• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

19. januára 2011 
ahojte, tak ja som bola na besiedke vcera, som bola prekvapena, kolko sa toho naucili, lebo doma Matko nic nepovedal :confused: :sweat_smile:
Matko bol snehuliak, dievcata hviezdicky, mali aj pohostenie, tolko kolacov mamy doniesli, ze este tyzden ich budu jest :grinning: Aj dostali od mesta darceky, Lego-city, nejake zvieratka, nieco ruzove pre dievcata a tak...
12. dec 2008 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja už teraz revem jak blbá ked si predstavím,že ide na rok do školy.
tak rýchlo my vyrástol bubáčik môj
12. dec 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana - pekneee, ja sa tiez velmi tesim na tu besiedku, matko tiez nic doma nepovie, vraj to bude velkle prekvapenie :wink:

adka - mne z toho tiez beha mraz po chrbte, ze skoncia sa mu jeho najkrajsie casy bez povinnosti, no co uz :pensive: este ze my nastupujeme az o 2 rocky
13. dec 2008 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ránko. tak filipko s tatom idu dnes na ľadovú šou primcezny. som zvedavá čo na to filipko povie ešte na niečom takom nebol
14. dec 2008 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, u nas vrcholia pripravy na vianocny vecierok, basnicky naucene, len hugo lezi doma v posteli s chorobou....vyzera to tak, ze tento rok ho vystupenie obide.
piekli sme v skolke medovnicky...tak to vam boli ine plechy...kuk v albume :slight_smile:
14. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, to bude zazitok :wink:
malory, tak ja som bola konecne teraz na besiedke, v prvej triede som nemohla, bola starka, minuly rok bol matko chory, a az teraz v predskolskej triede mi to vyslo :slight_smile:
Ani nespominajte skolu, ved nedavno som ho prebalovala, krmila z flase, a uz ide do skoly!!!! Skolska taska bude pod stromcekom, babka sa buchla po vrecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa zas neskutoooocne tesila, ze maleho nakamerujem, ako vystupuje....mna to vzdy dojima....ked deti recituju...su rozkosne...a nehovoriac o svojich :wink: ved viete o com tocim.
ale choroba je choroba....zavaleny nos.....no to by vyznelo hrozne.
15. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiez kameru pripravenu a starsi dnes vracal a hnackuje. crevna viroza. stale verim, ze do stredy bude O.K.
nasadime dietku zajtra... len snad to mladsi nechyti.
15. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute babenky. držím palce všetkým marodom aby tie vianočné besiedky na ktoré sa určite tešili aj oni stihli v zdraví. :wink: aj u nás je už taška kupená ale pod stromček ju nedám. môj ocko mu ju chcel kupiť tak to zariadim tak aby ju dostal od dedka a ja sa potom s ockom vyrovnám :grinning:
16. dec 2008 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj nepojde este, lebo mal lem 5 rokov v novembry....este tu v teme zotrvam :grinning:
16. dec 2008 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už iba dva dni a sú prázdniny. filipko už striha meter
18. dec 2008 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... a kedy mate nastp do skolky? my az 12. januara :dizzy_face: alebo :confounded: ???? :sweat_smile:
18. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame skolku od 5.1.2009, teda dufam, ze to nepredlzia,lebo nemam 2 mesiace dovolenky rocne :frowning2: keby aspon zima bola poridna, ze sa budeme sankovat, lyzovat, ale dnes leje ako z krhly. otras :angry: :angry: :angry: :angry: budeme zrat a cumiet rozpravky a po sviatkoch sa ani nezdvihneme z gauca :grinning:
18. dec 2008 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my nastupujeme 7.1.
vcera mal Leo besiedku. supla som ho tam este celkom nedolieceneho a nebolo to ono. nebol taky smely ako naposledy. chybalo mu aj tych par dni, co nacvicovali. ale boli podareni.
dnes ma mensi, tak som zvedava.
18. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prázdniny máme do 7.1. teraz mi to ešte nevadí ale ked budem chodiť do práce tak fakt neviem. podľa mňa to s tými prázdninami preháňaju a potom sú deti zbytočne zaťažované aby sa prebralo všetko učivo.
19. dec 2008 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea, kolegynina dcerka je prvacka a oni su doma az do 12.1. :confused: :confused: cele tri tyzdne :confused:
19. dec 2008 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana - aj my mame prazdniny do 12.1. :wink:
19. dec 2008 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lasenka, nezda sa ti to uz vela?? :confused: lebo mne ano, do 6.1. to chapem, je sviatok,ale potom mohli ist skolaci na tri dni do skoly...potom budu polrocne, jarne, chripkove....neviem este ake, a deti su viac doma ako v skole :confused:
19. dec 2008 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana - no mne ako tehotnej ucitelke to teraz velmi vyhovuje... ale mas aj v niecom ppravdu :pensive:
19. dec 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lasenka :grinning: tak to by aj mne vyhovovalo :wink: :slight_smile: idem sa dat na pedagogicku drahu :grinning: ale nie, klobuk dolu, to by som ja nezvladla.... :sweat_smile: uprimne obdivujem vsetky ucitelky... :slight_smile:
19. dec 2008 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera mladsi syn besiedku presedel medzi detmi. co uz povazujem za uspech, ze nebezal za mnou s placom. :slight_smile:
na koncorocnej nam uz mozno aj nieco zaspieva. :wink:
19. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana - aj ja ich obdivujem :sweat_smile: ale nie, ked mas ten spravny pristup a prirodzenu (nie nasilnu!) autoritu, vsetko ide presne tak ako ma :wink: najdolezitejsie je vzbudit u ziaka zaujem a udrzit si ho pocas celej vyucovacej hodiny :dizzy_face: a ked ucitel robi svoju pracu miluje, nie je co riesit :wink:

renca - aj moj maly v tom veku presedel medzi detmi na druhom vystupeni :slight_smile: prve vystupenie samozrejme mne na kolenach
19. dec 2008 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana- v piatok som bola v škôlke zaniesť papiere(odklad ešte na január) a na dverách bolo, že škôlku otvárajú až 7.1. Maťko nebol v piatok v škôlke? lebo tam mali päť a pol dieťaťa :grinning: :grinning: :grinning: , všade tichučko,som mylslela, že sú tam iba učiteľky :grinning:

inak všetkým škôlkárom a ich maminám prajem kráááásne vianoce plné pokoja, lásky a trpezlivosti. :wink:
20. dec 2008 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibi, aj ja som si vsimla, ze az 7.1. :unamused: Matko bol v skolke, boli spojene triedy, lebo ucitelky uz mali dovolenky :wink: Zasa az tak malo ich tam nebolo, ked sme rano prisli, ale doobeda pozerali nejaku rozpravku, tak preto bolo asi ticho :wink:
22. dec 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
u nas sneziiiiiii :wink: dufam, ze sa sneh udrzi co najdlhsie, aby sme mohli vyjst aspon na hodinku vonku - inac doma zosalieme :pensive:
22. dec 2008 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lasenka, zavidime :frowning2: :wink: :wink: u nas prsi..... :angry: ale vybehneme cez prazdniny na Martinske hole, tam je snehu dost :slight_smile:
22. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ukana - co mas dnes v plane? :wink:
22. dec 2008 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lasenka, ja som v praci, manzel je s malym doma, ale je po nocnej, Matko je prechladnuty, :frowning2: ,sopli a kasle, takze budeme radi, ked sa vecer stretneme doma :sweat_smile:
Matko bol cez vikend u svokry, a prisiel taky nachladnuty....mam trochu nervy, lebo je alergicky na perie a svokra ho stale dava spat k sebe do spalne a ma perove periny, a pritom vie, ze mu to oslabi imunitu :angry: :angry: :angry: uz som jej to 100x vravela, ale stale to spravi :angry: Uz mi to je trapne jej to vraviet, Matko k nej rad chodi.. :unamused:

a vy co dnes planujete? :slight_smile:
22. dec 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to mi je luto... ach tie nase svokry :confounded:
planujeme s malym ozdobit medovnicky a poobede mozno pripravime stromcek :wink:
22. dec 2008 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lasenka, to ti zavidim ( v dobrom) taky ten predvianocny klud, ja mam az v stredu volno, a to uz budem varit....ale manzel dnes poperie a povysava, tak aspon cosi odbudne...stromcek sme uz v piatok zdobili, mame len taky malinky asi 0.5 metrovy :sweat_smile:
22. dec 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš