Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

ukana
23. máj 2008

ahoj....no v trnave mozno slnieckove, tu na horniakoch zamracene a uprsane ☹ 😠 😠 😠 aj vikend ma byt taky?

ivka1603
23. máj 2008

ahoj ukana....som rada, ze zijem na dolniakoch, uz len koli peknemu pocasiu.....milujem slnko, cize jar a leto......cez vikend ma byt pekne.....ja mam mladsiu dcerku v skolke a prave marodujem so starsou dcerou..druhy tyzden 😉

ukana
23. máj 2008

no o marodovani nehovor, uz mame snad po tom KLOP KLOP KLOP 😅

ja zasa milujem nase hory a na dolniaky zbehneme cez leto na dovolenku 😉
Este chcete tretie babo? Chlapceka, co? 😉

ivka1603
23. máj 2008

ako si to uhadla?? ano, chlapceka...chceme maleho Rastika....myslim, teda na 60 percent, ze sa podarilo....v utorok sa chystam s dcerou detskej na kontrolu a ja pojdem rovno na gyndu....drz mi palce....

ivka1603
23. máj 2008

co bolo synovi? my koncime s osypkami 😀

ukana
23. máj 2008

tak drzim palceky...osypky sme este nemali, teraz to bol zapal stred.ucha 😒 pekny den, padam pracovat 🙄

ivka1603
23. máj 2008

pekny den aj tebe..pa,pa 😵

andrissek
23. máj 2008

Ahoj tak nás taky držej nemoci ,denda je více doma jak ve školce 😖
Ivka držím palce ať je prohlídka podle tvých představ 😉 😉 😉
Spinkaj vaši drobečkové ve školce?U nás se teda bojuje a to potřebuji jednou za čas aby tam zůstala 😒
Dokud jsem chodila do práce a spala tam každý den bylo to ok,ale ted co jsem na mateřský tak si jí beru po obědě. Občas potřebuji aby spinkala.

ivka1603
23. máj 2008

ahoj andrissek...si tam este?

ivka1603
23. máj 2008

moje deti chvalabohu spia v skolke v pohode, starsia je predskolacka, takze ona uz moc casto nespi ani doma, je septembrova, tento rok ide uz konecne do skoly...naucila sa sama pisat, citat(tlacena abc), pocitat(do 20), pozna hodiny aj digitalky, je samostatna, mladsia je taky mazlicek, ale tiez sa velmi rychlo uci..pozna vela basniciek aj piesni, spi vela a rada,najradsej aj 2-3 hodiny...potom je kludna ako anglican......a preto som sa po dlhom premyslani rozhodla mat aj tretie dieta....bolo to tazke rozhodovanie, lebo uz pracujem temer dva roky a nechcelo sa mi znova na MD.......ale sen o chlapcekovi zvitazil 🙂

andrea.m
23. máj 2008

uff....ale ste sa rozpísali 🙂

ivka tak držím palce najprv aby si bola tehuľka a potom aby to bábenko bolo s pipíkom 😀 😀 😀

andrísek ja som tiež na MD a s Filipkom som sa dohodla že na obed pôjde zo škôlky domov iba v piatok. trošku mu tým predlžím víkend, v piatok už nemajú ani žiadné krúžky a ja si všetko poobedné vybavím do toho piatku 😀 no ale čo sa týka spania tak tam je tiež problém, lebo doma už poobede nespí skoro nikdy a v škôlke sa niekedy stane že zaspí a potom je veľmi nervózny a umrnčaný ☹ nemám rada také dni. ale majú to zariadené tak že každé dieťa musí do pyžama a ležať aj ked nespí aby nerušilo tie ostatné ktoré spia tak sem-tam zaspí.

andrea.m
23. máj 2008

mamiska Filipko ma teraz akési obdobie vzdoru čo čo to je. no fakt niekedy len zíram....a tie hlášky čo nosí domov...no konec

ivka1603
23. máj 2008

ahoj andrea. aj moja ml.dcera ma take obdobie asi od 2rokov.....ale posled. tyzden sa snazim s nou vo vsetkom dohodnut, aby som mala co najmenej nervakov, lebo jej sceny ohladne oblecenia a jedla a travenia volneho casu boli uz naozaj neznesitelne.....a tie hlasky, co nosi zo skolky domov, to ani nehovorim......jej naj..je H...O no fuuuuuj 😠

andrissek
23. máj 2008

Tak Deniska taky doma vubec po jídle nespí,ale zase o to dříve jde večer.
Bydlíme na vesnici a tady ve školce spinká strašně málo dětiček a někdy nikdo vtom bude asi taky ten problém.Přestěhovali jsme se před rokem a Denda do ted vzpomíná na Boleslavskou školku i když se jí tady taky líbí.

andrissek
23. máj 2008

Andrea koukám že Filípek je stejně starej jako naša Denda a uplně mi mluvíš z duše 😉 .Uklidňuje mě že to není jen u nás 😉 🙂

ukana
23. máj 2008

nas Matko v skolke niekedy spi, ale vecer potom zaspava az po 21,00. Cez vikend so mnou nespi skoro vobec, ale u starkej spal dva dni popoludni, lebo mala novu postel, tak testoval 😀

Ked nespi cez obed, zaspava uz o 20,00 😉

andrissek
23. máj 2008

Ukana 😀 😀 😅 tak to musí.
Deniska taky pokud nespinká ve školce tak kolem té 20hodiny usíná a jak spinká tak mě už tady pomalu padají oči a naše mladá je čilá 😅 😅

andrea.m
23. máj 2008

no u nás sa chodí do postele o 19.00 tamarka a o 20.00 filipko. aj ked viem že nezaspí okamžite o 20.00 musí byť v posteli, ked to prešvihneme ma potom problém zaspať do polnoci.

andrissek s tým deti rastú, ja sa stále spýtam či vie čo to slovo znamená. väčšinou nevie tak ho aj prestane používať. a ty si bývala priamo v mladej boleslavi? mam tam brata.

andrissek
23. máj 2008

Ano přímo v Boleslavi asi od tří let 😉

ukana
23. máj 2008

idem googlit kde je Mlada Boleslav 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrissek
23. máj 2008

Ukana je to asi 50-60 km od Prahy a ted bydlím kousek od Slaného. Do Bolky jezdíme k rodičům

ukana
23. máj 2008

dik....zemepis nie je moja silna stranka 😅 ...uz som to nasla....nech viem o com tocite 😀

Moja sestra ma syna narodeneho 30.11.2002, skoro ako tvoja Deniska 🙂 🙂 V cinskom horoskope su to koniky, a to su velmi zive a neviazane deti 🙂 Inteligentne a samostatne 🙂

andrissek
23. máj 2008

Tak to sedí hlavně ta živost 😀 😀 😀

andrissek
23. máj 2008

Je to takovej náš malej ďáblík,kolikrát říkám že snad měla bet kluk 😅 😅

ukana
23. máj 2008

Nas Matko je zasa taky kludas, pomalyyyyyyy, taký vedátor, strašne poučuje 😠 ostatne deti. sestrin Durko je ako vichor, sa smejeme, ze ma vrtulu v zadku 😀 On sa ani najest nedokaze, aby pritom aspon nekyval nohami, alebo sa vrtel 😅
Ale zasa viac spava cez obed, uz ma 5 a pol, a spava pravidelne, asi sa viac unavi 😅

andrissek
23. máj 2008

Já taky vždycky říkám Dendě že aspoň u toho jídla by mohla bej v klidu 😅 😅 . Péťa je klidnější už když jsem byla těhotná tak jsem říkala že to je klidnější miminko a nespletla jsem se 😅 😅 😅

ukana
23. máj 2008

tak ich zoznamime, dobehnete do Martina? 😎

andrissek
23. máj 2008

😀 😀 😀 😀 bohužel trochu z ruky 😅 😅 😅

ukana
23. máj 2008

faaaaaakt? tak v lete na dovolenku.... v lete mas asi malu doma, si este na materskej? Ja uz robim rozpis dovoleniek mne a manzelovi, aby sme to leto nejak vykryli 😒

Ja som si az teraz vsimla, ze Petulka je chlapec, v slovencine je to skor zdrobnelina dievcenskeho mena 😅

andrissek
23. máj 2008

Přes prázdniny bude Denulka doma na dovču jedeme k Máchovu jezeru,mám to tam strašně ráda tak už se moc těším.
Zbudil se mi malej tam musím jít,zatím ahoj a určitě zase kouknu 😉