• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
mna zatial tiež bicykel netrapi kupili sme ho na ukrajine a stal 1000sk a tu by ma stal 2700sk a je dost velky tak bude mat na buduci rok a kolobežku už skušal a celkom mu to išlo tak uvidime ešte sa dohodnem s mužikom :wink:
2. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko dnes som dali oliverka do školky ale už sa citim lepšie tak ho možno na druhy tyžden necham doma ešte uvidím ale v pondelok určite pojde ma meniny :dizzy_face: musim mu niečo kupit do školky :slight_smile:
3. júl 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenand - my mame meninky v semptembri, takze tiez stale nieco nosime :slight_smile: ako budes vediet pocet deti, ked su vsetci spojeni v jednej skupine?
3. júl 2008 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim si to zistit od učielky kolko približne chodí a kupit radšej i naviac no uvidím :wink: mi mame stale takto lebo oliver ma aj narodeniny ked su všetky deti v školke ma ich totiž na mikulaša :slight_smile:
3. júl 2008 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenand to akože rozdáva celej škôlke? :astonished:
3. júl 2008 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie ale vtedy pridu všetky deti z jeho skupiny do školky vtedy nechyba nikto :wink:
3. júl 2008 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uff už som sa zľakla že živíš celú škôlku :grinning:
3. júl 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea - ty uz pracujes?
5. júl 2008 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenand, Oliverkovi vsetko najlepsie k meninam :slight_smile:
Ja som bola minuly tyzden doma, mala som dovolenku, samozrejme, ze maly ochorel :angry: , ale rychlo tom preslo, len na kupko sme radsej nesli, ale aj tak sme mali pestry program. Boli sme na vylete vlacikom a v okoli na prechadzkach

Dnes siel s placom do skolky :frowning2: , nechcelo sa mu po takej dobe, ani mne sa nechcelo do prace, tiez placem :cry: :cry: :grinning:

S tym bicyklovanim je to pravda, ale Matko sa uz nastastie vie aj bez pomocnych koliesok :dizzy_face: Kolobezku mame uz skoro zodratu, vsade na nej chodi :slight_smile: l
7. júl 2008 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za oliverka :slight_smile:
7. júl 2008 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenand - aj my blahozelaaaaaaame :wink:
7. júl 2008 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme oliverko je v školke kupila som keksiky a teraz mu doma chystam oslavu :wink: :slight_smile:
7. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsetko naj oliverkovi a prajeme vydarenu oslavu. :dizzy_face:
7. júl 2008 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme všetkým oliverko sa velmi tešil z kolobežky a kolobežkuje sa po byte :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2008 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my blahoželéme :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme všetkym za blahoželania
včera sme mali oslavu a trošku dlhšie bol oliverko hore tak sme rano zaspali aj do školky tak ostal doma ale zajtra už ide lebo sa musi pochvalit tete učítelke že ma novu kolobežku :slight_smile:
9. júl 2008 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak a od nes mame odstavku až do nedele super :angry: oliverko išiel do školky dnes bola jeho učitelka s jeho skupiny tak sa tak potešil až mu zasvietili očka :dizzy_face:
14. júl 2008 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenand, odstavku COHO? teplej vody?? :unamused:
Ja som dnes Matka nechala u sestry, lebo v piatok mal trochu teplotu a vcera sa cely osypal :confused: :confused: Dnes rano uz zasa nic, tak neviem, asi nejaky virus ci co :unamused: :confounded:
14. júl 2008 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ano teplej vody :frowning2:
14. júl 2008 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas to caka zaciatkom augusta :angry: akurat ked prideme z dovolenky :confounded: :confounded: radost :confounded:
14. júl 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti vobec nezavidím ono by bolo lepšie mat tu odstavku počas dovolenky a prave vtedy nebyt doma
14. júl 2008 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby

dodatočne blahoželám oslavencom ak som nejakých prešvihla :grinning:

boli sme pár dní na vidieku pobehať dedkovcov jedných druhých. deti si to užívali vo veľkom (kuk foto) a teraz budeme zase chvíľku doma.

