Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

lenand
2. júl 2008

mna zatial tiež bicykel netrapi kupili sme ho na ukrajine a stal 1000sk a tu by ma stal 2700sk a je dost velky tak bude mat na buduci rok a kolobežku už skušal a celkom mu to išlo tak uvidime ešte sa dohodnem s mužikom 😉

lenand
3. júl 2008

dobre ranko dnes som dali oliverka do školky ale už sa citim lepšie tak ho možno na druhy tyžden necham doma ešte uvidím ale v pondelok určite pojde ma meniny 😵 musim mu niečo kupit do školky 🙂

lasenka
3. júl 2008

lenand - my mame meninky v semptembri, takze tiez stale nieco nosime 🙂 ako budes vediet pocet deti, ked su vsetci spojeni v jednej skupine?

lenand
3. júl 2008

musim si to zistit od učielky kolko približne chodí a kupit radšej i naviac no uvidím 😉 mi mame stale takto lebo oliver ma aj narodeniny ked su všetky deti v školke ma ich totiž na mikulaša 🙂

andrea.m
3. júl 2008

lenand to akože rozdáva celej škôlke? 😲

lenand
3. júl 2008

nie ale vtedy pridu všetky deti z jeho skupiny do školky vtedy nechyba nikto 😉

andrea.m
3. júl 2008

uff už som sa zľakla že živíš celú škôlku 😀

lasenka
5. júl 2008

andrea - ty uz pracujes?

ukana
7. júl 2008

lenand, Oliverkovi vsetko najlepsie k meninam 🙂
Ja som bola minuly tyzden doma, mala som dovolenku, samozrejme, ze maly ochorel 😠 , ale rychlo tom preslo, len na kupko sme radsej nesli, ale aj tak sme mali pestry program. Boli sme na vylete vlacikom a v okoli na prechadzkach

Dnes siel s placom do skolky ☹ , nechcelo sa mu po takej dobe, ani mne sa nechcelo do prace, tiez placem 😢 😢 😀

S tym bicyklovanim je to pravda, ale Matko sa uz nastastie vie aj bez pomocnych koliesok 😵 Kolobezku mame uz skoro zodratu, vsade na nej chodi 🙂 l

lenand
7. júl 2008

dakujem za oliverka 🙂

lasenka
7. júl 2008

lenand - aj my blahozelaaaaaaame 😉

lenand
7. júl 2008

dakujeme oliverko je v školke kupila som keksiky a teraz mu doma chystam oslavu 😉 🙂

renca3
7. júl 2008

vsetko naj oliverkovi a prajeme vydarenu oslavu. 😵

lenand
7. júl 2008

dakujeme všetkým oliverko sa velmi tešil z kolobežky a kolobežkuje sa po byte 😉 🙂 🙂 🙂 😉

alysea
8. júl 2008

Aj my blahoželéme 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
9. júl 2008

dakujeme všetkym za blahoželania
včera sme mali oslavu a trošku dlhšie bol oliverko hore tak sme rano zaspali aj do školky tak ostal doma ale zajtra už ide lebo sa musi pochvalit tete učítelke že ma novu kolobežku 🙂

lenand
14. júl 2008

tak a od nes mame odstavku až do nedele super 😠 oliverko išiel do školky dnes bola jeho učitelka s jeho skupiny tak sa tak potešil až mu zasvietili očka 😵

ukana
14. júl 2008

lenand, odstavku COHO? teplej vody?? 😒
Ja som dnes Matka nechala u sestry, lebo v piatok mal trochu teplotu a vcera sa cely osypal 😕 😕 Dnes rano uz zasa nic, tak neviem, asi nejaky virus ci co 😒 😖

lenand
14. júl 2008

no ano teplej vody ☹

ukana
14. júl 2008

nas to caka zaciatkom augusta 😠 akurat ked prideme z dovolenky 😖 😖 radost 😖

lenand
14. júl 2008

tak to ti vobec nezavidím ono by bolo lepšie mat tu odstavku počas dovolenky a prave vtedy nebyt doma

andrea.m
15. júl 2008

čaute baby

dodatočne blahoželám oslavencom ak som nejakých prešvihla 😀

boli sme pár dní na vidieku pobehať dedkovcov jedných druhých. deti si to užívali vo veľkom (kuk foto) a teraz budeme zase chvíľku doma.

lasenka ešte nepracujem ale už by som aj rada pracovala. už ma nebaví živoriť.

lenand
16. júl 2008

kukla som fotky taký su zlatunký obidvaja bolo tam určite super 🙂
my sa chystáme teraz cez víkend do košíc je tam v stíl aréne zapasenie tak mužik ide kuknut bo on tiež trenuje ale mladších žiakou a starších žiakou mne sa velmi nechce ale aspon trošku vypadneme pojdeme pozriet známych a tak 🙂

ukana
16. júl 2008

andrea, krasne fotky, vidno, ze deti si to uzivali 🙂 🙂 aj my sme ceresne oberali, ribezle, maly mal zazitky, varili sme lekvar, tak ho teraz s chutou je, ked si ho navaril 😀 Fakt netreba ziadnu exotiku, aby clovek spravil detom krasne prazdniny plne zazitkov 🙂

andrea.m
16. júl 2008

my už tradične prázdninujeme u rodičov kedže bývame od nich 100km tak sa vidíme tak raz za 1-2 mesiace. s manželom pochádzame zo skoro susedných dedím takže ked ideme na víkend a chceme navštíviť oboch tak sme jeden deň tam další u druhých a ja len v kuse balím a vybaľujem 😀 leto milujem lebo sme u každých rodičov týždeň aj viac a je to super. no ale mám na pláne že ked začnem robiť bude každý rok dovča(aspoň predlžený víkend) a ideme útočiť na slovensko. máme tu veľa krásnych miest na dovolenku.

bibinka
16. júl 2008

andrea, kukla som album, foto máš krásne, deťúrence si fakt užívali.
my sa tiež chystáme útočiť na slovenské krásy, koncom mesiaca ideme na Liptov, prvý pokus o dovolenku s dvomi drobcami. 😀 😀 😀 Som teda zvedavá.
ale viete čo na štve? Filipko začal s nami vyjednávať- všetko čo treba urobiť a jemu sa zrovna nechce začne "prejednávať"a diskutuje a vôbec sa mu teda nechce podvoliť. Taký ten škôlkársky maniér. a to ešte nechodí do škôlky. A najnovšie - ani za toho b..a nepovie prosím si alebo ďakujem- už sme to mali pekne nacvičené a zrazu to vobec !!!! nechce používať. 😠 😠 😠 už teraz sa desím ako to s ním v tej škôlke vydržia, nechem ho strašiť škôlkou ,ale vôbec si s ním nevieme rady. ☹ 😖

andrea.m
16. júl 2008

bibi v škôlke bude úplne v pohode lebo tam bude určité veci robiť 20 deti naraz tak mu to príde normálne.

a čo sa týka toho druhého len pekne vyjednávaj a vydieraj že ked nepovie prosím si hluchá a podobne. on teraz len skúša čo si môže dovoliť a kam ho až pustíš.

a prajem píjemnú dovolenku... 😀

bibinka
17. júl 2008

andrea- veď ja vyjednávam a vydieram jedna radosť, ale on to už prekukol a robí asi naprieky. Viem, že si on sám stanovuje svoj životný priestor a skúša nás, ale veru, nechcela by som vlastného syna za kolegu 😅 😅 😅
ale je pravda, že keď som "dostatočne" hluchá , tak na druhý deň mu to "docvakne", a začne pekne pýtať a ďakovať. lenže mu to vydrží tak pár dní a zase do toho skĺzne ani neviem ako. a to mu dávame s mužom taký vzor, že si "prosíme" a "ďakujeme" aj za toaleťák-s prepáčením 😀 😀 😀

s tou dovolenkou- ďakujem a dúfam, že bude OK, lebo tam má byť aj jedno dievčatko 4ročné, ktoré je podobne "ladené" ako náš Fifko a to teda očakávam týždenný uragán nervov. 😅

andrea.m
17. júl 2008

tak to držím palce bibi aby vám tie nervy nepraskli 😀 metodu máš dobrú len vydrž. stačí ked si z toho vezme príklad dobudúcna.

andrea.m
21. júl 2008

halooooooooooooooooooooo škôlkári kde ste? neverím že všetci na prázdninách