doma basnicku 🙂 Matkovi sa paci Barborka, oni spolu chodia od zaciatku, naraz nastupili do skolky, aj s jej mamou sa stretavam niekedy. Ale ze to zajde takto daleko, to sme netusili 😅 To pri prezliekani do pyzamka sa stala ta "udalost" 😀 . No co, nech sa ucia zamladi 😀

sisa29
12. dec 2007

ahojki baby.andrea.m a adkap dakujem za povzbudenie.ja zato nemozem ja som strasna v tomto ja placem aj pri telenovele.viem ze je to prenu to najlepsie.vcera sme sa rozpravali o tom s manzelom a pojdeme asi hned na druhe.mozno to potom nebudem tak prezivat.a mozno sa mi to zapaci ze si konecne mozem na 5 min sadnut a relaxovat.

melory
12. dec 2007

sisa u nas boli zaciatky hrozne tiez, ale vidim na nom, ze mu skolka veeeelmi pomohla co sa tyka hlavne reci a chovania

ukana
12. dec 2007

sisa, neboj, poplac si, ale az ked bude mal v skolke, nie pred nou, aby si ju neznervoznila 😉

melory
12. dec 2007

bola som raz na vychadzke s nimi a vsetky dievcata sa zbehli okolo mna a kazda povedala ze "je do huga" 😀

ukana
12. dec 2007

mel, playboya mas doma 😀

melory
12. dec 2007

asi ano, ale bude po tatinkovi, jemu to totizto vobec nezapina.

ukana
12. dec 2007

co mu nezapina? ze je obletovany zenami? 😀 neziarlis?

melory
12. dec 2007

moj muz aj keby bol si to vobec nevsimne 🙂 ale playboy zas nieje...no hugo zato ma v sebe taky svojsky sarm.
len on nechce v skolke nic robit, ani cvicit, ani malovat, ani recitovat proste nic, ucitelka hovori, ze len lieta po triede. vd nech si ho skrotia, doma tiez je hurikan.

ukana
12. dec 2007

jasne, to sa vola osobny sarm. To ma aj moje dieta, ucky su z neho namakko, i ked on ich poslucha, zato doma si to vynahradi a neposlucha vobec. teraz trochu ano, lebo sa mu vyhrazame, ze jezisko nenosi zlym detom darceky..Neviem, co pouzijeme po Vianociach 😀

melory
12. dec 2007

my zas ani to nepouzivame, ani ze mikulas nechodi, lebo sme sa tak s muzom dohodli.

ukana
12. dec 2007

to je super, ze viete dohodnut 😉 my sme zacali a uz nevieme prestat 😔

melory
12. dec 2007

ja som to nemala rada, ked som to na ulici pocula ako mamka hovorila, prestat byt zly pride cert a podobne, a tak som zasadova v tom ajked najradsej by som ho poplasila, ale nerobime to. zato vraj treba chvalit deti 😅 😅 nooo, to je uz horsie, ale premaham sa a chvalim.

ukana
12. dec 2007

no mne ta zasadovost trochu chyba ☹

renca3
12. dec 2007

Vstupim do dialogu. My maleho drzime tiez v napati, ze Vianoce a darceky.
Nema sa to, ale zabera to. 😉 Neviem, co bude po Vianociach.

Na nasho si ucky stazuju, ze sa prechadza po skolke a ze na dvore beha po lade. Samozrejme som mu doma dohovorila, ze sa to nema. Ale ked ide na WC, mohli by si ho ustriehnut, aby sa vratil spat a na dvore by mohli lad posypat, nie?

ukana
12. dec 2007

renca, moja rec, maju si ho ustriehnut, a nie kvakat. Ked mu raz zakazu sa smykat, tak nebude, i ked mi na smykani nepride nic nenormalne 😒

melory
12. dec 2007

ja mam nocnu moru z toho, ze sa sam vybere zo skolky domov... ☹

andrea.m
12. dec 2007

ahojte. 🙂

tak že darčeky ježiško nedonesie ked nebude filipko poslušný už vyletelo aj zo mňa aj ked neplanovane. 😒

úteku zo škoôlky sa nebojím na to mi príde filipko dosť uvedomely alebo presnejšie povedane priveľky bojko. 😨

čo bolo v škôlke vyzvedám od jeho frajerky on nepovie nič-partizán 🤐

a tiež maju chorú učiteľku.stále ked prídem do škôlky či už ráno alebo večer je tam iná ososba.na nervy som z toho už aj ja nieto ešte tie deti.ale filipko sa zatiaľ tvári že je mu to srdečne jedno.tak uvidíme.

a neskutočne sa teším na vianoce,možno viac ako moje deťuchy.

vka
12. dec 2007

Tak my sme doma do vianoc sme chorý a do školky pojdeme po novorom roku aj my sa na vianoce moc tešime darčeky zatial kompletne nemam kedy sa vyberieme s mužikom tak to netušim hadam sa počka za vyplatou 😒 čo si želali vaše deti od ježiška

renca3
12. dec 2007

Co si zelal syn na Vianoce? No ako chalan...auto, motorku, robot,lego a pod.
Uz su darceky doma pod strechou. Nie je tam samozrejme vsetko co si zelal, ved o chvilu bude mat aj narodky... 🙂

andrea.m
12. dec 2007

filipko dostane-menčestráky,tirčko z dlhým rukávom,mikinu,malý kamion,autobus,autičko dog hudson z rozprávky cars,policajne auto,maskačove šuštiaky,elektronicky vláčik s koľajnicami,človeče nezlob se,boby,kniha

tamarka-tričko s dlhým rukávom,mikinu,rifle,plyšovu kačku zo zvukom,riadiky,mäkku loptičku,bábiku,knihu,takého zvoniaceho sloníka ktorý sa nedá prevrátiť,drevenu postieľku pre bábiky

ukana
13. dec 2007

Matko dostane: koberec s cestickami, plysaka, knihu, sadu auticok, lekarsky kufrik, papuce, fixky, pistol(?!?!), male LEGO. Oblecenie on neoceni, to mu davame priebezne, nie pod stromcek, moj muz to neznasa, on cele detsvo dostaval len oblecenie 😒 Ja mu mozno kupim nejake nohavice a pyzamo, to potrebuje, tak nech tam toho ma viac. 🙂 Ja uz sa tak tesim, po dlhej dobe budeme na Vianoce sami, tak si to uzijem 🙂
Aj vy mate v skolke prazdniny? My az do 7.1. 😲 Musim sa dohodnut so svagrinami 😒

renca3
13. dec 2007

Mensiemu kupujeme len take drobnosti, lebo ako 2. chalan ma po braskovi plno hraciek. Mimochodom, mate kde tie hracky skladovat? Ja mam pocit, ze o take 2 roky budeme mat doma hrackarstvo. 🙂
Prazdniny nam zacinaju 21.12. do 3.1.

ukana
13. dec 2007

renca 😀 my mame sklad hraciek a to mame len 1dieta. Ale uz sa to snazime obmedzit, pomaly mu vyradujem hracky, s ktorymi sa uz nehra, davam ich kamoske, co ma rocne a dvojrocne dieta. teraz som jej dala take destke drevene puzzle, navlikacie kolieska, hrkalky a pod. Nemam to kam davat. Na jar sa chystam matkovi kupit novy nabytok do izby, teraz tam ma len postel, skrinu a krabice s hrackami, potom mu zas pol hraciek vyradim 😅 Radsej neratma kolko penazi v tom je, lebo by ma porazilo 🙄

ukana
13. dec 2007

neratam 😅 oprava 😵

vka
13. dec 2007

u nas podobne ja som povedala že nebudem kupovať vela hračiek lebo nechce sa im upratovať doma mam zatial kupene iba oblečko z hračiek akurat auto pre maleho ale on chce aj zubara a bojovnikov piratov bojovnikov mu kupila babka ja už len tych piratov ma požiadavku musi tam byť lod a staršia dcera je školačka ale babiky by chcela kupim dake knihy keby tak človek pred tými sviatkami vyhral aspon 5000sk na šporke 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ukana
13. dec 2007

vka, mi hovor 🙄 ja robim s knihami a poriadnu kvalitnu knizku pod 300sk nezozenies, a to je len jeden darcek.

vka
13. dec 2007

no presne neviem ked som skor kupovala knihu pre krsna mala asi 5 stran ta disney a dala som za nu 170sk 😒 ja som chcela pre dceru niečo s hodinami aby sa naučila čas a pre maleho niečo hasiči bojovnici pirati to unho teraz leti