lasenka ešte nepracujem ale už by som aj rada pracovala. už ma nebaví živoriť.
15. júl 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukla som fotky taký su zlatunký obidvaja bolo tam určite super :slight_smile:
my sa chystáme teraz cez víkend do košíc je tam v stíl aréne zapasenie tak mužik ide kuknut bo on tiež trenuje ale mladších žiakou a starších žiakou mne sa velmi nechce ale aspon trošku vypadneme pojdeme pozriet známych a tak :slight_smile:
16. júl 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, krasne fotky, vidno, ze deti si to uzivali :slight_smile: :slight_smile: aj my sme ceresne oberali, ribezle, maly mal zazitky, varili sme lekvar, tak ho teraz s chutou je, ked si ho navaril :grinning: Fakt netreba ziadnu exotiku, aby clovek spravil detom krasne prazdniny plne zazitkov :slight_smile:
16. júl 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my už tradične prázdninujeme u rodičov kedže bývame od nich 100km tak sa vidíme tak raz za 1-2 mesiace. s manželom pochádzame zo skoro susedných dedím takže ked ideme na víkend a chceme navštíviť oboch tak sme jeden deň tam další u druhých a ja len v kuse balím a vybaľujem :grinning: leto milujem lebo sme u každých rodičov týždeň aj viac a je to super. no ale mám na pláne že ked začnem robiť bude každý rok dovča(aspoň predlžený víkend) a ideme útočiť na slovensko. máme tu veľa krásnych miest na dovolenku.
16. júl 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, kukla som album, foto máš krásne, deťúrence si fakt užívali.
my sa tiež chystáme útočiť na slovenské krásy, koncom mesiaca ideme na Liptov, prvý pokus o dovolenku s dvomi drobcami. :grinning: :grinning: :grinning: Som teda zvedavá.
ale viete čo na štve? Filipko začal s nami vyjednávať- všetko čo treba urobiť a jemu sa zrovna nechce začne "prejednávať"a diskutuje a vôbec sa mu teda nechce podvoliť. Taký ten škôlkársky maniér. a to ešte nechodí do škôlky. A najnovšie - ani za toho b..a nepovie prosím si alebo ďakujem- už sme to mali pekne nacvičené a zrazu to vobec !!!! nechce používať. :angry: :angry: :angry: už teraz sa desím ako to s ním v tej škôlke vydržia, nechem ho strašiť škôlkou ,ale vôbec si s ním nevieme rady. :frowning2: :confounded:
16. júl 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi v škôlke bude úplne v pohode lebo tam bude určité veci robiť 20 deti naraz tak mu to príde normálne.

a čo sa týka toho druhého len pekne vyjednávaj a vydieraj že ked nepovie prosím si hluchá a podobne. on teraz len skúša čo si môže dovoliť a kam ho až pustíš.

a prajem píjemnú dovolenku... :grinning:
16. júl 2008 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea- veď ja vyjednávam a vydieram jedna radosť, ale on to už prekukol a robí asi naprieky. Viem, že si on sám stanovuje svoj životný priestor a skúša nás, ale veru, nechcela by som vlastného syna za kolegu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale je pravda, že keď som "dostatočne" hluchá , tak na druhý deň mu to "docvakne", a začne pekne pýtať a ďakovať. lenže mu to vydrží tak pár dní a zase do toho skĺzne ani neviem ako. a to mu dávame s mužom taký vzor, že si "prosíme" a "ďakujeme" aj za toaleťák-s prepáčením :grinning: :grinning: :grinning:

s tou dovolenkou- ďakujem a dúfam, že bude OK, lebo tam má byť aj jedno dievčatko 4ročné, ktoré je podobne "ladené" ako náš Fifko a to teda očakávam týždenný uragán nervov. :sweat_smile:
17. júl 2008 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to držím palce bibi aby vám tie nervy nepraskli :grinning: metodu máš dobrú len vydrž. stačí ked si z toho vezme príklad dobudúcna.
17. júl 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooo škôlkári kde ste? neverím že všetci na prázdninách
21. júl 2008 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok