Ste spokojné so škôlkou a ako ju vnímajú vaše deti?

arabeska
5. júl 2006

ahojte maminky,ste tu aj take s vacsimi detickaami??ake s te spokojne zo skolkou?ako ju vnimaju vase deturence? 😉

bzuco
16. aug 2007

ahojte
bola som sa vyvenčiť do mesta, tak som malej kúpila 2 tričká s dlhým rukávom po 69,- (na znosenie v škôlke ideálna cena) 😉

bzuco
16. aug 2007

adi, aj u nás sú sekáče, ale také, kde mali aj celkom dobré ceny zrušili ☹

ostali len také, kde pýtajú minimálne 50% z ceny za to, že to je značka

potom aj ošumelé alebo deravé tričko stojí 100,- len preto, lebo je Next, no nech je...a čo...nech si ho nechajú

bzuco
16. aug 2007

maminy, ste tu?

maruschka
16. aug 2007

čaute.Tak som sa vyřádila v Tescu.Babám som tam nakúpila letné veci,síce skoro po sezóne,ale väčšie čísla,aby mali aj tento aj na budúci rok.Značka Cherokee.Dve krásne sukničky spolu na jednom vešiaku za 35 SK,pôvodná cena tuším 190 SK.A krásne tričká po 35 a 15 SK.Inak v každom Tescu majú na tie isté veci iné akciové ceny.Tieto sukničky som v Prievidzi videla v akcii za 125 a Novom Meste n Váhom sme ich kúpili za 35!!!Tak ja teda neviem,ako tvoria ceny na tovar.Takže nemeškajte a utekajte kupovať,leto hlásia až do októbra! 😎

melory
16. aug 2007

,maruska super, to si urcite rada. uz aj mna tlaci termin a mala by som zacat nieco kupovat, ale nemam chut minut majlant a preto by som sa mala rozhybat, a taketo nahodne rychle akciove nakupy, , , proste p o t e s i a 😅

lasenka
17. aug 2007

bzuco - tak u nas take obchody naozaj nie su ☹ maju aj nejaky nazov?

bzuco
17. aug 2007

ahojte

lasenka, nejaký špeciálny veru nie ☹

marushka, ja som u nás pozerala v tescu, mali vyše 70%né zľavy, ale čo som pozerala, tak súpravičky boli po 250,- a viac a to sa mi ako po zľave teda nezdalo 🙄
a aj tak mali väčšinu bábätkovské vecičky

bzuco
17. aug 2007

ahojte
dnes som zasa nakúpila 😅
tepláčky, tričko a mikinu, už hádam bude aj dosť 😝

melory
17. aug 2007

ja som prisla do zufalstva, kupit pyzamko??/ziadna sranda, este nemam ani jedno.
ledva tielka a slipky. 🙄

renca3
18. aug 2007

Ahojte,
odbehnem od temy nakupy.
Chcem sa spytat, ci vase takmer 3-4 rocne deti este poobede spavaju. Lebo mojho 3,5 rocneho uz neviem poobede uspat, ale okolo piatej - siestej sa ta unava uz prejavuje roznymi sposobmi. Potom zaspi asi o osmej. Je to dost unavne a o tej osmej som aj ja zrela do postele. 😝

bzuco
18. aug 2007

renca ahoj
moja si aj teraz niekedy zdriemne poobede a to má 5 rokov, hlavne vtedy, ak ráno skoro vstane, tak na obed býva unavená
v škôlke spáva cez obed stále a myslím si, že aj tento posledný rok bude, nakoľko ju ráno budím už o 6,00 takže o 12,00, kedy chodia spať je kvalitne unavená
ale viem ako ti je, ked nechce malý spať
ja som to párkrát zažila,ked bola menšia a poobede jednoducho nespala, hlavne cez víkend, to bolo strašné, potom ju zlomilo presne ako píšeš o tej 5-tej a večer zaspala po 11,00 🙄 a ked som jej nedovolila zaspať, tak bola strašne umrnčaná a nervózna
skús ho doobedu neajok vyšťaviť - vymysli nejaký zaujímavý program, alebo chodte na nejakú dlhšiu prechádzku, na ihrisko, niekde, kde môže vybiť baterky

lasenka
18. aug 2007

ahojte 😉
bzuco - ja som tiez vcera nakupila, od ponoziek az po plast do dazda, nasla som jeden obchod, ktory mi poradila jedna kamoska, v ktorom mali vsetko lacne, ale nebol to sekac, tie veci boli normalne pobalene v sackoch s visackami 😉
keby som si vas neprecitala, vobec by ma netrhlo ist malemu nakupit do skolky, potom by som samozrejme stresovala... hmmm, este ze vas mam 🙂

renca
moj maly bude mat v novembri 4 roky, ale je totalny spachtos - po ockovi. Spinka denne 2-3 hodinky bet problemov, sam sa vyzlecie, da mi pusinku a pojde si sam lahnut, ja ho uz len skontrolujem a prikryjem... do skolky ho chodim vyzdvihnut az okolo 15.00, dovtedy spi 🙂

bzuco
18. aug 2007

lasenka 😉
tak super, aspoň niečo máš zasa z krku

ja práve malej robím poriadok v skrini, triedim veci letné a také čo sú jej malé a už mám aj 2 tašky vecí, čo chcem doniesť na charitu, neoplatí sa mi to odkladať a zasa mi je to ľúto vyhodiť

robím miesto pre vecičky pre malé, takže tak 🙂

lasenka
18. aug 2007

bzuco
to je strasne mile, uz aby som bola aj ja 😉
my chceme buduci rok nieco v domceku prerobit, aby sa Matuskovi spravila izbicka (teraz nam chyba), lebo styria sa v spalni potom nezmestime 🙂

bzuco
18. aug 2007

my sa budeme musieť pár mesiacov aj potlačiť, dúfam, že to zvládneme

skriňa vyriadená, miesto prichystané, vytriedených 5 tašiek do charity - som mŕtva 🙄, medzitým ešte aj obed variť
keby ma aspoň tie kríže tak neboleli, ááááááu

maruschka
18. aug 2007

ľudia,ja som nenormálny človek.Ja neviem vyhodiť staré veci na oblečenie-niektoré.Ja mám ešte sveter zo 7.triedy na základnej!!To je strach a hrôza.A nakúpila som si tie vákuové obaly na veci-v čínskych výpredajoch stoja 50 SK a sú obrovské.Je to super vecička.Tak som ich kúpila 10 a každému triedim do nich veci podľa veľkosti a ročného obdobia.Ale minule som prekonala moje horšie ja a vyhodila som 6 vriec!!! starých vecí.Ale aj my zatiaľ spávame štyria v spálni,malá ma 4 a nechce sama spávať v detskej a drobec má rok a tak musí s nami spať.Dúfam,a modlím sa za to,že keď nastúpi do škôlky,ju táto mánia spať s nami prejde.Inak sa nevyspím až do jej 18. 😒

bzuco
18. aug 2007

maruschka, tak ty si super 😀 😀 😀

ja či chcem, či nechcem, musím pravidelne triediť, lebo by nás tie veci vytlačili z bytu
a tie vákuové sáčky kuknem v číňaku, už som to videla, je to super, ale dosť drahé za 3 kúsky skoro 800,- fakt zbehnem pozrieť do toho čínskeho

lasenka
20. aug 2007

mamicky, kupujete kvety pre ucitelky na 1. den v skolke?

bzuco
20. aug 2007

lasenka ahoj
my nie, len na deň učiteľov a na konci roka

lasenka
20. aug 2007

ahoj moja 😉
tiez takto aj my, takze teraz nic nenesies?

bzuco
20. aug 2007

nie, iba veci do skrinky a obliečky a pyžamko
to čo treba malej 🙂

renca3
20. aug 2007

Nie lasenka, kvety nie. To akoze ich privitat v praci? 😅

ramzesa
20. aug 2007

moj starsi drobec nespi od cca 18 m cez den,takze do skolky ide iba doobeda a potom ponho pridem,som na RD,takze mi to takto vyhovuje.
V tescu som tiez bola na nakup, este davnejsie som nakupila vecicky, hlavne dievcenske, aby mala Ami aj na buduci rok. A minuly tyzden som bola tiez, ale len tak kuknut a som Petkovi kupila klobuk za 12 Sk a malej plavky za 75 Sk a este nejake malickosti. 🙂 Aj latku na vrecusko som uz kupila,uz len vystrihnut a usit 😉 .

renca3
20. aug 2007

ramzesa...a ked nespi, nie je uz k veceru nervozny? Lebo u nas je to vecer zaujimave. 😉 A o kolkej ti potom ide spat? Od 1,5 roka nespi, to sa mi zda teda skoro. Asi mas kludnejsie dieta. 😉

melory
20. aug 2007

hugo ma 3,5 a kazdy druhy den spi poobede.

zgurkaa
20. aug 2007

Ahojte. Ani my lasenka nekupujeme kvety. 🙂

ukana
21. aug 2007

mel, nas maly spi tiez kazdy druhy den, dnes siel do nahradnej skolky a nakazal mi, ze mam tete povedat, ze on dnes NEBUDE spat. Tak povedala, ze moze len lezkat a bol spokojny 😅 .

ramzesa
21. aug 2007

renca, no ja som vtedy otehotnela a on sa sam odstavil. Vacsinou mi zaspaval na prsniku, takze tak. Ked s nim bol doma manzel, zaspal v pohode, alebo na bicykli, ci konikovy, prip. kociari. Ale so mnou ani zasvet. Ked som si s nim lahla,ze ideme spinkat, tak ma skoro udupal, co po mne tolko liezol 😅 , to som si uz s dalsim drobcom v brusku nemohla dovolit. Cize z casu na cas si pospal, ale velmi zriedkavo. Vacsinou nie ako hej ☹ . Uz okolo obeda je zlostny a mrzuty 😠. V zime sa mi ho podarilo dat spat skoro, niekedy uz aj okolo piatej ci siestej az dorana,ale valmi malo sa to stavalo. Teraz mi chodi spat okolo deviatej a vstava tiez okolo pol deviatej deviatej. Ale poobede je uz riadne namrzeny,hlavne ked sa mu nic nedari. Uz som si zvykla. Len ajtak najzaujimavejsie je, ze ked su doma s manzelom,tak vsetci traja spia 😕 , on je nejaky uspavaci ci co. 😒

lasenka
24. aug 2007

ahojte maminky 😉
tak my v pondelok nastupujeme do skolky po dvojmesacnych prazdninach, uz sa aj tesim, len som zvedava, ako to maly zvladne 😉

ukana
24. aug 2007

ahoj lasenka, Matko uz zacal chodit tento tyzden, trochu pofnukaval, ale porozpravali sme sa o tom, ze uz je druhak a placu tam malicke deticky a on im musi ukazat, ze skolka je super, aby neplakali. To na neho plati, ked mu poviem, ze uz je velky 😅
dokonca zvladol tento tyzden v nahradnej skolke, nie vo svojej, s cudzimi detmi. rychlo sa skamaratil, celkom to bolo v pohode, ale uz sa tesi na svoju skolku 🙂