Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

ukana
15. mar 2007

chúďa malé, to má potom tažké, ked sa ani rodičia nevedia dohodnut, musela si vybrat sama 😀

melory
15. mar 2007

ved ono to dako bude... 😉 pri hugovi to bolo tiez vseliake s meno a nokoniec ako mu krasne sedi.

ramzesa
16. mar 2007

tak, vcera som bola v jednom obchodiku (nie cinak, ani nic podobne) a mali tam tricka s dlhym rukavom za 90 sk, ale take pekne, ze tiez mi ich bude luto 😅 . no co uz, aspon bude fesak 😉 . este papucky, uteracik a mozme do skolky 🙂 . dufam,ze sa mu tam bude pacit.

andrea.m
16. mar 2007

ramzesa kde je ten obchod?

ramzesa
16. mar 2007

na Alzbetke, urcite ho poznas, ale kupili sme posledne dve 98cky, potom mali uz len 122 myslim, ale vravela, ze zvyknu take dostavat (to su tiez dovozove, nie slovenske, ale vyzeraju super, aspon za taku sumu), ale rychlo sa vykupia, lebo ich mamicky nakupuju pre deticky do skolky 😀 . A mali aj za 180 a vyssie, tiez super. 😉
A v Tescu som malej kupila cisto biele bodiky trojpak za 150 a cistobiele dupky s malickym medvedikom a dlhym rukavom (tiez tri) za 220. Len su dost velke strihy. 80 tka je jej obrovska a pritom ostatne su jej uz akurat. Maju aj s kratkym rukavom.

renca3
16. mar 2007

Aj ja som rychlo pochopila, ze nove veci sa do skolky neoplatia. Kedze mame na skok do Rakuska, veci mame z burzy. Su tam naozaj lacaky a este sa daju.

ramzesa
16. mar 2007

Vsak to, ze novych veci je skoda, no ale ked sme prve vnuca, tak velmi nemame po kom...ale teta mi po malom bratrancovi nejake vecicky poslala a vyhrabala som super neposkodene, skoro ako nove kapsace, sa tesim 🙂 cinaky velmi neoblubujem radsej si cinske veci kupim v slovenskom obchode, aspon tam menej smrdi a podporim slovenskych predavacov 🙂 a v bazaroch si malokedy nieco pekne najdem, este tak MMB, ale radsej to vidim a mozem chytit, co je to za material 😒 . "Znackove" nenakupujem vobec, ale kvalitne slovenske mam rada 😉
a aj ceny zvyknu byt primerane.

melory
17. mar 2007

baby ko to bude na jar? mne sa zda, ze im uz prestali vymienat teplaky z triedy za nohavice na von. to bude mat ich aj v tride aj vonku? kolko tak vydrzia, pri hugovi jeden den! davate na von ine? mam povedat, ze chcem aby maleho davali do druhych teplakov?

renca3
17. mar 2007

melory...mame nohavice v triede aj vonku a menime takmer kazdy den, podla pocasia. Tocime 3 ks a perieme. 😉

matar
17. mar 2007

ja malej dávam do triedy len pančušky a ked idú von, obleču jej teplačky a potom jej ich zas vyzlečú aby v takých zababraných nesedela pri obede (inak ona je tiež len do 12.00) 🙂

melory
17. mar 2007

matar ja si myslim, ze ked som doma, ze je to akurat na cinnosti ktore ja uz nestiham a nevladzem. spinkat moze aj doma.
uvidim, ked sa narodi malinka ako to bude, ale budem sa z celych sil snazit, aby bol nadalej do 12hod. neviem preco pedagogicky mi stale navrhuju, ze by bolo lepsie, aby ostaval aj na spanie....kdo mi vie na to odpovedat? ved maju menej prace.

lasenka
17. mar 2007

mel
preco ho vlastne nenechavas spinkat? ja svojho necham az do 15.00,pred spanim pocuvaju rozpravku, ktoru mi potom stale vyrozprava, spapka olovrant a je to

melory
17. mar 2007

lebo mi pride ze je to zbytocne, lebo spat moze aj doma, a chcem si porobit do 12hod a potom vyrazit s detmi za dakym programom.

lasenka
17. mar 2007

ahaaaa 😎

melory
17. mar 2007

ja som raz taka, ja som s nim rada.

lasenka
17. mar 2007

mel
to je velmi pekne od teba 😎 ja chodim do prace, takze ja maleho musim dat do skolky na cely den 🙂
raz som bola chora a marodovala som, tak som si nechavala maleho doma, ved naco ho budem davat do skolky, ked som doma?

melory
17. mar 2007

ved to ze ja som doma.... 😉 aj ja som chcela ist robit a idem miesto toho rodit.

paska
17. mar 2007

ja som tieť bola rada ked bola sisa so mnou ale teraz som vééééééélmi rada že je v škôlke až do tretej 😀

andrea.m
17. mar 2007

aj filipko je na celý deň.minulý rok bol kôli mojej robote a teraz sme ho dali na angličtinu tú majú 2x do týždňa od 15.00 do 15.30 tak by mal z toho zbytočný chaos.
na spanie sa pýtal sam lebo aj on chce počuť rozprávku,a aj kámoši spia tak aj on chcel.

lasenka
17. mar 2007

mel
ked sa ti narodi Dorotka, budes davat maleho do skolky, nie?

melory
17. mar 2007

kedze idem kazdu chvilku rodit, tak este mam nazor ako mam.
kedze mam 30kg na sebe budem rada, ze sa budem tocit okolo dvoch deti.
a v septembry sa uvidiiii 😉

andrea.m
17. mar 2007

paska ja taky tak 😉

melory
17. mar 2007

maly bude chodit nadalej do skolky do 12hod, len ma stve, ze ked budem v porodnici tak bude u svokry a nie v skolke a tak sa oduci, ja pridem z porodnice s babom a on hned sup skolka

lasenka
17. mar 2007

muzik ti ho nemoze odprevadzat?

melory
17. mar 2007

snad ano, to mi ani nehovor, ani zo srandy, ja s tym pocitam 😀

lasenka
17. mar 2007

alebo aj svokra mohla... tiez by som bola za to, keby Matusko mal normalny rezim, nepozerajuc na to, ci som v porodnici alebo nie

melory
17. mar 2007

do skolky nebude chodit az ked pridem z porodnice, lebo ho nema kdo ist zobrat do skolky 😒 akoze, svokra nauznava skolky aj ked sama je byvala ucitelka v materskej skolke. ona ma 5 deti a ani jedno do skolky nechodilo.
cize za tyzden sa oduci a potom to bude tazko.

lasenka
17. mar 2007

mel, cudna ucitelka 😲

melory
17. mar 2007

deti ju zboznuju

lasenka
17. mar 2007

mel
😲 tak to mas potom dobre 😉