• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
ja som ju zažila raz minulý rok pri Tamarke, mala vtedy asi 7 mesiacov. ale bol to úplne iný priebeh ako u Filipka. no a dúfam, že im obom bude stačiť ked si ju odbili raz v živote. :grinning: aj ked u Filipka nevien, neviem. je totiž alergik s nábehom na astmu.
8. okt 2008 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....ako?? vsetci zdravi? v skolkach? nejako je tu mrtvo :frowning2: :frowning2: aspon vidno, ze uz vsetko ide bez problemov :slight_smile:
14. okt 2008 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana my stále chorí. a pre istotu sú už chorí obaja :frowning2: a ja mám dosť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2008 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, to ma mrzi :frowning2: tak skore uzdravenie :slight_smile:
14. okt 2008 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už mi to lezie na nervy fakt. a to ešte nad folipkom visí nemocka jak damoklov meč. keby som nebola sestra tak je tam už dávno, ale takto berie dr ohľad že hádam to zvládnem.
14. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
andrejka - skoro sa uzdravte, nech si este deticky vychutnaju babie leto :wink:

my sme zdravi, klop klop klop
14. okt 2008 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea...drzim palce, nech ste rychlo fit. preco by ho chceli mat v nemocnici? dusi ho?

my skolkujeme, rano si odkasle a cez den uz potom nic. bud to prepukne do choroby, alebo to prestane casom.
14. okt 2008 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renča máme dosť silnú laryngitídu
14. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. neviete niekto, kde by sa dali stiahnuť nejaké pracovné listy pre predškolákov? príprava na písanie, čisla, písmenká a tak? ďakujem
15. okt 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deniska, su toho plne knihkupectva, napr. Moje prve ciary, Budu z toho pismenka....alebo casopisy napr.Adamko, Macko Pusik....nasla som na nete len omalovanky :sweat_smile:
http://www.edupics.com/en-coloring-pages-pictures-photo-alphabet-c368-109.html
15. okt 2008 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze to nase odkaslanie skoncilo vcera teplotou a sme doma. boli ho hrdlo. :unamused:
16. okt 2008 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renca :frowning2: ja uz klopem na vsetko mozne, ked vravim, ze sme zdravi :sweat_smile: :sweat_smile:
16. okt 2008 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana nech to vydrží aspoň vám. :wink:
16. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este dodam po navsteve Dr. - hnisava angina. je to potvora. :angry:
16. okt 2008 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renča skoré uzdravenie prajem. filipko chytil začiatkom minulého týžňa laryngitídu a ešta stále maroduje kôli doznievaniu choroby. a dosť nám to skomplikovalo aj vakcináciu na alergologii, nakoľko vakcinovať sa môže iba zdravé dieťa. :confounded:
16. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamulky
16. okt 2008 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj. čo máte nové? dúfam, že ste zdraví, lebo jesenné choroby tu útočia vo veľkom.
16. okt 2008 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tu sú pracovné zošity, ktoré sa používajú v prvej triede, dajú sa vytlačiť a precvičovať čiary, písmenká ...
http://www.aitec.sk/pisanie.htm
Aj my doma s hnisavou angínou, od minulého piatku, dva dni vysoké teploty a v nedeľu už nič, už je dobre, aj keď samozrejme do škôlky až v pondelok.Ale v ústach, keď zmizli to hnisavé v krku, tak sa jej vytvorilo 6 áft, už je našťastie len jedna
16. okt 2008 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je des :(( a to chcem dat malu do skolky uz ma nebavi ten kolobeh stale dokola choroby :((( kedy to uz skoncii
16. okt 2008 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na jar sweet na jar :slight_smile:
16. okt 2008 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my uz sme 4 mesiac doma vies..takze prirodzene prichod nejakeho virusu by nas uz dorazil
16. okt 2008 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dala našich drobcov zaočkovať :slight_smile: tak dufam že ich choroba obíde :wink:
16. okt 2008 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4 mesiac :astonished: by ma šľahlo. to ti fakt nezávidím.
16. okt 2008 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zial mali sme problemy na dlhsiu trat kedze neslo o chripkove ochorenie tazke ak by som nastupila do prace s tym ze o tyzden som doma tak by ma porantalo uz aj z principu ze kolko toho mame za sebou a .....no pevne budem verit ze vydrzime
16. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čavte tak ja musim silno klopat my sme zdravý i ked v stredu sme boli pri doktorke ale stým že oliverka v noci pichol komar dost blizko očka atak mu okolo očka opuclo dostal čipok do zadočku a potom mu to zmizlo a hned nas preočkovala aj proti žltačke lebo sme ho dali ked išiel do školky a po roku trebalo preočkovat :slight_smile:
17. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och to je blbee to sa aj nam stalo siminku pichol komar medzi ocka a tiez to mala potom strasne spuchnute ale to je asi aj dva roky dozadu
aj my sa zatial drzkame dufam ze aj budeme nic viac si neprajem a aj vam mamulky prajem vela zdravicka celej rodinke!!!
17. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
my sme dnes doma, lebo sme boli rano pri zubarke, kde nam cistila zubok, ktory nas v noci velmi bolel... zvladli sme to s mensim placom, no podarilo sa jej vycistit ten bolavy zub :pensive: neviem si ani predstavit, ako ho tam dostanem druhy-krat :frowning2:
20. okt 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj :wink: holky prosím vás co máte dvě děti jak jste řešili školkáčka a mimčo v tomto usopleném počasí? naše princezna je 3 dny ve školce, pak je doma totálně zasoplená a s kašlem a do toho to vše chytá mimčo a tak je to pořád dokola - teda od poloviny září kdy jsme celá rodina prodělali tu šílenou střevní virózu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes jsem ji zas musela nechat doma, páč mě manžel ráno budil, že se v noci 3x počůrala, jsem z toho na nerv, protože do té doby nebývala vůbec nemocná málo kdy nachlazená a teď mám pocit že je pořád něco :confounded:
je to normální? nebo jsem přehnaně citlivá? fakt nevím, manžel mi ve čtvtek říkal, že ji nemám nechávat doma, že se z toho vylíže ale dnes mě budil s tím že by jít neměla (máme nemocné mimčo tak se během večera staral o starší on)
20. okt 2008 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kapulet pokiaľ nemá teplotu a sopeľ hustý zelený a kašel a lá tuberak tak ju do škôlky daj.musí si vybudovať imunitu a doma si ju teda nevybuduje. zvyš davky ovocia a vitamínov ale s kolektívu ju zbytočne nevyberaj. a čo sa týka mimča je to údel druhorodených že vždy pochytia škôlkárske bacily od starších súrodencov.ja to rieším tak, že ked ochorie filipko beriem k dr. rovno aj tami aby jej dala niečo preventívne a nie vždy potom prepukne choroba aj u nej. teraz prepukla ale nič sa nedeje.zajtra dam filipka po 2 týžňoch do škôlky a s tami pôjdem k dr nech ju pozrie. neboj sa nič deti rastú zo všetkým.
20. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...andrea, tak Filipko uz zdravy? :wink:

kapulet, vsetci skolkari si tym musia prejst, takymi tymi skolkarskymi soplikmi a virusmi, ver mi, ze sa to zlepsi :slight_smile: aby uz v skole zas tolko nevymeskavali pre choroby, je dobre, ked si tym prejdu v skolke :unamused:
20. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok