Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

andrea.m
8. okt 2008

ja som ju zažila raz minulý rok pri Tamarke, mala vtedy asi 7 mesiacov. ale bol to úplne iný priebeh ako u Filipka. no a dúfam, že im obom bude stačiť ked si ju odbili raz v živote. 😀 aj ked u Filipka nevien, neviem. je totiž alergik s nábehom na astmu.

ukana
14. okt 2008

ahojte....ako?? vsetci zdravi? v skolkach? nejako je tu mrtvo ☹ ☹ aspon vidno, ze uz vsetko ide bez problemov 🙂

andrea.m
14. okt 2008

ukana my stále chorí. a pre istotu sú už chorí obaja ☹ a ja mám dosť. 😝

ukana
14. okt 2008

andrea, to ma mrzi ☹ tak skore uzdravenie 🙂

andrea.m
14. okt 2008

už mi to lezie na nervy fakt. a to ešte nad folipkom visí nemocka jak damoklov meč. keby som nebola sestra tak je tam už dávno, ale takto berie dr ohľad že hádam to zvládnem.

lasenka
14. okt 2008

ahojte 😉
andrejka - skoro sa uzdravte, nech si este deticky vychutnaju babie leto 😉

my sme zdravi, klop klop klop

renca3
14. okt 2008

andrea...drzim palce, nech ste rychlo fit. preco by ho chceli mat v nemocnici? dusi ho?

my skolkujeme, rano si odkasle a cez den uz potom nic. bud to prepukne do choroby, alebo to prestane casom.

andrea.m
14. okt 2008

renča máme dosť silnú laryngitídu

denisa555
15. okt 2008

ahojte. neviete niekto, kde by sa dali stiahnuť nejaké pracovné listy pre predškolákov? príprava na písanie, čisla, písmenká a tak? ďakujem

ukana
15. okt 2008

deniska, su toho plne knihkupectva, napr. Moje prve ciary, Budu z toho pismenka....alebo casopisy napr.Adamko, Macko Pusik....nasla som na nete len omalovanky 😅
http://www.edupics.com/en-coloring-pages-pictur...

renca3
16. okt 2008

takze to nase odkaslanie skoncilo vcera teplotou a sme doma. boli ho hrdlo. 😒

ukana
16. okt 2008

renca ☹ ja uz klopem na vsetko mozne, ked vravim, ze sme zdravi 😅 😅

andrea.m
16. okt 2008

ukana nech to vydrží aspoň vám. 😉

renca3
16. okt 2008

a este dodam po navsteve Dr. - hnisava angina. je to potvora. 😠

andrea.m
16. okt 2008

renča skoré uzdravenie prajem. filipko chytil začiatkom minulého týžňa laryngitídu a ešta stále maroduje kôli doznievaniu choroby. a dosť nám to skomplikovalo aj vakcináciu na alergologii, nakoľko vakcinovať sa môže iba zdravé dieťa. 😖

sweetberry
16. okt 2008

ahojte mamulky

andrea.m
16. okt 2008

ahoj. čo máte nové? dúfam, že ste zdraví, lebo jesenné choroby tu útočia vo veľkom.

anesim
16. okt 2008

Tu sú pracovné zošity, ktoré sa používajú v prvej triede, dajú sa vytlačiť a precvičovať čiary, písmenká ...
http://www.aitec.sk/pisanie.htm
Aj my doma s hnisavou angínou, od minulého piatku, dva dni vysoké teploty a v nedeľu už nič, už je dobre, aj keď samozrejme do škôlky až v pondelok.Ale v ústach, keď zmizli to hnisavé v krku, tak sa jej vytvorilo 6 áft, už je našťastie len jedna

sweetberry
16. okt 2008

to je des :(( a to chcem dat malu do skolky uz ma nebavi ten kolobeh stale dokola choroby :((( kedy to uz skoncii

andrea.m
16. okt 2008

na jar sweet na jar 🙂

sweetberry
16. okt 2008

my uz sme 4 mesiac doma vies..takze prirodzene prichod nejakeho virusu by nas uz dorazil

jeane1
16. okt 2008

ja som dala našich drobcov zaočkovať 🙂 tak dufam že ich choroba obíde 😉

andrea.m
16. okt 2008

4 mesiac 😲 by ma šľahlo. to ti fakt nezávidím.

sweetberry
16. okt 2008

no zial mali sme problemy na dlhsiu trat kedze neslo o chripkove ochorenie tazke ak by som nastupila do prace s tym ze o tyzden som doma tak by ma porantalo uz aj z principu ze kolko toho mame za sebou a .....no pevne budem verit ze vydrzime

lenand
17. okt 2008

čavte tak ja musim silno klopat my sme zdravý i ked v stredu sme boli pri doktorke ale stým že oliverka v noci pichol komar dost blizko očka atak mu okolo očka opuclo dostal čipok do zadočku a potom mu to zmizlo a hned nas preočkovala aj proti žltačke lebo sme ho dali ked išiel do školky a po roku trebalo preočkovat 🙂

sweetberry
17. okt 2008

och to je blbee to sa aj nam stalo siminku pichol komar medzi ocka a tiez to mala potom strasne spuchnute ale to je asi aj dva roky dozadu
aj my sa zatial drzkame dufam ze aj budeme nic viac si neprajem a aj vam mamulky prajem vela zdravicka celej rodinke!!!

lasenka
20. okt 2008

ahojte 😉
my sme dnes doma, lebo sme boli rano pri zubarke, kde nam cistila zubok, ktory nas v noci velmi bolel... zvladli sme to s mensim placom, no podarilo sa jej vycistit ten bolavy zub 😔 neviem si ani predstavit, ako ho tam dostanem druhy-krat ☹

kapulet
20. okt 2008

ahoj 😉 holky prosím vás co máte dvě děti jak jste řešili školkáčka a mimčo v tomto usopleném počasí? naše princezna je 3 dny ve školce, pak je doma totálně zasoplená a s kašlem a do toho to vše chytá mimčo a tak je to pořád dokola - teda od poloviny září kdy jsme celá rodina prodělali tu šílenou střevní virózu 😝 . Dnes jsem ji zas musela nechat doma, páč mě manžel ráno budil, že se v noci 3x počůrala, jsem z toho na nerv, protože do té doby nebývala vůbec nemocná málo kdy nachlazená a teď mám pocit že je pořád něco 😖
je to normální? nebo jsem přehnaně citlivá? fakt nevím, manžel mi ve čtvtek říkal, že ji nemám nechávat doma, že se z toho vylíže ale dnes mě budil s tím že by jít neměla (máme nemocné mimčo tak se během večera staral o starší on)

andrea.m
20. okt 2008

kapulet pokiaľ nemá teplotu a sopeľ hustý zelený a kašel a lá tuberak tak ju do škôlky daj.musí si vybudovať imunitu a doma si ju teda nevybuduje. zvyš davky ovocia a vitamínov ale s kolektívu ju zbytočne nevyberaj. a čo sa týka mimča je to údel druhorodených že vždy pochytia škôlkárske bacily od starších súrodencov.ja to rieším tak, že ked ochorie filipko beriem k dr. rovno aj tami aby jej dala niečo preventívne a nie vždy potom prepukne choroba aj u nej. teraz prepukla ale nič sa nedeje.zajtra dam filipka po 2 týžňoch do škôlky a s tami pôjdem k dr nech ju pozrie. neboj sa nič deti rastú zo všetkým.

ukana
20. okt 2008

ahojte...andrea, tak Filipko uz zdravy? 😉

kapulet, vsetci skolkari si tym musia prejst, takymi tymi skolkarskymi soplikmi a virusmi, ver mi, ze sa to zlepsi 🙂 aby uz v skole zas tolko nevymeskavali pre choroby, je dobre, ked si tym prejdu v skolke 😒