Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

lenand
27. máj 2008

ano ideme spolu 🙂

lasenka
27. máj 2008

lenand - tak to je pekneee 😉 pozeram, ze snazilkujete 😉

ukana
27. máj 2008

lasenka, aj vy uz snazilkujete?? budet s Lenand naraz kocikovat, ak sa zadari 😅 tak nech sa zadari 😵

lenand
27. máj 2008

ja idem v juni na laparku tak to tak skoro nebude mam endometriozu ☹ ale moznosa zadari uvidime

ukana
27. máj 2008

lenand, tak Tfuj tfuj nech sa zadari, ze ani nebudes vediet ako a bude to 😵

lasenka
27. máj 2008

ukana - ano, my sa uz snazime, sice len kratko, no zatial sa nedari, asi preto, ze mam pred statnicami a som v strese... zabudla som, kedy zacinate vy?

lenand - neboj sa, o chvilku mame dalsich drobcov v spolocnej skupine 🙂

andrea.m
27. máj 2008

lasenka ja som sa začala učiť až 6 dní pred štátkami, vtedy už fakt horelo

lasenka
28. máj 2008

andrea - to naozaj? tak ja teraz intenzivne 2 tyzdne, co som doma a pred tym este jeden tyzden, ale to som este chodila do prace, takze ucenie take nijake 😒 nooo, ale dobra si, fakt 😉 mne ostava este 5 predmetov, 4 uz celkom dobre viem 🙂
Matusko dnes isiel na ten vylet, rano mi povedal, ze mi nieco z vyletu prinesie 🙂 pamäta si, ze vzdy ked idem do skoly mu poviem, ze mu nieco prinesiem 😅 zlaty bol s tym malym vackom na chrbatiku 🙂 uz nam to zacina, vylety a tie starosti, ci sa mu nic nestane a podobne

ukana
28. máj 2008

ahojte, tento tyzden ma Matko v skolke same zabavne dni k MDD. Dnes maju diskoteku, mali doniest aj nejake obcerstvenie, v piatok maju modnu prehliadku, dievcata sa poobliekaju a chalani budu hodnotit 😅

Rano reval, ze on nejde, lebo nevie dobre tancovat, len tak blbo 😀 😀 😀

lasenka
28. máj 2008

ukana - 🙂 a to je ako blbo? 🙂 my mame akcie v piatok, hlasia krasne pocasie, tak sa tesim 😉

ukana
28. máj 2008

lasenka, neviem, skace sice ako postreleny kamzik, ale hlavne je ze sa zabavi, nie 😅 ?

u nas bolo vcera 29C, dnes vyzera na dalsi letny den 🙂 sandalky, kratasy, sukne a idemeeeeeeeeee

renca3
28. máj 2008

aj my sme dnes vypravili maleho do zoo s batozkom na chrbte. nabalili sme mu desiatu aj obed(rezen), pitie. dufam, ze ked bude este smadny, ze im tam nieco kupia. tiez su 1. krat takto na cely den mimo skolku.
lasenka...ako to je s obedom u vas, ked su na vylete? lebo nasi koncia o 15.30

andrea.m
28. máj 2008

to je super že majú také aktivity na mdd, naši zatiaľ nič...možno niečo učky zorganizujú, ale zatiaľ na nástenke nič nebolo

ukana zlatý 🙂

lasenka no až vtedy sa manžel aj s deťmi presťahovali k svokre a ja som makala naplno.mala som 60 otázok čiže 10 otázok denne.....no ale poviem ti bola to fuška

lenand
28. máj 2008

tak sme doma bolo super potom dam fotky do albumu 🙂

andrea.m
30. máj 2008

dnes mali filipko v škôlke deň detí, súťaže a tak. prišiel domov celý naradovaný a s bublifukom. 16.6 idú na celý deň do ZOO

lenand
30. máj 2008

u nas v skolke je v pondelok olympiada tak som zvedava ci nieci vyhra nase deti boli v kosiciach v zoov stredu a bolo super bolo tam plno autobusou s detickami 🙂

lenand
3. jún 2008

cavte kocky mame za sebou aj sportovy don oliver bol uneseny dostal medajlu sladkosti a trosku si odrel kolienko ale to sa zahoji 😉

lasenka
3. jún 2008

ahoj lenand 😉
tak sup sup hod nejake fotecky, nech vidime toho sportovca 😉 aj moj prisiel s medailou a sladkostami, ba co viac - velmi ho chytilo slniecko, zabudla som ho rano natriet kremom 😔

lenand
3. jún 2008

ja som tam s nim nebola tak nemam fotky iba zo zoo ale este som nestiahla do pc akosi nestiham ☹ ale ja sa polepsim 🙂

ukana
3. jún 2008

ahojte, ked vravite o tom slniecku, nas maly ma okuliare a na nose vypaleny biely pasik z ramiku😀 😀 len ja som ako bryndza 😖

aj ja mam fotky z MDD v skanzene a na vlacikoch mrkajte, boli sme este s druhou Kobylkou z MT 🙂 🙂

bibinka
3. jún 2008

my sme zase boli na mdd dnes v rodinnom centre, malého divadielko ani hry pre deti netankovali, ale musel "akútne" stavať hrad z piesku 😅 . Tak si vravím, že ak bude taký odľud aj v škôlke, tak neviem neviem. Asi mu moc slniečko pieklo na hlavičku, alebo bol unavený, či čo? 😖 Tak sme sa pobrali domov a ešte za nami vybehli organizátorky, že aspoň brumíka mu dajú a pre diplom "za účasť" si dôjdeme inokedy. 😀

ukana- to ja som riaditeľka vápenky, taká som cmarová. ale neva, hlavne že znamienka nebudú hnevať 😀 😀
fotečky som kukla,pekné, ja tvojho Maťka z videnia poznám. škoda, že "nás" ani vláčiky nezaujímajú, ani koníky. U starej mamy vedľa domu v ohrade pobehujú dve kobylky(naozajstné, čistokrvné 😀 ) so žriebätkami a Fifko ....vôbec nič 😅 😠

ukana
4. jún 2008

http://beta.markiza.sk/video/tv-archiv/lamparen...

tento prispevok som zkopirivala z inej temy, ale hodi sa aj do temy skolkarov... Ako v niektorych skolkach zaobchadzaju s detmi. ja by som tie kravy zavrela, az by zcernali 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

melory
5. jún 2008

ukana videla som to, a zober si, ze to hrali, takze sa urcite snazili byt "fajn" nechcem vidiet ako to robili na ostro

lenand
6. jún 2008

ja som to ani nedopozerala lebo az ma pri srdci pichlo ked som to videla

melory
6. jún 2008

som bola informovana, ako ucitelka lenka dnes kricala na huga, ze sa bije, pritom urcity svedok a aj on sam povedal, ze bili jeho a on sa branil. za to ho dala sediet za stol ako jedineho {pytam sa sama seba, kde bol ten druhy bitkar} a nemohol sa pohnut, zatial co ine deti sa hrali , ze plakal za mamickou...fakt neviem ako dalej.

predtym jediny nedostal darcek na MDD.

andrea.m
6. jún 2008

melory ako mu preboha mohli odmietnúť darček k MDD 😲

melory
6. jún 2008

ja uz nicomu nerozumiem, zas som sa chcela na to opytat, kym som nezbadala, ze maly ma namiesto tricka, pyzamo. dnes exceoval on, oblievali sa v umyvarke. dalej som sledovala dalekohladom{ 😀 } ked boli vonku co sa bude diat....tak jdno dievcatko bilo kazde dieta hlava nehlava, deti sa branili a raz aj hugo, ked prisla ucitelka, to dievcatko zalovalo ucitelke,,,,potom zrazu vidim, ako maly dostava dusicku od ucitelky 😔 on nic nechce povedat, akoby mal blok o tom hovorit, ale mam toho uz ozaj plne zuby.

andrea.m
11. jún 2008

škôlkary no čo je? kde ste všetci? 🙂

renca3
11. jún 2008

ahojte, zajtra maju nasi v skolke uz koncorocnu besiedku. velmi sa tesim. musim si nachystat fotak.

melory...nedat darcek na MDD, je myslim dost od veci. to by som si urcite s ucitelkou vydiskutovala.
za dverami su prazdniny, do septembra sa maly zase zmeni. a mozno bude mat aj ine ucitelky.

ukana
12. jún 2008

caute....Matko je doma, ma v hrdle nejakeho streptokoka, ci co,..... ☹ inak mu nic nie je.....ale vcera som bola v skolke prihlasit ho na leto do skolky. Teda ked bude otvorena...normalne mam spraveny taky papier a na kazdy tyzden napisane, kde ten tyzden bude 😅 😅 Prve tri tyzdne vo svojej skolke, potom 1tyzden asi s babkou, dva tyzdne mam dovolenku, tyzden v nahradnej skolke, zasa doma (s ockom) a potom uz posledny tyzden zasa vo svojej skolke 😅 😅 😅

este som mala alternativy: primestsky tabor a pod., ale vcelku sme to vykryli... 😉

na buduci tyzden stihne snad vylet do Jasenskej doliny..